Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 26 / 200

Versija: LV 7.1.4

Einaras_Bmw

Forumo moderatoriai
 • Pranešimai

  871
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  16

Einaras_Bmw paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 26

Einaras_Bmw turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.211 Forumo dievas

Apie Einaras_Bmw

 • Rangas
  bmw

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  1 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Tr. priemonės:
  Infernus

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.173 profilio peržiūros
 1. Einaras_Bmw

  (Diskusija) Kodėl yra verta mokytis iki 12 klasės?

  Atsakant iš karto į klausimą - manau, kad verta. Pats esu abiturientas ir supratau, kad visgi reikėtų mokytis tik dešimtoje klasėje. Manau, kad kiekvienas turime kitokių tikslų ir svajonių ir vieni jau žinome ko norime iš gyvenimo, o kiti dar ne. Jeigu tu dar nežinai kuo nori būti, tai manau, kad verta pasibaigti 12 klasių, nes tas popieriukas tikrai gali praversti ir būti naudingas ateityje, tačiau jeigu žinai kuo nori būti ir tai tau jau dabar patinka - suabejočiau ar apsimoka švaistyti laiką. Asmeniškai pats esu klaustuko vietoje ir nusprendžiau tiesiog mokytis ir iš mokyklos pasiimti viską ką galiu, nežinau ar ateityje pravers, tačiau manau, kad tikrai geriau, nei nesimokint ir nieko neveikt.
 2. Jeigu esi patalpinęs savo kažkokią modifikaciją ir manai, kad ji yra gera bei naudinga - parašyk man ir pridėsiu :) 

   

 3. Einaras_Bmw

  Geriausios modifikacijos

  Ši tema skirta tiems, kurie neturi laiko ieškoti vaikščiodami po kiekvieną temą ir ieškodami modifikacijų, todėl visas tas, kurios bus gana naudingos ir vertos dėmesio surašysiu būtent šioje temoje. Tad, jeigu jūs kursite temą ir toje temoje bus naudingos modifikacijos - galimai jūsų tema atsidurs čia. Tam, kad jums būtų lengviau, suskirstysiu į tam tikras skiltis, taip bus paprasčiau. AUTOMOBILIAI APRANGOS (ANGL. SKIN) ŽIEMINIAI LIETUVIŠKI POLICIJOS SKINAI ( frankyzas ) SKINS ( Gucci_Eastcoast ) PORA APRANGŲ ( Steve_Marley ) ENB/COLORMOD/TIMECYC ĮVAIRIŲ MODIFIKACIJŲ PAKETAI (ANGL. MOD PACK) AUTOMOBILIAI/HUD/ENB/KELIAI/SKIN ( Matt_Evans ) AUGALIJA, DAUG ENB, HUD, BULLET HOLES, 2DFX, PED.IFB IR DAUG KITŲ ( Matt_Evans ) ENB, CAR, KELIAI, EFFECTS, CLEO, SKINS IR DAUG KITŲ ( Jack_Ferdinando ) GUN SKIN PACK ( Ernis_HksAtsa ) Bryan_Ford MODPACK ( Bryan_Ford ) MODPACK FOR LOW PC ( Wendall_Lee ) SIM_GINT MODPACK ( Sim_Gint ) KITOS MODIFIKACIJOS SNOW MOD ( Hot_Anonymous ) Visose naudingose temose bus tema redaguota ir redagavimo priežastyje įrašyta: "[!] Tema pridėta į geriausių modifikacijų temą." Jeigu manai, kad tavo tema yra naudinga ir nėra pridėta čia - pranešk man į asmeninę žinutę!
 4. Krautuvėlės savininkas neaktyvus nuo Spalio 7 dienos, apie tai nebuvau informuotas, todėl privalau uždaryti modifikacijų krautuvėlę.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Einaras_Bmw (Dragon_Balll)2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Arnis_Nike3. Užblokavimo priežastis: Netinkamas ban4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: https://imgur.com/a/itzxUKy
 6. Einaras_Bmw

