Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 58 / 300

Versija: LV 7.3.6

Einaras_Bmw

Nariai
 • Pranešimai

  1.180
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  32

Viskas, kas paskelbta nario Einaras_Bmw

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Einaras_Bmw 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: jo 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias?: kuo anksčiau
 2. kaip fainiai, uz geru 2sav i mokyklele ❤️ laukiat? : )

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   pohui man ta mokykla teises laikaus

  3. Ernys_Myq

   Ernys_Myq

   Vaaaapse pofik kai jau nebereikia 😁

  4. Witch_Bitch

   Witch_Bitch

   Aš pasiruošus studint 

 3. o, sveikinu prisijungus prie mirtingųjų :)))

  1. Liepsna_Fire

   Liepsna_Fire

   Dėkui, dėkui 😆

 4. Kolega, paleisk viską admin teisėmis ir tada bandyk jungtis.
 5. https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/182203-geriausių-matytų-filmų-sąrašas/ rekomenduok filmą kitiems arba pasirink ir pažiūrėk pats vieną iš geriausiai įvertintų filmų.

  1. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Sveikas,kolega. Tikrai pasižiūrėsiu ❤️

  2. Witch_Bitch
 6. 1. Filmo pavadinimas: Green Book2. Išleidimo metai: 2018 3. Žanras: Komedija, Drama, Biografiniai 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8.2 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Labai skeptiškai žiūrėjau į šį filmą, bet nusprendžiau pažiūrėti. Jeigu nesi rasistas, o galbūt esi - apie tai filmas. Galbūt pakeis tavo požiūrį, šiaip smagiai susižiūrėjo. Rekomenduoju visiems.
 7. @Max_Tosha siūlau į Pagr. admin pav postą @Liepsna_Fire

 8. Nesidažiau. Niekada nesileidau su parašiutu.
 9. Nėra itin daug rašybos klaidų, tekstas ganėtinai įskaitomas, kas tikrai yra pagirtina. Norėtųsi kažkaip man pamatyti vis kažkaip paįvairintą analizę, o ne tik atsibodusį visiems aprašymą apie kandidatus. Tačiau manau, kad tikrai nėra prisvilus pirmoji analizė. Sveikinu naująjį direktorių, linkiu sėkmės.
 10. #roadtodpi
  (nemokama pamoka)

  Dažnas greičiausiai nori patirti tą komandos skonį, pabūti joje. Ne vienas žmogus to ir siekia. Esu buvęs komandoje, esu ir eiNARAS, todėl lengvai pastebėjau kaip galima prinerti į pareigas. Pasidalinsiu ir su jumis x-x

  1. Būti pavyzdingam ir žaisti visose situacijose SA-MP'ą, praleisti reikiamą laiką žaidime (visada, tai net ir pvz per medaus mėnesį)
  2. Rašyti gražias žinutes tam žmogui, į kurio pavaduotoją pretenduojate. Maloninsite jo ego, kelsite šansus patekti (pvz: https://prnt.sc/ojdzed)
  3. Visada tiesti pagalbos ranką, net ir tada kai jos nereikia, atstoti  lyg sieną! (https://prnt.sc/ojdyfj)
   

  Ir viską daryti kryptingai, tik tuomet pasieksite tą išsvajotąją komandą. :)

  P.S. Nerekomenduoju šių veiksmų daryti ant Max_Tosha, nemanau, jog pavyks. 😕

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  18 daugiau
  2. Jack_Montecarlo

   Jack_Montecarlo

   Nu girdejau kad esi verksnys, nu bet ne ant tiek. Okei, grazaus vakaro.

  3. Sim_Gint

   Sim_Gint

   drama queen strikes again 

  4. Einaras_Bmw
 11. Kodėl slepiate kandidatų į Direktoriaus postą anketas? Kokios priežastys to? Neradau kur kitur užduoti klausimo Gerb. Direktorių Prižiūrėtojui.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  10 daugiau
  2. Aim_Greg

   Aim_Greg

   Ką tu čia @Einaras_Bmw vpš kliedi.. Grįžk į ta savo ryžiną ir lošk jei kažkas nepatinka :D.. Visada į drk anketos būdavo slepiamos ir neviešinamos, jūs čia ryžikai sugalvojot naujovių ble kaip įdėjas pavogt ir pažvengt iš kandidatų. Taip, kad nieks čia tavęs neklausė ir niekam esi neįdomus, gali jau susirinkt daiktus ir pizdint atgal į ta šūdservį. 

