Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 72 / 300

Versija: LV 7.4.0

Einaras_Bmw

Nariai
 • Pranešimai

  1.200
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  33

Einaras_Bmw paskutinį kartą laimėjo Kovas 22

Einaras_Bmw turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2.370 Forumo dievas

Apie Einaras_Bmw

Žaidimo duomenys

 • VIP:
  Sidabrinis
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Tr. priemonės:
  Dune

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

23.389 profilio peržiūros
 1. Smagu, kad tokie dalykai vėl grįžta. Galbūt kažkada tai galėtų tapti tradicija? Tai pasiūlykite event'ų, manau atsižvelgs ▻ Naujokų vakare gali vykti ir kiti renginiai kurių nerasite programoje(žvejybos varžybos ir pnš. Be to įvairūs kiti eventai) ◅
 2. Sveikas atvykęs! Smagu matyti, kad renkasi nauji žmonės. Manau, kad daugiau pažaidęs išbandysi ir daugiau sistemų. O, dėl darbo, tai palauk atrankos ir bandyk. TeamSpeak 3 platformoje nesutikai daug žmonių, nes daugelis dabar persikelė į Las-Venturas Discord kambarį, prisijunk ir tu: https://las-venturas.lt/discord
 3. Smagu, jog tokie dalykai yra kuriami! Viliuosi, kad nesibaigs motyvacija ir tęsi šią savo idėja ir toliau! (ir ačiū, kad atsižvelgei į mano pastebėjimus ir sudėjai į spoilerį)
 4. atnaujintas gidas 

   

  1. Linas_Svcx

   Linas_Svcx

   EPI darbo nebėra :)

 5. Dažnai nutinka taip, kad atsiranda piktavalių, kurie gali ketintis į Jūsų paskyrą. Būtent, kad taip nenutiktų, projekto administracija sukūrė daug apsisaugojimo priemonių, kad būtų sunkiau pavogti ar nulaužti Jūsų paskyrą. Todėl, šiandien supažindinsiu su šia paskyra, kad galėtumėte ją apsaugoti. Įvedame žaidime komandą: /saugumas Atsidarius langui, įvedame Jūsų sugalvotą registracijos metu slaptažodį: Spaudžiame "Toliau" Atsidaro būtent toks langas: IP adreso apsauga: galite uždėti ant savo paskyros IP adresą. Jungiantis į žaidimą, jeigu IP nesutampa su tuo, koks buvo, kaip uždėjote IP, tuomet prisijungti neleis. Pakeisti slaptažodį: galite pasikeisti savo dabartinį slaptažodį. Slaptas klausimas: galite susigalvoti slaptą klausimą ir jį uždėti/pakeisti. Apie jį daugiau 3 žingsnyje. Banko PIN kodas: galite peržiūrėit savo banko PIN kodą (tik tuomet, jeigu Jūs prisijungėte iš to IP, su kuriuo registravotės prie serverio) Paspaudus Slaptas klausimas, išmes tokią lentelę: Būtent čia galite susigalvoti klausimą, jo atsakymą ir taip dar labiau apsaugoti savo paskyrą. Į jį jums nereikės atsakinėti kiekvieną kartą, o tada, kai kažkas jungsis ne iš registracijos IP adreso. Jeigu taip nutiko, kad Jūs pamiršote savo prisijungimo duomenis, galite sekdami šią pamoką bandyti susigrąžinti Vartotojo duomenų susigrąžinimas arba susigrąžinti paspaudę ant šios nuorodos: https://las-venturas.lt/pamirsau Viliuosi, kad tema buvo naudinga!
 6. Siūlau pabandyti perrašyti SA-MP, restartuoti kompiuterį. Gali būti, kad tiesiog tau taip pasibugino. Dar gali pabandyt bandyt jungtis į kitą bet kokį serverį, tuomet iš naujo jungtis į LV, turėtų padėti
 7. Puikiai, smagu, kad suvoki ir tu tai! Serveryje iš tikrųjų vyrauja konkurencija tik tarp verslų ir namų su kuriamu interjeru. Būtų smagu, jeigu atsirastų ir tarp namų. Tuo labiau, kad ekonomika tikrai sustiprės.
 8. 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak): Serveris2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Pradės žmonės pirkti namus, kurių pusė šiuo metu tušti ir atsiras nekilnojamo turto vertė kažkokia, nes jos dabar nėra.3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Visi žmonės nusiperka butus, o namų neliečia, o ir tų namų/butų yra per daug. Siūlau išimti visus butus (prie medikų, TRV ir kur dar nors yra)
 9. Šiaip jeigu pas tave Realtek driveriai garso įrašyti, tai atsidaręs triukšmus pašalinius susimažink (mikrofono efektai), decibelus mikrofono pamažink (10,20,30 būna) iki 10 dB.
 10. Toks sakyčiau draugelis. Įmanoma pašnekėti apie bet ką ir visai smagiai, turi savo nuomonę, mėgstantis pajuokauti. Šiaip draugiškas, linksmas žmogus.
 11. Įkėliau naujus viršelius, prašė žmogus. Jei patinka, pasiimam.
 12. nauji viršeliai 

   

 13. Patarimai mano: Rinkis Lenovo nešiojamąjį kompiuterį (kažkada kai rinkausi, būtent tokį gerai nusimanantis ir rekomendavo, tokį ir turiu) Pirk būtinai, kad būtų SSD (geriausia, kad būtų SSD/HDD arba SSD vienas, tik su nemažai GB, nes žaidimus žaisi) Rinkdamasis kompiuterį, pasižiūrėk nuėjęs į google, ką išveža ta vaizdo korta būtent, kiek ir kokius žaidimus ant kiek FPS, bus daug aiškiau Šiaip pasieškok tikrai gerai išmanančių, juk perki ne keliems mėnesiams. Yra PC builds grupės ir panašiai, kur padės tau išsirinkti, nes tokio pobūdžio forume, nemanau, kad rasi daug žmonių, kurie tikrai nusimano apie kompiuterius.
 14. 2013 metais prasidėjo mano slapyvardžio kelionė. Kurdamasis vartotoją, nieko negalvojęs dėjausi savo vardą (dar ir dabar kai kurie galvoja, kad tai tiesiog kažkoks retas žodis). Ties pavarde užtrukau kiek ilgiau, tačiau tuomet pažiūrėjau būtent su kokiais slapyvardžiais žaidžia žaidėjai, t.y. jų pavardes ir taip norėdamas pasirodyti "kietas" pasirinkau Bmw markės pavardę. Tuo metu tokios ar panašios pavardės buvo madingos.
×
×
 • Kurti naują...