Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 31 / 300

Versija: LV 7.5.3

Frankis_Electro

Nariai
 • Pranešimai

  1.388
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Frankis_Electro paskutinį kartą laimėjo Gruodis 14 2020

Frankis_Electro turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.460 Forumo dievas

Apie Frankis_Electro

 • Rangas
  Meistras

Paskutiniai lankytojai

24.625 profilio peržiūros
 1. Ofisas ne būtinybė, tai tarpinis pasiūlymas pilnai išnaudoti nereikalingą vietą, dar būtent kaip nereikia jokių didelių map darbų.
 2. Kam nesunku atsakykit:

   

 3. Anketos šablonas: 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Apačioje tiksliai aprašysiu 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): 1 idėja: Siūlau padidinti į aukštį mechanikų bazę, nes šiuo metu žaidėjams su aukštesnėmis mašinomis kurie nori pasitobulinti variklį iškyla problema tilpti į garažą, tad variklio patobulinimo garažo paaukštinimas išspręstu šią problemą. 2 idėja: Praplėsti variklio patobulinimo garažą. Dabar tos dvi skaskados ant kurių reikia užvažiuoti yra labai arti vienos kitos, tad garaže su mašina yra sunku manevruoti ir tiksliai užvažiuoti. O dėl mažos vietos garaže dvi mašinas sutalpinti yra labai sunku, taip pat būtų gerai praplėsti įvažiavimą į garažą. Mechanikų bazės pastatas turi labai daug neišnaudotos vietos, kurią manau galima išnaudoti ir praplėsti garažą. Apačioje nuotraukos kurios parodo kiek daug tuščios vietos turi mechanikų pastatas: 3 idėja: Išnaudojant pilnai garažo vietą siūlau įrengti mini ofisą mechanikų bazėje. Šiuo metu įsidarbinimo ir aprangos pasikeitimo pickup yra išmėtyti, tad sukūrus paprastą ofisą būtų galima įsidarbinimo ir persirengimo pickup perkelti ten. Taipogi darbuotojai galėtų ten leisti laiką AFK režime, o ne lauke stovėti ir pnš.
 4. Prisimenu kažkiek tave kaip taksi pavaduotojumi, daug bendrauti neteko, tad tikrai nesipykome
 5. Geras parašas, aš irgi mėgstu šį serialą. Žaidėją puikiai nepažįstu, bet kiek teko susidurti tai nepasirodė piktas, nedraugiškas ir pnš.
 6. Linkiu linksmos dienos :)

  1. Carl_Phelps

   Carl_Phelps

   Tau irgi !

  2. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Sveikas, Franki. ❤🤗 Tai jau tikrai linksma, kai tokius žmonės pamatai

 7. Sveiki

  1. Carl_Phelps

   Carl_Phelps

   Imk mechaniku direktoriu

  2. Frankis_Electro

   Frankis_Electro

   Neaktyvus aš, neišeitų :D 

 8. Nepamirštam seno pasiūlymo:

  Būtų smagu jei prabalsuotumėte apklausoje, pakomentuotumėte ir jei manote jog tai naudingas pasiūlymas paspaustumėte „naudinga“. 
  p.s Komentarus palaikinu

 9. Sveikinu naująją mechanikų direktorę! Sėkmės pareigose
 10. Apklausa tai nebuvo atranka ir iš jos kažką nuspręsti nelabai gali, žaidėjai pasisako ką norėtų matyti, nors ir administratoriai išrinkti jų visad gali atsirasti naujų. Žaidėjai nors ir dabar gali parašyti ką norėtų matyti free admin. pareigose jei jis nėra komandoje. Ir tema nelabai gali būti rakinama jei ji 7 ar 14 dienų (nepamenu) yra neaktyvi.
×
×
 • Kurti naują...