Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 12 / 300

Versija: LV 7.6.5


Mafioz_Elpatrone

Atsiblokavimų prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  466
 • Užsiregistravo

 • Laimėtos dienos

  15

Mafioz_Elpatrone paskutinį kartą laimėjo Kovas 22

Mafioz_Elpatrone turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

870 Žvaigždė

2 sekėjų

Apie Mafioz_Elpatrone

 • Rangas
  Pažįstamas

Paskutiniai lankytojai

3.564 profilio peržiūros
 1. Labas, pirma kartą parašei "npc" kas reiškia ta patį kas ir botas, galvojau netildyti, nes nėra taip baisu, bet antra kartą parašei "botas", kantrybė išseko, tavo papeikimas yra visiškai kita situacija, parašiau tavo būsena, tuo metu buvai nepagydomas, nes šalia nebuvo mediko galinčio tave pagydyti, kas yra faktas, o mane pavadinai botu, kas reiškia robotas, bet aš gi žmogus.. https://imgur.com/a/a3DIBdB
 2. Anketos šablonas, norint pranešti apie užblokavimą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mafioz_Elpatrone 2. Užblokuoto asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Asap_Vylka 3. Užblokavimo priežastis: nepagrįstas užblokavimas 4. Papildomi komentarai (nebūtina): 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 3. ? Įsivaizduoji kaip atrodo kai admin prižiūrėtojas rašo papeikimą administratoriui? Jei paprašytum pas mediką /gyd, bet būtum full hp, ir jis tau parašytu "nepagydomas" ar taikytum jam užtildymą? Iš mano pusės diskusija priėjo galą, daugiau rašyti čia nesiruošiu, laukiame pagr. administracijos arba pagalbininko sprendimo.
 4. Labas, visu pirma tai tu kaip administratorius, privalai paklusti admin prižiūrėtojui, paprastam adminui - ne. Prižiūrėtojas paprašė pateikti įrodymus, tu tai daryti atsisakei, jam to užtenka kad mane atitildyti ir tau skirti įspėjimą. Antras dalykas, tuo metu tu rašei į chat "gyd", tuo metu nebuvo šalia mediku, dėl to ir parašiau, jog nepagydomas, nes tai nėra įmanoma kai šalia nėra mediko :- ))
 5. @Dominykas_Miguel @Corny_Horny @Rodrique_Lemaza @Minde_Boss @John_Maison aka Virgis_Petrikauskas
 6. į visas apeliacijas žiūriu vienodai, argumentuok nors viena tavo manymu mano bloga sprendimą, beje su Anderssonu šaudžiausi kiek glowe, tiek ir lv, visur toks pat rezultatas. Ką galima su tavim šnekėti, kai tu teigi, jog mūsų serveryje įmanomas big slide? 00:06 Jack_Andersson vaizdo įraše matosi kaip jis nepataiko iš spazo 3 kulkas, veliau jis iš deagle iššauna 14 kulkų, iš kurių pataiko 6 (kas yra mažiau nei pusė) kai tu vos pajudi iš vietos, koks čia gali būti aimas? Tikrai ne smooth/f12 ar koks kitas kuris lockina, nes tolimiau matosi, kaip jis šaudo iš m4 ir spaz be cbug, ir ant žmogeliuko jam nelockina, silent? Per daug prašauna, ir puikiai matosi, kai gavęs stuną jis tempia pelytę, ko žmonės naudodami silent aim daro labai mažai arba kreivai. Geriausia pamatyti galime kai kamera eina į kaire apačia šiose vietose - 00:03 ; 00:20 ; 00:49 , tai galima padaryti išvada, jog valdo ją savarankiškai. Vienintelis dalykas, prie kurio galima prisikabinti, tai pataikyta kulka iš 52m, bet vienetinis atvejis, jei pastoviai taip darytu, galima būtu įsitikinti, jog čytinama, bet žaidimas senas, yra pilna bugu, kuris šiuo metu greičiausia pasitaikė dėl galimo packet loss vieno iš jūsų. Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta.
 7. sveikas, nezaidziau tuo metu, tad neatsimenu, bet galime suspazinti, siltai laukiame serveryje.
 8. HeavyFisto nieks neleido, jei taip "hujovai" atlieku pareigas, tai vaikinas galėtu ateiti parodyt kaip su default gta taip paslaidina, nes asmeniškai aš gavęs free ban, kuo greičiau bandau susisiekti su atsakingais asmenimis ir įrodau jiems bet kokiais būdais jog nenaudoju žaidimą palengvinančiu programų. (bet į dc niekas nesivels, įdomu kodėl..) Jei yra žaliu tai hfist padaro tavo kumštį/shotguną kaip heavy guną, su kuriuo eina padaryt big slide, be cj runo tu to niekaip neatkartosi, jei aišku neturi hfist :- )) video žemiau matote kaip su šiuo bugu žaidėja lengvai išstumia į prieki hardgunas kadangi mid slide jis paswitchina ginklą, 4:20 minutėje matote kaip atrodo heavy gunas ant cj runo ir kaip ant default ped animacijos (kaip pas mus serveryje) pas Jeffrey_Watson įrodymuose (https://streamable.com/5ctzru) tie "pastūmimai" į priekį ypač gerai matosi 0:05 sekundę kai daro slide į dešine prieki, 0:08 sekunde, kai daro slidus į dešine pusę, ir truputi veliau 0:10 slaidą į prieki, kur matosi akivaizdus stumtelėjimas kurio neįmanoma išgauti be bigslide, 0:37 sekundė idealus judesiai, taip pat matosi jog kai nesigauna slide (switchas būtent) žmogus beveik nepajuda iš vietos (0:20 sekundė nepavykęs slaidas į dešinę puse, 0:34). štai palyginimas kaip atrodo slide be heavyfist ir su
×
×
 • Kurti naują...