  Peikiu Dragon_Ball

  "Civilių (teisėsaugininko/klano narys neskaitomas kaip civilis, kai dėvi uniformą) žudymas viešoje erdvėje" Gali tai pamatyti per /baudimai, išmokite skaityti ir gyvenime kils vis mažiau klausimų.
 7. 1. Jūsų slapyvardis: Einaras_Bmw2. Administratoriaus slapyvardis: Delcas_Samp3. Administratoriaus nusižengimas: Nepagrįstas /kill4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 8. Einaras_Bmw

  Peikiu Dragon_Ball

  Protinguoli, jis su mediko apranga. Tačiau, jeigu taip nori, tai va - http://prntscr.com/l8f9t1
 9. Einaras_Bmw

  Peikiu Dragon_Ball

  Prašiau, kad įkalintų už mane, kadangi to padaryti negaliu.
 10. Einaras_Bmw

  Peikiu Dragon_Ball

  Prašiau jo, kad įkalintų už mane, kadangi tokios galimybės neturiu.
 11. Einaras_Bmw

  Klanų užregistravimas

  Jūsų Vardas_Pavardė, klano pavadinimas?: Einaras_Bmw, VIENAM GALE KABLYS Įkurto klano tipas?: Laisvalaikio Nuotrauka [/info > Bendra informacija; /klanai]: https://imgur.com/a/wg0aUGu
 12. Einaras_Bmw

  VIENAM GALE KABLYS

  Tokio pobūdžio klaną sugalvojau sukurti visiškai eksprontu. Ilgą laiką laukiau naujos žvejybos sistemos, panašios į senąją, kuri mane trauktų. Manau, kad jau sulaukiau būtent tokios, kadangi dabar yra ji unikali bei įdomi. Žaidžiant serveryje „išėjo“ kalba apie žvejybos klaną, vieno žmogaus paragintas susimąsčiau, kad sukurti laisvalaikio klaną, t.y. žvejybos pagrindu - būtų šaunu. Paklausius LV žaidėjų ar jie to norėtų - daugelis parašė, kad būtent norėtų ir sukurčiau. Todėl ir esu čia, kadangi kuriu laisvalaikio klaną. Viliuosi, jog sulauksiu palaikymo, o visi tikrieji LV žvejai ateis būtent čia. KODĖL NAUDINGA ATEITI? Kviečiu ateiti būtent čia, kadangi čia susirenka visi tie, kurie mėgsta žvejoti, linksmai leisti laiką ir paįvairinti savo žaidimo rutiną. Galiu tau pasiūlyti ne tik linksmą laiką, bet tuo pačiu ir naudingą, kadangi tavo materiali padėtis žaidime prižadu, kad pagerės, nes iš žvejybos galima pasipelnyti ir užsidirbti daug pinigų. KĄ AŠ SIŪLAU? Siūlau aktyvią žvejybą būryje, žvejybos metu įvairius mini-event'us, taip pat ir kitas įvairias veiklas. Tad, jeigu tau trūksta veiksmo serveryje, prižadu, kad jeigu būsi šiame klane - tau jo netruks! KAIP PATEKTI? Norint patekti, turite susisiekti su manimi žaidime ar visur kitur, kur galėčiau perskaityti jūsų žinutę. KLANO VALDŽIA Klano įkūrėjas yra Einaras_Bmw Daugiau informacijos pateiksiu rytoj.
 13. Einaras_Bmw

  Pasiūlymas - padangų tipai

  Būtent! Pritariu, kad vairuotojai būtų atsakingesni ir būtų daugiau veiklos, kad jeigu nori turėti tr. priemonę - turi ją susitvarkyti. O, mechanikams tai be abejo būtų daugiau veiklos, nes dabar tikrai darbe nėra daug užimtumo.
×