Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 15 / 300

Versija: LV 7.4.1

Einaras_Bmw

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.322
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  39

Einaras_Bmw paskutinį kartą laimėjo Birželis 20

Einaras_Bmw turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2.779 Forumo dievas

Apie Einaras_Bmw

 • Rangas
  bmw

Žaidimo duomenys

 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta
 • Tr. priemonės:
  Infernus

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

27.909 profilio peržiūros
 1. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Mechanikų direktorius - @Arsenas_Taksioras 3,370 minučių. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Taksi pavaduotojas - @Mobis_Cancel- 2,977 minučių. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 2. /adminams skirtas pokalbis žaidėjams, kuriems reikia pagalbos iš administratorių. Apie projektos komandos narių nepasitenkinimus rašyti į forumą, geriausiai Max_Tosha į PM. Bausmės gali būti sumuojamos (https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/145177-serverio-administratorių-informacija/) Buvote nubaustas pagal šiuos punktus: http://prntscr.com/tdjnpd
 3. Nemanau, kad čia net įžeidė. Tačiau tiesa, kad darbo valdžiai nederėtų įžeidinėti ar stengtis pažeminti kitus žaidėjus.
 4. Tai, kad net ne tu parašei tą papeikimą. Tegul skundžiasi tas, į ką ir šaudė. Šiaip ar taip, vis tiek atmesta.
 5. Pavaduotojas nebus nušalintas, tačiau tokių dalykų negalėtų būti. Elementaaru, kad kartu su juo įsidarbinusiems medikams - nesąžininga. Vienas per dieną šoka į maksimumą, o kiti keliasi 7 ar daugiau dienų. Pačio žaidėjo kaltė, galbūt ir nečytino, bet projekto taisykles pažeidė. Jeigu mato, kad žaidimas bugginasi, kai žaidžia per telefoną, tai kam žaisti ir rizikuoti? Kartais turi būti už tokias klaidas ir pamoka. Darbuotojas turi būti perkeltas į pirmą rangą ir kartu su visais darbuotojais, turi keltis rangus ir pildyti visas sistemas iš naujo. Darbo prižiūrėtojo irgi turi netekti. Darbo valdžia turi mąstyti ne tik apie "geriausius" darbuotojus, bet apie visus. Visi yra lygūs vienodai. Visi yra geri irgi vienodai. Pavaduotojo neketinu šalinti, tai buvo ne tik mano nuomonė, bet ir Pagr. administracijos. Visgi, esu linkęs žodžiu įspėti, o ne iš karto šalinti, tuo labiau, jeigu žmogus stengiasi.
 6. Gal pravers kažkam :) 

   

 7. Seniai mąsčiau apie tokią temą. Kiekvienas, naujai išrinktas direktorius privalo susikurti darbo informaciją. Daugeliui kyla klausimų, iš kur gauti transporto priemonių, aprangų, darbo bazės ir kito darbo inventoriaus nuotraukas. Dažnas direktorius renkasi iš google, bet jos būna visos skirtingos ir atrodo keistai. Tai ši tema būtent tam, visi baziniai GFX'ai bus sudėti ir jeigu neturi savo, geriau šį, nei bet kokį iš google, tiesa? Policija Spec. Pajėgos Ginklų prekeiviai Taksi Medikai Mechanikai Tolimųjų reisų vairuotojai Kol kas nėra visi sukurti, tik neutralių firmų. Greitu metu išvysite ir Teisėsaugos/Ginklų prekeivių.
 8. Naujasis Mechanikų direktorius: 

   

