Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 43 / 200

Versija: LV 7.2.0

Liepsna_Fire

Forumo moderatoriai
 • Pranešimai

  587
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  11

Liepsna_Fire paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 12

Liepsna_Fire turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

982 Žvaigždė

Apie Liepsna_Fire

Žaidimo duomenys

 • Patirtis:
  Auga <3
 • Pinigai:
  /misijos

Paskutiniai lankytojai

8.339 profilio peržiūros
 1. Liepsna_Fire

  Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Liepsna_Fire2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikų direktorė ❤️3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Realiai tikrai galvojau, kad išbūsiu ilgesnį laiką, tačiau tuo pačiu ir nesu ta, kuri būtų tik dėl "laiko". Padariau daugmaž viską ką norėjau, firmoje tikrai buvo nemažai ištikimų darbuotojų, buvo ir tokių kurie tiesiog atėjo ir išėjo. Norėčiau padėkoti @Mode_Wtf už suteiktą pavaduotoją, galimybę vėl išmėginti būtent šią sritį. @James_Makar už duotą direktorių, suteiktą šansą vėl suburti savo puikia darbuotojų komandą. Pavaduotojui @Darek_Ogo už pagalbą su firmos priežiūrą. Visiems firmos prižiūrėtojams kurie buvo (@Minde_Boss, @Mat_Himplin, @Darek_Ogo, @Linas_Svc, @Domas_Hardwell ir @Airis_Space) už visą pagalbą su darbuotojais ir firmos inventoriumi. VISIEMS darbuotojams kurie buvo ištikimi firmai ir tiems kurie atėjo, net ir trumpam laikui. Visi JŪS kartu padarėte firmą tokią kokia ji buvo. Taip pat norėčiau padėkoti ir visiems geranoriškiems žaidėjams, kurie nors ir nedirbo firmoje, tačiau palaikė. Dar viena padėka keliauja dabartiniam Direktorių prižiūrėtojui @Einaras_Bmw, dėkui už pagalba ir patarimus. Direktoriaus tikrai neplanuoju kažkam perleisti, mieliau matyčiau, kad būtų ieškomas tinkamas asmuo iš firmos darbuotojų (kurie dar dirba) arba būtų vykdomi rinkimai forume ir leidžiama pasireikšti visiems turintiems motyvacijos ties šia firma. Manau jau atėjo laikas naujam asmeniui apsiimti šia firma ir su pilna motyvacija džiuginti firmos darbuotojus! Keletas vaizdelių iš firmos gyvenimo ❤️ 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Viso 44 dienos (Pavaduotoja 8 d. ir direktorė 36 d.)5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Nuoroda - Taip pat palieku seife 1 mln naujam direktoriui (nekišk nagų Einarai )
 2. Liepsna_Fire

  Firmų savaitės ataskaita

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Liepsna_Fire, Medikai ❤️2. Pravestos treniruotės ar apmokymo nuotraukos (su veiklos aprašymu): <> Treniruotė 2018-11-09 - Nuoroda Treniruotės metu Medikai treniravo savo vairavimo įgūdžius atbuliniu, taip pat ir prašautomis padangomis, tuo pačiu testavo ir treniravo savo gydymo įgūdžius. 3. Pravestų kitų veiklų nuotraukos (su veiklos aprašymu): I. Veikla 2018-11-05 - Nuoroda Buvo vykdoma veika, kurią pagrinde vedė darbo prižiūrėtojas Airis_Space. II. Siunta 2018-11-05 - Nuoroda Buvo vykdoma masinė vaistinėlių siunta. III. Loterija 2018-11-06 - Nuoroda Buvo vykdoma Medikų loterija, kada žaidėjas gavęs paslaugas gali dalyvauti ir laimėti atitinkamą pinigų sumą. IV. Veikla 2018-11-10 - Nuoroda Buvo vykdoma Medikų veikla, kuri nebuvo labai ilga. V. Loterija 2018-11-10 - Nuoroda Buvo vykdoma Medikų loterija, kada žaidėjas gavęs paslaugas gali dalyvauti ir laimėti atitinkamą pinigų sumą. 4. Algų įrodymų nuotraukos: Išdalintos algos - Nuoroda
 3. Forume vyksta atranka į Medikų firmą! NEPRALEISK savo PROGOS!

  1. James_Harden

   James_Harden

   uzsisekit dirza kai pateksit i medikus

 4. Liepsna_Fire

  Atrankų registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Liepsna_Fire, Medikų direktorė ❤️2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidimo3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 2018-11-05 19:40 val Mokėti pagr. darbo informaciją, darbo nuostatus ir taisykles. Bus priimta iki 5 naujų darbuotojų.
 5. Forume vyksta apklausa apie neseniai pasibaigusią "HALLOWEEN WEEK" renginių savaitę! Sudalyvauk!

