Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 16 / 200

Versija: LV 7.2.0

Frankis_Electro

Nariai
 • Pranešimai

  327
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Frankis_Electro paskutinį kartą laimėjo Vasaris 15

Frankis_Electro turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

287 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

3 sekėjų

Apie Frankis_Electro

 • Rangas
  Kavaliero

Paskutiniai lankytojai

2.528 profilio peržiūros
 1. Frankis_Electro

  Nupiešk serverio vaizdą ant balto popieriaus lapo!

  Sveiki visi. Noriu truputį pakalbėti - konkursas paskelbtas jau senai tik negalėjo niekas dalyvauti, nes temą reikėjo perkelti į konkursų skiltį. Tema perkelta ir jau dabar galite dalyvauti konkurse, bei galbūt net laimėti! Laikas prailgintas konkurso! Bei pridėta informacijos "Jei konkurse nesudalyvaus 5 žaidėjai konkursas bus pratęstas"
 2. Viskas susitvarkė su konkursu! Nepamiršk sudalyvauti ir laimėti :) Tema - https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/177685-nupie%C5%A1k-serverio-vaizd%C4%85-ant-balto-popieriaus-lapo/&do=getNewComment

   

 3. Frankis_Electro

  [A. Torres] Turgavietė!

  Turgavietė kaip turgavietė viskas gerai. Na ir aišku nieko įspūdingo nesukursi su turgaviete. Bei jei siūlai tokį dalyką serveryje tai prieš, nes Las-Venturas miestas, o jame turgus čtai tikrai netiktų.
 4. Frankis_Electro

  Helovino 2018 parašai

  Gražūs Helovininiai parašai. Šiurpios nuotraukos ir kt., aiškiai primena helovina. Bei jei čia darė Gax'as tai neblogai po pertraukos.
 5. Frankis_Electro

  Kelios serverio idėjos!

  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Frankis_Electro Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serverio Kokia tai sistema?: Apačioje Kodėl tai yra naudinga?: Apačioje Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Apačioje Depozito sistema Serveryje tikriausiai daugelis esate kioske pirkęs limonado dėl alkio trūkumo. Turiu vieną pasiūlymą ką galėtum padaryti su tuščiais buteliais, tai yra - depozito sistema. Kaip išgeri limonadą, alkoholio gėrimus jų butelius galėtum priduoti į taromatą ir už 1 butelį gauti 1XP. Bei butelius gauti galėtum ir ieškodamas šiukšlių dėžėse ar kaip žaidėjas nusiperka limonado ar kita ir kaip paspaudžia ENTER toje vietoje atsirastu butelis ir prie butelio priėjus ir parašius komandą /paimtib, pasiimtų butelis ir kauptus į tavo krepšį(krepšyje galėtum turėti 30 butelių. Bei nauda serveriui didelės nėra, tiesiog papildomas mažas užsiėmimas serverio žaidėjams ir greitesnis būdamas gauti XP., bei smagiai viskas būtų manau. Dviračių sunaikinimas Visi serverio žaidėjai naudoja dviračius tam, kad galėtų kažkur nuvykti ir kaip nuvyksta dviratį pameta bet kur, ar ant kelio ar bazėje ar kitur ir kartais tai tikrai trukdo, nes būna visur primėtyta dviračių ir važiuodamas su mašina gali užkliūti ant jo, tad siūlau padaryti taip, kad kas pasiima dviratį galėtų jį ir sunaikinti su komanda /dsunaik. Taip apmažėtų dviračių mėtymasis bet kur.
 6. Frankis_Electro

  Frankis_Electro nuotraukų galerija

  2018/11/09 Naktiniai vaizdai Primenu, kad komentuoti galite!
 7. Frankis_Electro

  Instagram vs Facebook

  Šiaip pats gerai nežinau kuri man labiau patinka. Na kalbant apie Facebook tai jame gali praleisti daug laiko, nes Facebook nariai vis kažką naujo įkelia ir gali ilgai peržiūrėti viską. Na, o Instagram tiesiog peržiūrėsi nuotraukas ar vaizdo klipus ir viskas, na, bet jei stebėsi daug žmonių nuotraukų tai tikrai irgi turėsi ką veikti, bet Instagram galbūt nevyksta ten toks didelis judesys, ten kažkokios diskusijos, anekdotų ar prikolų mažiau. Na, bet ir tas pats Facebook pasidarė jau toks nelabai, tai - daug reklamų, daug visko nereikalingo keliama ir taip toliau. Tačiau Facebook praleidžiu daugiau laiko nei Instagram, tad net nežinau ką pasirinkčiau, bet galbūt Instagram(netikslus balsavimas).
 8. Nepamiršk sudalyvauti konkurse "Nupiešk serverio vaizdą ant balto popieriaus lapo"! 