 9. Neseniai atsistatydino buvęs Mechanikų direktorius - Franklin_White. Noriu nuoširdžiai padėkoti už mėnesį laiko. Visą` šį laiką stebinai tikrai savo aktyvumu, motyvacija ir unikalumu. Buvai iš tų direktorių, kurie man paliko įspūdį ir atsiminsiu ilgai. Pirmas blynas tikrai nebuvo prisvilęs ir viliuosi, jog ateityje mes dar susimatysime. Ačiū tau! pirmas įspūdis - išsamus ir ganėtinai ilgas laiškas. Tačiau, problema, kad esi naujokė projekte ir kol kas ganėtinai per mažai patirties, lyginant su kitu kandidatu. Nesakau, kad negali užimti direktorės pareigų, bet šiam momentui, tiesiog būtų nesąžininga prieš kitą kandidatą. Jei norėsi pareigų, tai žaisi ir toliau ir tikrai pasieksi, kol kas dar ne. atvirai - rimtas kandidatas, kuris galėtų pasivaržyti prieš Arseną. Tačiau būsiu atviras, nežinau ar tu nori konkuruoti su juo mažiausiai savaitę laiko. Jau dabar jis turi daug daugiau pliusų, nors ir tu turi jų ganėtinai nemažai. Laiškas ganėtinai trumpas, bet man jo tikrai užteko. Norėčiau visai turėti tave direktorių komandoje, bet šiam momentui ir situacijai - sunki situacija. Arsenas yra labai aktyvus, mechanikuose dirba nuo Gegužės 12d. Manau, kad šiam momentui jis visu 100 procentų yra nusipelnęs direktoriumi Tad ačiū, kad pabandei, tačiau nenoriu gaišti tavo laiko, ypač vasaros metu, kai šansų turi labai minimaliai. rimčiausias kandidatas iš visų. Dirbi mechanikuose jau virš mėnesio, praėjai per dviejų direktorių kadencijas. Aktyvumą rodai labai aukštą, turi didelį palaikymą iš darbuotojų, buvusios valdžios. Išties, jeigu atsiradę būtų kažkokie kandidatai, kurie turi daug patirties mechanikuose, t.y. yra dirbę neseniai, tuomet būtum pasivaržęs. Tačiau dabar visiškai nušluoji visus kitus, nes turi išties daug pranašumo. Pasikalbėjome su tavimi Discord programoje, patinka kaip šneki, manau, kad tau puikiai pavyktų susitvarkyti su pareigomis. Tuo labiau, kad nesi buvęs valdžioje, o pirmasis direktorius išties visada duoda kažkiek daugiau motyvacijos ir jėgų. Galutinis sprendimas jau kaip ir aiškus visiems turbūt. Robi, Kevin - ačiū už bandymą, bet negaišinu jūsų brangaus laiko ir sakau, kad ne šį kartą. Norint pareigų, norėtųsi, kad dirbtumėte bent jau darbe bent kažkiek, būtumėt aktyvesni šiek tiek, tada turėtumėte šansų. Arsenas yra žymiai aktyvesnis, senas ir ištikimas mechanikas, turintis daug gerų atsiliepimų iš buvusių darbuotojų ir Mechanikų valdžios. Nieko nelaukdamas, noriu pranešti, kad Mechanikų direktoriaus kėdę užims Arsenas_TaksiorasMechioras ir vadovaus jiems. Toks laikotarpis užimtas man, kad negaliu skirti daug laiko rinkimams, šis variantas atrodo geriausiai. Viliuosi, jog nenuvilsi ir būsi puikus direktorius. Sėkmės! - Neorganizuoju rimtų ir ilgų rinkimų, dėl to, kad nugalėtojas akivaizdus. Taip pat neturiu daug laiko tam.
 10. Norintys kandidatuoti į Mechanikų direktorių parašykite asmeninę žinutę:

  Žinutės pavadinimas toks: Noriu kandidatuoti į Mechanikų direktorių - Vardas_Pavardė

  Žinutėje parašykite 250~ (maždaug) žodžių (gali būti ir ilgesnis) laišką, kuriame parašysite:

  • Pagrindinę informaciją (Vardas_Pavardė, metai, kiek laiko praleidžiate serveryje ir savo discord nuorodą)
  • Papasakokite ką veikiate vasarą, ar tikrai turėsite laiko pareigoms.
  • Parašykite, kodėl būtent jus, turiu atrinkti, kaip pagrindinį kandidatą (išsamiai, su argumentais)


  Visų žinučių lauksiu iki 2020/06/20 19:00

  Atrinksiu 2-3 kandidatus, kurie bus pagrindiniai kandidatai į Mechanikų direktorių.

  Lauksiu jūsų žinučių!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   Kandidatuoja visi norintys, nebūtina dirbti Mechanikų darbe.

  3. Rasta_Kentas

   Rasta_Kentas

   Mainytis galima?

  4. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   @Rasta_Kentas nemiegot reik ir galima :) 

 11. Dėl tavęs niekas nekurs specialiai kažkokių išskirtinių taisyklių, visiems gyvenimo atvejams. M`ąstom logiškai, o ne "taisyklėse to nėra". Darant tokias veiklas, visgi būtų geriau, jog nebūtų skelbiama apie trukdymo draudimą, kadangi tai nelegali ginklų siunta, todėl trukdymas manau tik suteiktų daugiau įdomumo. Tačiau šioje situacijoje taisyklių nepažeidė. Teisėsaugininkės neįtraukė į juodąjį sąrašą.
 12. Pridėta: Ginklų siunta Teisėsaugai draudžiama sulaikyti/tikrinti/laukti Los Santos miesto ribose (ribos), tolimųjų reisų vairuotojų ir trukdyti jiems, kai jie veža ginklų siuntą. Teisėsauga turi teisę kirsti pasienį ir sulaikyti tolimųjų reisų vairuotoją, kuris veža ginklų siuntą tada, kai prie Los Santos išvažiavimo ribos stovi ir nevažiuoja ilgiau nei 3 minutes (nuotrauka prieš/po)
×
×
 • Kurti naują...