Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Joniniu eventas!

Prisijungę žaidėjai: 18 / 300

Versija: LV 7.5.1

Frankis_Electro

Nariai
 • Pranešimai

  1.382
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Frankis_Electro paskutinį kartą laimėjo Gruodis 14 2020

Frankis_Electro turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.447 Forumo dievas

Apie Frankis_Electro

 • Rangas
  Meistras

Paskutiniai lankytojai

24.109 profilio peržiūros
 1. Sveiki

  1. Carl_Phelps

   Carl_Phelps

   Imk mechaniku direktoriu

  2. Frankis_Electro

   Frankis_Electro

   Neaktyvus aš, neišeitų :D 

 2. Nepamirštam seno pasiūlymo:

  Būtų smagu jei prabalsuotumėte apklausoje, pakomentuotumėte ir jei manote jog tai naudingas pasiūlymas paspaustumėte „naudinga“. 
  p.s Komentarus palaikinu

 3. Sveikinu naująją mechanikų direktorę! Sėkmės pareigose
 4. Apklausa tai nebuvo atranka ir iš jos kažką nuspręsti nelabai gali, žaidėjai pasisako ką norėtų matyti, nors ir administratoriai išrinkti jų visad gali atsirasti naujų. Žaidėjai nors ir dabar gali parašyti ką norėtų matyti free admin. pareigose jei jis nėra komandoje. Ir tema nelabai gali būti rakinama jei ji 7 ar 14 dienų (nepamenu) yra neaktyvi.
 5. Pakomentuok, prabalsuok! 

   

 6. Pridedu iš komentarų, tavęs niekas neminėjo ir taip kartais iš neargumentuotų komentarų nededu
 7. Beveik 100 balsų, 39 komentarai. Jei dar neprabalsavai ir nepakomentavai - nelauk ir eik! Taipogi atnaujinau balsavimo pasirinkimus iš komentarų, 16 pasirinkimų tai rodo, kad jūsų nuomonės išsiskiria. 

  https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/195053-ką-šiuo-metu-norėtumėte-matyti-nemokamo-administratoriaus-pareigose/

  1. Linas_Svc

   Linas_Svc

   išbrauk mane iš sąrašo, ačiū

  2. Frankis_Electro

   Frankis_Electro

   Atsiprašau, iš komentarų dedu.

 8. Dėkui jums! Tik dar kart visiems primenu, jog į balsavimą patenka žaidėjai iš žaidėjų komentarų, šie 3 žaidėjai jau pateko! Nerandi savo favorito - pakomentuok ir atsiras
 9. Nepatingėkim:

   

 10. Ką šiuo metu norėtumėte matyti nemokamo administratoriaus pareigose? Sveiki, kadangi ne itin senai vyko atranka į nemokamus administratorius kilo mintis sukurti apklausą ką žaidėjai norėtų matyti nemokamo administratoriaus pareigose. Galbūt esate pastebėję itin aktyvų žaidėją/administratorių/V.I.P kuris stengiasi dėl projekto gerovės ir yra vertas nemokamo admin. pareigų ir būtent jį norėtumėte matyti dabar šiuose pareigose, o gal ne 1 žaidėją, o daugiau. Sukursiu balsavimą kaip atsiras komentarai, iš komentarų papildysiu apklausą viršuje. Prašau argumentuoti savo pranešimą!
 11. Ką šiuo metu serveryje atnaujinti norėtumėte labiausiai? Sveiki, pasidarė įdomu ko nori žaidėjai, ką šiuo metu norėtų naujo pamatyti serveryje. Klausimas eina labiau apie techninę pusę, kokio atnaujinimo norėtumėte? Kaip pavyzdys: Aš norėčiau naujos viešbučio rakinimo sistemos, nes manau dabartinė rakinimo sistema yra pabodusi, pasenusi ir visiškai neįdomi, tai pat šiuo metu esu pasiūlęs naują viešbučio rakinimo sistemą kuri manau yra puiki, labiau įdomesnė už dabartinę ir būtų veiksmo, o ne vietoje stovėti.
 12. Sveiki Las-Venturiečiai

  1. Kill_Pill

   Kill_Pill

   Sveikas Franki.

×
×
 • Kurti naują...