  3. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   @Jack_Montecarlo nelabai suprantu, tu čia esi Tedžio advokatas ar kaip suprast? Ne pirmą kartą matau, kad lendi kur nepriklauso. Kreipiausi ne į tave, o į DPi narį, tad nesusireikšmink. ;)) Klausiau būtent jo, neužsipuoliau, o pasidomėjau, kas man yra aktualu. Esu buvęs DPi narys, todėl man įdomu kodėl būtent yra slepiamos. Per visą laiką nei karto nepamačiau kaip vagia "unikalias" idėjas (2019m., žaidimui 10+m.). O, pasiskaityt anketas kitų žmonių man visada buvo įdomu ;) Ypač manau ir kandidatams gerai, kai kiti gali įvertinti ir palaikyti arba nepalaikyti kandidatūros kito žmogaus.

  4. Mister_Tedis

   Mister_Tedis

   Nesipykit tik pasiteiravo ir viskas. Chill 🥰

 12. Šaunuolis, jog stengiesi ir vis kažką naujo padarai.
 13. "mažai rašybos klaidų", okei O, šiaip jei viską pats parašei, tai šaunuolis. Mintys dėstomos žymiai sklandžiau nei seniau, o ir klaidų nėra tiek daug, kiek buvo seniau. Smagu skaityti tokia analizę O, naujam direktoriui - sėkmės!
 14. Toks jausmas, kad greitu metu liks du komandos nariai. :D Na, bet kokybė geriau už kiekybę gi ;))

 15. Zadu grizt i DP, taciau noriu pasidometi kokios dabar kainos direktoriu/pavaduotoju? Kas zinot, pasidalinkite - aciu

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Jeo_Vega

   Jeo_Vega

   O iš manęs paėmė 17e :(

  3. James_Makar

   James_Makar

   as tai uz kebaba atiduodavau

  4. Mister_Tedis

   Mister_Tedis

   jei reik numesiu kainorašti 

 16. 1. Filmo pavadinimas: Valstybės paslaptis 2. Išleidimo metai: 2019 3. Žanras: Dokumetinis 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8,3 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Tokių kaip Dalia Grybauskaitė žmonių reta. Man įdomi jos veikla, jos pozicija, charakteris ir padaryti sprendimai. Todėl šis filmas apie ją, tik dar iš arčiau. Rekomenduoju tiems, kam įdomi Lietuvos Respublikos prezidentė.
 17. Seniau irgi tokie patys buvo windowsai? Galbūt problemos ieškoti reikia net ne sa-mp'e, o būna, jog pc neišveža windowsų, tarkim jei seniau buvo 7,8, o dabar 10. @Sim_Gint kažkas panašaus berods buvo neseniai ar net yra. Pabandyk įsirašyti ne tik SA-MP'ą, bet ir kitą kokį žaidimą, kurį žaidei ir žinai kiek FPS buvo ir pažiūrėti kaip tada viskas vyks, jei strigs, tai reiškia, jog problemos ne ten ieškojai.
 18. Smagu, kad paminėjai mane temoje? Jaučiu pareigą išreikšti kritiką ir pagyras. Aš taip pat ganėtinai ilgą laiką nekuriu filmukų, nors gal kartais ir pamąstau, kad būtų smagu sugrįžti prie šios veiklos. Tačiau ne apie tai. Buvo parodyti +- 5 darbai iš 13 (Gaisrininkai, Mechanikai, Taksi, Medikai, PD) Man nepatiko: Kokybė. Tik pradėjus žiūrėti filmuką, iš karto pažiūrėjau ar aš kokybę pasidaręs geriausią, kadangi atrodė tikrai ganėtinai prastai. Neįsivaizduoju ar čia tik man, bet kažkaip keista kokybė, nors pasidariau maksimalią. Galimai renderindamas pasirinkai ne pačią geriausią kokybę ar gal grafikos SA-MP'o pagadino šiek tiek. Keisti perėjimai/efektai. Nežinau net kaip įvardyti, esu ir aš prisižiūrėjęs senų sa-mp'o video ir kūręs su tais geltonais perėjimais, tačiau man atrodo jie per seni ir kartais tikrai ne vietoje. Galbūt jų šiek tiek ir per daug mano akimis. Net kartais panaudota tose vietose, kur kadrai nepasikeičia, tiesiog užmesta random. Kam? Klaidos padarytos redaguojant. Čia tik 1min filmukas ir tos padarytos edit'inimo klaidos, perėjimas į lapus su kamera. Nors ir pripažinai, tačiau tokius dalykus galėjai ir ištaisyti. Ypač tą perėjimą į lapus tikrai galėjai nukirpti. Muzika? Nu čia skonio reikalas, man tai ji nelabai tiko, bet čia kiekvienam skirtingai, juk esame labai individualūs. Šiaip bendrai kalbant, tai tenka pripažinti, kad sukurti tokį filmuką daug laiko nereikia. Tačiau man patiko, jog bandai kažką naujesnio, ko nesi bandęs ir nedarai visada to pačio, o TOBULĖJI. Buvo gražu žiūrėti, jog ir muzika suderinta su vaizdo įrašu, tas tikrai pagirtina. Smagu išvis, jog yra žmonių, kurie investuoja laiko ir filmuoja, redaguoja ir kelia tuos filmukus. Jeigu nieko nedarysi, tai faktas, jog ir netobulėsi. Tad linkiu tau nesustoti ir kurti, jeigu kažką pasakiau per skaudžiai/stipriai, tai neimk į galvą, pats nekuriu filmukų gerai. Sėkmės!
 19. Puikiai žmogus pasakė. Žaidimas sensta, tampa nebe toks populiarus, grynas įrodymas yra CS 1.6, jį pakeitė CS-GO ir dabar labai mažai žmonių žaidžia CS 1.6, nes žaidžia naujesnį. Tas pats ir su SA-MP'u, dar trūksta kažkiek, bet jau greitu metu SA-MP'as bus pakeistas GTA V. Jau dabar kuriami serveriai, kur žmonės žaidžia ir ten nepalyginsi net su SA-MP'u. Na, o būtent šiam projektui, kadangi kituose tikrai yra aktyvumas didesnis, tai trūksta veiklos. 5 berods neutralios firmos, rimtai? Jeigu būtų buvus mano valia, tai būtų atsiradę dar daugiau nusikalstamų firmų ar būčiau suradęs veiklos kiekvienai neutraliai firmai. Dabar pusė žaidimo vyksta taip, kad vežioja vaistinėles, krovinius ar tampo mašinas. Nu per daug to neutralumo, o kai veiksmo nėra - neįdomu. Nežinau kaip dabar, bet klanai bent jau seniau nesukūrę jokio normalaus veiksmo, o GP yra tik 1 darbas iš nusikalstamų, todėl sunku sukurti tiek daug veiksmo jiems. Nu čia mano pamąstymai.
 20. paaaeis seeni Sveika atvykus, linkiu dar pamąstyti ar tikrai nori žaisti sa-mp'ą.
 21. @Liepsna_Fire p...ė :OOOOO TAVO ŠANSAS MAŽULA, GI VISADA NORĖJAI UNBAN PRŽ. DAWAJ PYLDOM, PYLDOM

