Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 60 / 300

Versija: LV 7.3.7

Frankis_Electro

Nariai
 • Pranešimai

  984
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  8

Frankis_Electro paskutinį kartą laimėjo Kovas 24

Frankis_Electro turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

802 Žvaigždė

Apie Frankis_Electro

 • Rangas
  Frankis'Electro

Paskutiniai lankytojai

9.111 profilio peržiūros
 1. Taškų pildimo anketa: Jūsų V_P : Frankis_Electro Kokias užduotys atlikote: Apačioje Įrodymai: Apačioje Kiek jums priklauso taškų:66 Atitemptos paprastos mašinos(11) https://imgur.com/a/mpDkhOq Atitemptos /kurmasina(9) https://imgur.com/a/66R911B Priimti iškvietimai(23) https://imgur.com/a/iEu1jGm Padaryta tune(6) https://imgur.com/a/kL45DEc Sudalyvauta veikloje(8) https://imgur.com/a/udLnlCV Pradirbtas laikas(7) https://imgur.com/a/dGPYuRd Pagalba Ginklų Prekeiviams(2) https://imgur.com/a/lvxT74S
 2. Taškų nusiėmimas už atlygi:Jūsų V_P: Frankis_ElectroTurimas kiekis taškų: 20,5Jūsų norimas atlygis: Į 3 rangą pasikelimą
 3. Įdomus žmogus, kūrybingas, pastabus, draugiškas! Nepamiršta parašyti laikraščių
 4. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alka_Tap 2. Administratoriaus slapyvardis?: Frankis_Electro 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Suklydau, lentelė aiškiai buginosi, o kartais atrodė, kad ir jam HP nesiima. Bet paskui pamačiau, kad pati lentelė buginsi.
 5. Sveiki, gero šeštadienio! :) 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Be to, gal turite kas nors stomotologo vizitinę, kuris dirba savaitgaliais. :)

  3. Frankis_Electro

   Frankis_Electro

   Nu tipo sveik, kad dantis pasveiktų ir nebeskaudėtų :) Tą turėjau omenyje 

  4. Visma_Wtf

   Visma_Wtf

   Patarimas: dantis plauk neskaudės :)

 6. Sveikas, ne tik. Kur yra ten tikriausiai stotis kažkokia, aparatas kur šokoladukus duoda ten irgi gali gauti baną. Norėjau įsitikinti ir pastetuoti prie kitų aparatų, pasiteisino. Manau prie visų aparatų tai - gėrimų ar maisto gauni banus.
 7. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Frankis_Electro 2. Administratoriaus slapyvardis?: sistema 3. Užblokavimo priežastis?: neleistinas pasigydymas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/zldCji7
 8. Sveikas, dėkui už pasiūlymą - pridėjau. Sveikas, nematau kur jį pridėti, nes vien emigravus negauni auksinio lagamino, o nerašysiu prie emigracijos, kad dar ir reikia praleisti 7 valandas. Nekursiu atskiros skiltis, nes temoje rašoma ką reikia įsigyti, o ne ką gauni. Bet dėkui už pasiūlymą.
 9. Sveikas, Kevin'ai. Išties toks įdomus ir linksmas atsiliepimas, ne daugelis parašo savo pradžią serveryje, o tavo atsiliepimas buvo būtent visa galim sakyti tavo pradžia ir man tai patiko. Galbūt dar nespėjai daug ko pamatyti serveryje ir tiek tik parašei atsiliepime, nes užvakar tik prisiregistravai ir jau greit rašei atsiliepimą, galiu pasakyti - ŠAUNUOLIS! Ateityje tikiuosi papildysi savo atsiliepimą ir apie tai praneši, kad vėl galėčiau perskaityti. Patiko, kad paminėjai kaip tau sekėsi pradžioje, tai,kad paminėjai iš kur sužinojai apie projektą ir ko iš jo tikėjaisi. Pačiam smagu buvo sutikti tokį įdomų, linksmą naują žaidėją ir tau padėti, dėkoju už pagyras Be to linkiu sėkmės projekte! ★★★ - 50 tūkstančių NAUJOKUI +45k, nes akcija
 10. Nepasakyčiau, kad tuščia informacija, manau yra dar tokių naujokų kurie skaito gidus ir vis mokosi, ne visus naujokus spėja "aptarnauti" administratoriai ir galbūt jis imasi veiksmų viena , ir tai gali jam padėti, nes atėjęs į šią temą jis pamatys kokius reikalingus dokumentus ir kt. jam reikia gauti norint įsivažiuoti, bet žinoma tokių galbūt retas, nes daugelis naujokų apmoko administratoriai, bet kaip ir minėjau tikiu, kad yra ir tokių kurie užeina gidų pažiūrėti, bet bent aš taip manau! Sudėta informacijos apie dokumentus manau tikrai normaliai ir informacija nėra tuščia ir jei turi dar pasiūlymų, prašau pasiūlyk čia temoje arba man į až., jei bus naudinga - papildysiu! Ačiū už dėmesį!
 11. Labas rytas! :) 

  1. Gang_Robis

   Gang_Robis

   Labas labas, nieko nepamirsai?😂

  2. Frankis_Electro

   Frankis_Electro

   Sumokėjau, 3 "like" neseniai :D dėkui, kad priminei 

 12. Paguodos prizai galima sakyti buvo Pagrindinės Administracijos išdalinti pinigai ir XP, ar ne taip? Dėl tos atributikos galbūt padarys per Kalėdas, kad galima nusipirkti tam Kalėdiniame miestelyje, tai dar dėl to nereiktų labai nusivilti, nes galbūt tikrai per Kalėdų event'ą tai bus.
 13. Sveikas, Keith. Toks paprastas, bet gan neblogas atsiliepimas. Toks atrodo relax viską parašei ir viskas , ramiai toliau žaidi. Lengvai ir smagiai perskaičiau viską. Žinoma trūko daugiau to atsiliepimo, nes galėjai daugiau nei 2 skiltis parašyti, galėjai parašyti mėgstama darbą, save biški pristatyti galėjai, parašyti įdomiausias vietas/sistemas ir t.t.. Bet nebuvo ir dabar blogai, nieko nesuvėlei ir viską gerai parašei, tik kaip ir jau minėjau trūksta daugiau kažko, perskaičiau viską ir dar tikėjausi. ★★ - 40 tūkstančių NAUJOKUI +45, nes naujokas.
×
×
 • Kurti naują...