Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.5.9

Frankis_Electro

Nariai
 • Pranešimai

  1.406
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Frankis_Electro paskutinį kartą laimėjo Gruodis 14 2020

Frankis_Electro turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.507 Forumo dievas

Apie Frankis_Electro

 • Rangas
  Meistras

Paskutiniai lankytojai

26.553 profilio peržiūros
 1. Čia tik pradžia, ne darbo laiku be darbinės aprangos šaudysiu ir medžiosiu kaip stirną. Mano pasiaiškinimas: Kaip įrodymuose ir matoma, vairavau BMX dviratį, todėl, nes buvau be darbinės aprangos, todėl negalėjau vairuoti darbinio transporto. Kiek atsiprašau už apgaulingą išvaizdą, bet tai mano laisvalaikio išvaizdą kurią pirkau už kreditus labai senai, įrodymai (viskas aiškiai parodyta): p.s čia forumo avatare tu?
 2. KONKURSAS - /selfie NUOTRAUKOS Labas vakaras. Taigi konkursas baigėsi, truko šiek tiek ilgiau nė planuota, nes norėjau surinkti tinkamą kiekį dalyvių. DALYVIAI IR JŲ NUMERIAI: *dalyviai sunumeruoti iš eilės pagal komentarus @Red_Sky - NUMERIS: 1 @Ingrida_kursioke - NUMERIS: 2 @Ignaz_Lucchese - NUMERIS: 3 @Marcelo_Campbell - NUMERIS: 4 @Burn_Boos - NUMERIS: 5 @Fabien_Haykov - NUMERIS: 6 @Ereshkigal_Edelweiss - NUMERIS: 7 @Lucy_Qen - NUMERIS: 8 @Mafioz_Elpatrone - NUMERIS: 9 @Lukas_Enso - NUMERIS: 10 @Mariux_Andres - NUMERIS: 11 REZULTATAI: 1 ir 2 vieta skirta pagal tai koks pirmas skaičius buvo išsuktas, žiūrėkite išsukimo laiką. 1 vieta: @Ingrida_kursioke 2 vieta: @Lucy_Qen DĖL PRIZŲ SUSISIEKTI SU MANIMI Daug įvairiausių jūsų mėgstamų vietų. DĖKOJU VISIEMS KITIEMS DALYVIAMS
 3. Konkursas stabdomas. Laimėtojai bus išrinkti šiandien, laukite naujienų
 4. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti rytoj, tad iki rytojaus 15:00 galite dalyvauti: https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/199298-konkursas-selfie-nuotraukos/

 5. 1 dienos konkursas, 2 prizinės vietos, nesunki užduotis!

   