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Pas ką darom uždarymą, @Mode_Wtf?? 

  3. Linas_Svc

   Linas_Svc

   griebk, kol jauna

  4. Visvaldas_Haze

   Visvaldas_Haze

   DAVAI LIEPSNA PAIMI UNBAN PRIŽIŪRĖTOJĄ IR PGR.ADMIN TAVO ❤️ MYLIU

 22. jauciu reik vel nardyt i dp, ka ir moku geriausiai daryti. Ka manot? 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  13 daugiau
  2. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   Jeigu kazkada ir sumastyciau grizti, tai zinokit, kad man smegenu sutrenkimas. Aciu ne, demesio tiesiog truko bsk snd

  3. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Žinai ką aš tau pasakysiu... 

  4. Hot_Anonymous
 23. Pasiimk Liepsną į DPP pareigas, matai, jog trūksta veiklos, pareigų. ;)

  1. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   nu man irgi truksta ir kas

  2. Mister_Tedis

   Mister_Tedis

   Sakė užtenka ir žmonos pareigų jai. 

  3. Allan_Walker

   Allan_Walker

   @Arunas_Shift tai ji gal kompo žmona? 🤔

 24. DIEVE TĖVE PASIGAILĖK LIEPSNOS_FIRE, KURI DAR YRA ŽEMĖJE. ATLEISK JOS NUODĖMES IR SUTEIK PROTO. AMEN.

  1. Minde_Boss

   Minde_Boss

   :D am, čia toks pastebėjimui. Gaila bet ji nėra tikinti. Todėl nemanau, kad paeis į tą Dievą Tėvą kreiptis :D

  2. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   @Minde_Boss ji tiki Las-Venturui

  3. Minde_Boss

   Minde_Boss

   aaaaai, nu jeigu čia kreipeisi į Lv Dievus, tada jo ;D

 25. Esi matęs gerų filmų, kuriuos dar kartą žiūrėtum ar norėtum rekomenduoti kitiems? Galbūt neturi ką žiūrėti ir nori išsirinkti gerą filmą? Peržiūrėk šią temą, manau, kad bus naudinga! 

   

×
×
 • Kurti naują...