   

 9. Sumaniau sukurti konkursą serverio žaidėjams! Apie patį konkursą viskas apačioje. Viskas bus tikrai nesunku. Jums reikės ir serveryje padirbėti ir realybėje tai kaip viskas vyks?: • Jums reikės serveryje išsirinkti vieną vietą ir ją nufotografuoti. • Nufotografuotą vietą serveryje nupiešti ant balto popieriaus lapo. • Užpildyti anketos šabloną, įkelti serveryje nufotografuota vietą ir nupieštą piešinį ir atsakyti į konkurso temą. Konkurso pradžia - 2018/11/14, pabaiga - 2018/11/23 17:00 val. Gali dalyvauti visi serverio žaidėjai. Dalyviams tikslas aiškus - surasti projekte kokią vietą ir nufotografuoti ją , bei kuo gražiau ją nupiešti ant balto popieriaus lapo. Kiti projekto nariai gali balsuoti už piešinį paspausdami "patinka" mygtuką. Nugalėtojas bus renkamas - 50% žiūrima į "patinka" paspaudimus ir 50% pali mane. Prizai gali keistis. Jei konkurse nesudalyvaus 5 žaidėjai konkursas bus pratęstas. Griežtai draudžiama prašinėti "patinka" paspaudimų ant piešinio kitų projekto žaidėjų, kam patiks tas paspaus. Nuotrauka ir piešinys privalo būti padaryta ne ankščiau nei 2018/11/09. Piešinį pateikti gali tik piešinio autorius. Forumo ir serverio slapyvardis privalo sutapti. Piešinyje negali matytis reklama, keiksmažodžiai, įžeidinėjimai ir kt. Konkurso anketos šablono visi punktai turi būti užpildyti teisingai. Prizai vieta laimi 1 milijoną serverio valiutos vieta laimi 500 tūkstančių serverio valiutos vieta laimi 250 tūkstančių serverio valiutos Žaidėjai prisidėję prie prizų @Mode_Wtf - 1 milijoną ir 500 tūkstančių. Kas nori prisidėti prie prizų galite susisiekti su manimi žaidime ar forume. Dažniausiai užduodami klausimai K: Kas rinks nugalėtoją? A: 50% lems žaidėju paspausti "patinka" mygtukai, o 50% lems mano nuomonė. K: Kas duos visus prizus? A: Konkurso organizatorius - Frankis_Electro. K: Kada bus renkami konkurso nugalėtojai? A: Konkurso nugalėtojai bus paskelbti konkurso pabaigoje arba kitą dieną. Jei bus nesklandumų bus apie tai pranešta. K: Ar serverio žaidėjas gali prisidėti prie prizo? A: Taip gali, tereikia susisiekti su manimi žaidime ir paduoti norimą sumą pinigų. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Ar sunku buvo viską atlikti: 3. Jūsų nuotrauka serveryje ir nupieštas vaizdas ant balto popieriaus lapo: Jei kažkas kažko nesupratote, ar nežinote kaip dalyvauti susisiekite su manimi serveryje ar forume. @Einaras_Bmw Jei gali moderuoti Konkursai skiltį tai jei gali šią temą į konkursų skiltį nukelk, nes ten neleido sukurti temos, leido tik konkursų archyvuose
 10. Frankis_Electro

  Mechanikai - Darbuotojų neaktyvumas

  Anketos šablonas 1. Jūsų vardas_Pavardė:Frankis_Electro 2. Neaktyvumo laikotarpis: Nuo 2018/11/08 iki 2018/11/10 arba 11 spalio dienos. 3. Neaktyvumo priežastis: Žaidime /neaktyvumas užpildžiau ir ten yra priežastis
 11. Frankis_Electro

  Atsiliepimas apie serverį - Airis_Space.

  Atsiliepimas yra tikrai didelis ir smagu matyti, kad vis atnaujini. Visko neskaičiau, bet ką skaičiau tas patiko. Sėkmės su naujomis pareigomis, bei sėkmės serveryje!
 12. Frankis_Electro

  LV 7.1.9 versijos atnaujinimai

  Geri atnaujinimai!
 13. Frankis_Electro

  Las-Venturas.lt | Rekordų Knyga! |

  Pagerinto rekordo registracijos šablonas! Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Frankis_Electro Pagerinto rekordo skiltis [Serverio, forumo]: Forumo Kurį rekordą pagerinote?: 12 Rekordo įrodymai: 12 rekordo įrodymai - http://prntscr.com/lf6b0c
×