Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 74 / 300

Versija: LV 7.4.6

Einaras_Bmw

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.472
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  47

Einaras_Bmw paskutinį kartą laimėjo Gruodis 29 2020

Einaras_Bmw turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

3.461 Forumo dievas

Apie Einaras_Bmw

 • Rangas
  bmw

Žaidimo duomenys

 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta
 • Tr. priemonės:
  Infernus

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

32.252 profilio peržiūros
 1. Aktyviausia praėjusios savaitės direktorė - Ligoninės direktorė - @Ereshkigal_Edelweiss - 3,625 minutės. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Ligoninės pavaduotojas - @Tommy_Khalifa - 3,401 minutės. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 2. Nematau padaryto nusižengimo. Jeigu Jūs sėdite darbinėje tr. priemonėje, kaip ir teigia pavaduotojas, vadinasi Jūs dirbate. Jeigu Jūs galvojate, kad galite keltis /alga, bet neatlikti taksi darbo funkcijų, tai man atrodo Jūsų suvokimo problemos. Taksi tikslas – kaip įmanoma greitai ir saugiai transportuoti žaidėjus iš vienos vietos į kitą. Taksi siekis – aktyviai ir kaip įmanoma greičiau reaguoti į visus iškvietimus. Taksi naudoti darbo inventorių gali tik darbo metu ir tik darbo sumetimais. Negalima savivaliauti taksi įmonės ištekliais. Taksi naudoti /tzenklas gali tik dirbdami ir nuo tokio rango, kurį yra nustatęs direktorius. Pavaduotoją renkasi Direktorius, šiuo atveju Swed_Diana. Ne man aiškinti ar tas pavaduotojas atlieka funkcijas pakankamai ar ne, jeigu direktorei yra gerai, tai aš irgi džiaugiuosi. Elyga nebuvo nubaustas dėl to, jog vežiojo Delcą, yra pateikti įrodymai viršuje. Jeigu man darbuotojas rašytų papeikimą, verčiau to, jog išsiaiškintų su direktore asmeniškai ar pavaduotoju, aš irgi apsvarstyčiau darbuotojo galimybę būti Taksi komandos dalimi.
 3. Užduotys patikrintos. Tolimųjų reisų vairuotojai +20 tšk. Ginklų prekeiviai +17 tšk. Medikai +23 tšk. Taksi +35 tšk. Spec. Pajėgos +32 tšk. Policija +23 tšk. Mechanikai +0 tšk.
 4. http://prntscr.com/weu3dw Atblokuotas buvote iš karto, kai uždėjau ne už tą užblokavimą. Dėl V_P, tai tiesiog Zveris, kažkoks panašus yra serveryje, dėl to ir užblokavau, na bet jūs jau seniai neužblokuotas, tai junkitės į serverį
 5. 1. Jūsų slapyvardis: Einaras_Bmw (Ernys_Myq) 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Rokis_Electro 3. Užblokavimo priežastis?: Apgaudinėjimai By Ernys_Myq 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/193253-skundziu-rokis_electro/
 6. Ar dabar jau rašysit papeikimus, dėl to kad kamštis sa-mp'e prasidėjo? Nuoširdžiai prajuokino. Jeigu susidaro kamščiai, tai ir atsakingi yra teisėsaugininkai, kad žaidėjus nukreiptų kita kryptimi, kol TRV darbuotojai su fūromis pravažiuos.
 7. Medikų darbo direktorius išrinktas, plačiau 

   

  1. Bank_Note

   Bank_Note

   siaip neslepiu savo nusivylimo, bet galejai nors klausimeli atsiusti i drk posteli.