 6. KONKURSAS - /selfie NUOTRAUKOS Sveiki, noriu pristatyti jums konkursą - /selfie nuotraukos. Konkurso pagrindinę užduotį galima suprast iš jo pavadinimo - reikės selfintis! Norėčiau tarti didelį ačiū šio konkurso rėmėjui - @Dominykas_Miguel! KAIP NAUDOTI /selfie? »1« Prisijungę į serverį parašykite komandą /selfie. Parašę šią komandą atsidursite selfio pozoje. Šią pozą nutraukti galite su Enter mygtuku. »2« Atsidūrę selfio pozoje paspauskite F8 mygtuką ir jūsų žaidimo ekranas nusifotografuos. »3« Žaidimo ekrano nuotrauką galite rasti nuėję į savo kompiuterio dokumentus, paspaudę ant GTA SAN ANDREAS - SAMP - SCREENS »4« Įkelkite nuotrauką į imgur.com, nukopijuokite ją ir įkelkite į šią temą. KONKURSO INFORMACIJA: Selfio nuotrauką turite padaryti prie jums gražiausio objekto, gražiausios vietos ir pnš. kuri yra Las-Venturas mieste. Negalima fotografuoti kito miesto vietos/objekto. Privaloma laikytis bendrųjų serverio, forumo, bei konkurso taisyklių. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę pašalinti dalyvį jei pamato, kad jis: pažeidžia taisykles, bando gudrauti, bando sukčiauti ir pnš. Laimėtojai bus renkami atsitiktiniu būdu (random.org). Dalyviams bus paskirti numeriai pagal kuriuos rinksim laimėtoją. KONKURSO DATOS: Konkurso pradžia - 2022-01-30 15:00 Konkurso pabaiga - 2022-01-31 20:00 KONKURSO PRIZAI: 1 vieta - AUKSINIS LAGAMINAS 2 vieta - 500 kreditų Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Jūsų nuotrauka:
 7. Anketos šablonas 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Apačioje 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): 1. Įdėti į /dstatistika - mechanikai naują statistiką „ Pakrauta akumuliatorių“ Tai viena iš mechanikų paslaugų ir ji turi būti statistikoje kaip ir kitos paslaugos. 2. Įdėti į /dtopai - mechanikai naują top'ą „ Pakrauta akumuliatorių“ Tai viena iš mechanikų paslaugų ir ji turi būti topuose, jog mechanikai matytų TOP 10 daugiausiai pakrovusių akumuliatorių darbuotojų. 3. Leisti mechanikams sunaikinti dviratį su komanda /dnaikinti ar /sunaikinti Mechanikas užsėdęs ant dviračio ir parašęs komandą /dnaikinti ar /sunaikinti galėtų sunaikinti dviratį. Manau to reikia, nes mechanikų darbas prižiūrėti kelius nuo tr. priemonių, dviratis taip pat tr. priemonė kuri dažnai mėtosi ant kelio, tad su šia komanda mechanikai galėtų dviratį sunaikinti ir pašalinti kliūtį ant kelio.
 8. NAUJOKŲ MISIJŲ ATNAUJINIMAS Labas tiems kurie skaito. Manau nesuklysiu, jog visi pradėję žaisti serveryje vykdėte naujokų misijos, žinoma dabar kas jau nebe naujokas šios misijos gilioje praeityje, bet naujam žaidėjui tai naujas dalykas. Deja, bet šis dalykas senai „nejudintas“ ir sistemom keičiantis šios misijos nebuvo redaguojamos. Naujokų misijos užduotys skirtos naujokams. Mano manymu šios užduotys turi supažindinti naujoką su serverio sistemomis ir vietomis, tad siūlau jas atnaujinti, o mano idėjos apačioje. 1. Naujų misijų pridėjimas: Įmesk monetą į laimės šulinį - naujokas turėtų nuvykti prie laimės šulinio ir ten paaukoti pinigų (naujokui geriausia paaukoti 1€). Padirbėk kasykloje - naujokas turėtų nuvykti į kasyklą ir padaryti 1 kasimą. Pasinaudok taksofonu - naujoka turėtų paskambinti kažkam iš taksofono. Iškask 10 sliekų - naujokas turėtų išsikasti sliekų. Įsidarbink į darbą be pakvietimo - naujokas turėtų įsidarbinti į darbą be pakvietimo. Įdėk skelbimą į laikraštį - naujokas turėtų įdėti skelbimų kontoroje skelbimą į laikraštį. Šios misijos naujoką supažindintų su ne itin aktyviom veiklom, praplėstu jo žinių akiratį apie serverio sistemas, sužinotų daugiau. 2. Pakoreguoti misiją - „x10 gyvybių“ Manau reiktų šią misiją sulengvinti ir padaryti pasigydymą iki 5. Dabar naujokas atvykęs pasigydo ir jis jau žino šią sistemą ir būna pasigydęs, kam jam dar 10 kart tą patį daryti, tą laiką galėtų išnaudoti tinkamiau ir naudingiau. Na suprantu, kad norima apsunkinti misijas, jog naujokas iškart negautų atlygio ir pnš., bet pridėjus naujų misijų (tas kurias pasiūliau) būtų tikrai ne itin greit įvykdomos misijos ir būtų žymiai naudingiau.
 9. Idėja gera. Turi daiktą - tai ir gali parduoti tą daiktą. Manau taip turi būti. Tavo išvardyti daiktai/aksesuarai gaunami iš serverio renginių/švenčių, tad tikrai ne visi juos gali turėti, galbūt tai įdomu, bet būtų dar įdomiau, jog su šiais daiktais vyktų mainai/pardavimai, nes žaidėjas kuris neturi benzo pjūklo kitos progos jį gauti galbūt nebus, bet būtų galimybę jį nusipirkti iš žaidėjo ir abu būtų laimingi. Aš už.
 10. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Frankis_Electro Ką veiksite su laimėtais pinigais: Kažkokiems tikslams rasiu
 11. Kažkada atrodo nesenai pagalvojau kodėl ji dar nėra nemokama administratorė, nes serveryje aktyvi, yra protinga ir šioms pareigoms būtų tinkama. Pagaliau galiu pasveikinti su pareigomis, sėkmės!
×
×
 • Kurti naują...