 6. Liepsna_Fire

  Firmų savaitės ataskaita

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Liepsna_Fire, Medikai ❤️2. Pravestų veiklų įrodymų nuotraukos(su veiklos aprašymu): I. Veikla 2018-10-29 - Nuoroda Buvo vykdoma veikla darbuotojams. II. Loterija 2018-10-30 - Nuoroda Buvo vykdoma Medikų loterija, kada žaidėjas gavęs paslaugas gali dalyvauti ir laimėti atitinkamą pinigų sumą. III. Siunta 2018-10-30 - Nuoroda Buvo vykdoma masinė naujoko vaistinėlių siunta. IV. Siunta 2018-10-01 - Nuoroda Buvo vykdoma naktinė masinė vaistinėlių siunta. V. Loterija 2018-10-02 - Nuoroda Buvo vykdoma Medikų loterija, kada žaidėjas gavęs paslaugas gali dalyvauti ir laimėti atitinkamą pinigų sumą. VI. Veikla 2018-10-02 - Nuoroda Buvo vykdoma veikla darbuotojams, labiau orentuojantis į naujoko vaistinėles, kadangi jos buvo restartuotos. 3. Algų įrodymų nuotraukos: Išdalintos algos - Nuoroda
 7. Forume paskelbta apklausa apie "HALLOWEEN WEEK"

 8. Sveikučiai! Praėjo ganėtinai nuotaikinga ir užimta savaitė. Norėčiau pasidomėti ar jums patiko renginių savaitė "HALLOWEEN WEEK"? Domina kokia jūsų nuomonė po jos? Ar norėtumėte, kad tai būtų pakartota? Kuris iš renginių labiausiai patiko? Galbūt buvo kažkas, kas manote, kad galėjo būti padaryta kitaip? Taip pat ar mano, kad renginių rengėjams pavyko gerai atlikti visus užsibrėžtus renginius? Tiesiog apskritai išsakykite apie tai kas patiko/nepatiko! Visą renginių savaitės tvarkaraštį rasite čia NUORODĄ ≫ Atsakant šioje temoje, nepažeiskite bendrųjų forumo taisyklių ir apklausų skilties taisyklių.
 9. Liepsna_Fire

  HALLOWEEN WEEK

  2018-11-04 16:30 val vyko RACE lenktynių renginys! Realiai jame sudalyvavo daugiau dalyvių nei tikėjausi ir tai yra tikrai šaunu. Labai džiaugiuosi tokiu susidomėjimu šiomis lenktynėmis. Dalyviai pirmiausia važiavo po vieną rata 1x1 principu, vėliau du ratus ir galiausiai finale važiavo tris ratus. Po įtemptų kovų paaiškėjo šių lenktynių nugalėtojas! Renginio nugalėtojas - Oskaras_Naktis Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname renginio nugalėtoją!
 10. Liepsna_Fire

  HALLOWEEN WEEK

  2018-11-03 19:00 val vyko išlikimo ant Infernus renginys! Renginys turėjo vykti anksčiau, tačiau dėl atitinkamų priežasčių buvo nukeltas, tačiau net ir šiuo atveju sudalyvavo visai nemažai dalyviu. Nors ir renginys nevyko labai ilgai, atsižvelgiant į jo pobūdį, tačiau praėjo visai smagiai. Dalyviai laikėsi gana gerai, tačiau galiausiai liko tik vienas ant tr. priemonės ir jis tapo šio renginio nugalėtoju! Renginio nugalėtojas - Rokas_Venta! Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname renginio nugalėtoją!
 11. Liepsna_Fire

  Peikiu Liepsna_Fire

  Sveikas, užblokavimas buvo suteiktas teisingai (įrodymai nusiųsti asmeniškai). Dėl kitų, asmeniškai nepastebėjau, užblokavau su tuo ką man pateikė.
 12. Liepsna_Fire

  HALLOWEEN WEEK

  2018-11-02 17:00 val vyko renginys "Laiminga kupeta". Sudalyvavo visai nemažas skaičius dalyvių ir labai tikimės, kad visiems praleistas laikas buvo įdomus. Renginio eigoje po truputi išaiškėjo nugalėtojas ir jis yra......... Renginio nugalėtojas - Tsg_Edva! Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname renginio nugalėtoją!
 13. Jau šiandien 19:30 vyks LV Balsas, laukiame visų Jūsų Las-Venturas Teamspeak'e!

  Jeigu dar nespėjote užsiregistruoti, registruokis dabar

   

 14. Liepsna_Fire

  Atrankų registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Liepsna_Fire, Medikų direktorė ❤️2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidimo3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 2018-11-02 18:00 val Mokėti pagr. darbo informaciją, darbo nuostatus ir taisykles. Bus priimta iki 5 naujų darbuotojų.
×