 8. Šiandien nušalinau Medikų direktorių Carl_Phelps dėl pastovių įžeidinėjimų, taisyklių pažeidinėjimo bei neadekvataus elgesio. Taurė prisipildė ir ilgą laiką bandžiau kalbėtis ir nenušalinti. Daugiau informacijos rasite ant mano būsenos, kodėl būtent jį nušalinau. Dabar apie naują direktorių. Kandidatuoti norėjo trys kandidatai: Just_Ricka, Ereshkigal_Edelweiss ir Tommy_Khalifa. Visiems uždaviau klausimus, kurie turėjo atsakyti. Perskaitęs jų atsakymus, supratau, kad visgi Just_Ricka turi kažkiek per mažai patirties dar, nėra tiek žinomas ir pasireiškęs medikuose, kiek kiti jo oponentai, todėl nusprendžiau, jog šį kartą atmesiu, visgi stipresnius kandidatus įžvelgiu rinkimuose. Ereshkigal ir Tommio paprašiau, jog pravestų praktiką, jie pasirinko geriau vesti kartu, aš ir pats patariau jiems tai daryti, kad būtų drąsiau. Praktika buvo iš tikrųjų labai nenusisekusi, trūko vadovavimo ir bendravimo, reikėjo labai tempti ir dalyviams ji pasirodė ganėtinai neįdomi. Pagrinde buvo vairavimas, kur reikėjo lenktyniauti, o ant galo pasiūliau pravesti kažką labiau susijusio su medikais ir pagydyti per laiką kitus medikus. Galbūt žaidėjai abu nėra tiek daug patyrę, tačiau Tommy_Khalifa buvo pavaduotoju, kuris +- tikrai matė ir pats galbūt vedė treniruotę. Apibendrinant, tai praktika visiškai nenusisekusi, trūko vadovavimo iš abiejų pusių, tačiau Tommy šiek tiek daugiau iniciatyvos parodė. Po praktikos visiškai nuomonės nesusidariau, nes abiems dar trūksta tikrai nemažai patirties ir pasitikėjimo savimi. Sumąsčiau, jog noriu, jog dar kandidatai sudalyvautų pašnekesiuose su valdžios atstovais kartu ir atsakinėtų į klausimus apie medikų darbą. Abu kandidatai sutiko, tačiau Tommy_Khalifa visiškai neatsakinėjo, galbūt nedrįso, nes jau ir anksčiau panašių problemų yra buvę, o Ereshkigal_Edelweiss pasirodė ganėtinai neblogai, atsakinėjo į klausimus ir ganėtinai argumentuotai, nors ir ne visada juos išgirsdavo. Būtent todėl susidariau tokią nuomonę, jog Tommy_Khalifa galbūt būtų puikus direktorius, tačiau tikrai trūksta dar patirties ir galbūt drąsos, nes manau, kad gali būti puikus direktorius, tačiau reikia nebijoti ir šnekėti bei bendrauti, nes dabar tas ir trukdo žengti į direktoriaus postą. Ereshkigal_Edelweiss noriu pasveikinti tapus naująją medikų direktore, tikiuosi ir viliuosi, jog būsi aktyvi, motyvuota direktorė, kuria būsiu patenkintas. Sveikinu ir linkiu didžiausios sėkmės, jeigu reikia pagalbos - kreipkis!
 9. Visą dieną galvojau dėl Medikų direktoriaus. Žmogus, kuris leidžia sau daugiau nei gali ir galvoja, jog jam niekas negali nieko įsakyti. Medikų darbas buvo gana +- aktyvus, bet tik tiek. Direktorius pažeidinėjo taisykles be sustojimo, normaliai pasišnekėti neišeina, išvien pykstasi ir problemų nemato. Atvirai šnekant, visiškai nenoriu tokio asmens matyti savo direktorių komandoje, manau, kad tikrai yra žmogus, kuris gali ne tik būti geras direktorius, bet ir mandagus, kuris laikosi taisyklių. Žaidėjus vadina du...ais, nemato tame nieko blogo, visiškai nesusivokia problemos, nors neseniai buvo bandomajame laikotarpyje. Taip pat įsidarbino į darbą per šventes, ten pažeidinėjo taisykles. Be to, visiškai nemoka susidirbti su valdžios nariais, šiandien be perstojo pradėjo kabinėtis prie visų ir įžeidinėti. Visą laiką bandžiau ištempti, pateisinti ir sakyti, kad gali pažeidinėti taisykles, nes gerai prižiūri medikų darbą, bet to neužtenka man. Taurė prisipildė ir tariu sudie. Medikų direktorius Carl_Phelps nušalinamas nuo pareigų. Direktorių žadu išrinkti iš žaidėjų, kurie pasižymėjo medikų darbe, dirbdami jo eroje. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  12 daugiau
  2. Carl_Phelps
  3. Rasta_Kentas

   Rasta_Kentas

   Ačiū tau Einarai,pagaliau priimtas geras sprendimas.Tokio žmogaus kaip jis gyvenime nenorėčiau turėti,0 tolerancijos,atrode jis serveryje autoritetas turi būti.Žodžiu @Carl_Phelps kaip sakoma pats kaltas :) 

  4. Super_Mario

   Super_Mario

   Vps px. Vistiek randomas buvo

 10. Ačiū už tai, jog dalyvavote mūsų rengiamuose renginiuose! CJ laikrodį tiesioginės transliacijos metu laimėjo @Ignaz_Lucchese Įrodymai: https://prnt.sc/wblcoa
 11. Smagu, kad direktorius sugebėjo sklandžiai ir greitai išspręsti problemą. Džiaugiuosi
 12. Puiki idėja ir nesuprantu kodėl tai buvo pašalinta. Būtų puiku, jeigu būtų per /nustatymai, kiekvienas direktorius pats pasirinktų ar tokią informaciją nori matyti ar ne.
 13. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Spec. Pajėgų direktorius - @Adidas_Ricka - 3,519 minutės. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Policijos pavaduotojas - @Frank_Bruno - 3,084 minutės. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
×
×
 • Kurti naują...