Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 24 / 300

Versija: LV 7.4.9

Visma_Wtf

Nariai
 • Pranešimai

  1.328
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  8

Visma_Wtf paskutinį kartą laimėjo Kovas 20

Visma_Wtf turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.221 Forumo dievas

4 sekėjų

Apie Visma_Wtf

 • Rangas
  Meistras

Paskutiniai lankytojai

11.101 profilio peržiūros
 1. 11. Grobimas vienu metu gali būti tik vienoje vietoje. Šaudančius ne grobiamoje vietoje (pvz. lauke) nužudyti su /kill komanda.
 2. Galėtų padaryti, kad tiesiog kaip yra po dangčiu tas variklis ir jisai pasitobulintų, o ne variklis ant variklio nelogiška dabar.
 3. Nežinau ką ir besakyti, geriau būtų gavęs naujas veidas šias pareigas negu prasidės vėl pykčiai kaip ir seniau buvo ir iš tiesų tikėjausi pats kažkokio kito naujo asmens, bet yra kaip yra. Sėkmės rida pati kaip sakant nepasikels.
 4. Man pačiam kiek tekę dirbti buvo irgi tokių situacijų, bet jei tave seka ir įvažiuoja kartu su tavim į KMA aikštelę tai gali tiesiog palaukti kol jisai pirmas išsivarys mašiną sumokėdamas tam tikrą sumą ir nekils jokių problemų, o dėl antros tavo siūlytos idėjos, tai jei taip nėra tai tiesiog padaryti kaip seniau jeigu prisikabinai žaidėjo mašiną ir jeigu jis atsijungia automatiškai atsirastų KMA ir problema išspręsta.
 5. Prieš, dėl pirmos idėjos koks skirtumas iš to ar tu komandą parašysi prie vartų ar tiesiog mygtuką paspausi vistiek komanda turėtų veikti prie pat KMA vartų, toliau dėl antros idėjos yra visiškai nelogiška mechanikai ne teisėsauga, kad galėtų bausti ar kažką panašiai. Jei neklystu kaip mechanikas prikabina transporto priemonę, o žaidėjas atsijungia ji turi automatiškai atsirasti KMA bent kiek žinau, seniau taip būdavo, o dabar negaliu atsakyti. Tiesiog pats turėtum atidžiau dirbti jeigu taip nutinka.
 6. Sveikas, malonu susipažinti visakeriopos sėkmės tau!
×
×
 • Kurti naują...