Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 21 / 300

Versija: LV 7.5.2

Visma_Wtf

Nariai
 • Pranešimai

  1.398
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  9

Visma_Wtf paskutinį kartą laimėjo Gegužė 21

Visma_Wtf turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.369 Forumo dievas

6 sekėjų

Apie Visma_Wtf

 • Rangas
  Meistras

Paskutiniai lankytojai

13.278 profilio peržiūros
 1. Vardas_Pavardė:Visma_Wtf Pasižadate keltis rangus aktyviai: aha
 2. Vardas_pavardė projekte: Visma_Wtf Už ką turite gauti taškus?: Bagažai, priimti iškvietimai. Kiek turite gauti taškų?: 10 Įrodymai:https://imgur.com/a/925TnxK Vardas_Pavardė projekte:Visma_Wtf Kuriame range esate?:1 Į kurį rangą turėtumėte būti perkeltas?:2 Kiek taškų turite?: 10
 3. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Visma_Wtf Jūsų spėjimas, kelintą minutę bus pelnytas pirmasis rungtynių įvartis (galimas tik vienas spėjimas): Nyderlandai – Čekija(26 min.) ; Belgija – Portugalija(31 min.) ; Kroatija – Ispanija (34 min.) ; Prancūzija – Šveicarija(18 min.) ; Anglija – Vokietija(11 min.) ; Švedija – Ukraina( 17 min.). Kurių rungtynių spėjimą darote (nurodyti šalis): Nurodytos viršuj visos.
 4. Tai įdomu dėl ko buvo panaikinta saugi zona po skelbimų kontoros interjero atnaujinimo tai prieš tai irgi neatitiko logikos, kad skelbimų kontoroje saugi zona? Negalėsi tuojaus įeiti į skelbimų kontorą, nes kur nori ten rakina ir čia viskas normalu, teisėsauga tapo neliečiami, nes viskas galima.
 5. Tai jo kada gal gali pasakyti matysi reikalą pagaliau? Ar čia tik jūsų pasiūlymai mato visada kažkokius reikalus?
 6. Aišku surakina nepagrįstai paskelbi skelbimą iškarto prisitatę surakina, kad ir nieko neturi, tiesiog sakant prisipist tik, kad būtų prie ko.
 7. wiso gero

  1. Earl_Johnson

   Earl_Johnson

   iki greito, dar gal užsuksi į žalią kada nors, lauksiu

 8. klanas uzdaromas aciu uz demesi

  1. Civo_Deivis

   Civo_Deivis

   koke ce waflide buwai acidares kad usdarai

  2. Visma_Wtf

   Visma_Wtf

   las wenturas smaugliai

 9. Tikriausiai pamiršo, kad tokia kaip saugi zona egzistavo skelbimų kontoroje.
 10. Būna naujokai nekaltai apšaudomi skelbdami skelbimą, teisėsaugos piknaudžiaujamas komandomis tokioje vietoje. Gal ir užtektų pilnai gal ir tos taisyklės, bet teisėsaugai protu neįmanomas dalykas pastoviai įėjus į skelbimų kontorą neįmanoma paskelbti skelbimo, nes surakintas pastoviai būni. Senojoje skelbimų kontoroje taip pat buvo saugi zona, bet nežinau dėl ko atsinaujinus jei buvo panaikinta.
 11. Anketos šablonas: 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui. 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Kaip ir seniau bus naudinga saugi zona skelbimų kontoroje. 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): Gražinti saugiąją zoną skelbimų kontoroje, būtų galima ir nesiūlyti tokios idėjos, bet kitaip neįmanoma kaip teisėsauga tuom naudojasi ir piknaudžiauja. Tai siūlyčiau grąžinti. Ir vieną kartą baikit rašyt užtenka ir taisyklės, bet deja neužtenka, nes yra tokių kuriems nesuvokiamas dalykas, nevardinsim, bet sunkiau.
 12. Gal primint tau komandą? /atsisakyti ? @Vytas_Likes 🤡

  1. Earlas_Džonsonas

   Earlas_Džonsonas

   Negalėčiau sutikti daugiau su šiuo būsenos atnaujinimu

 13. aukojem jeigu norit kad karupsijos nebutu

   

×
×
 • Kurti naują...