Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 34 / 300

Versija: LV 7.4.6

Max_Tosha

Administratoriai
 • Pranešimai

  8.440
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  151

Max_Tosha paskutinį kartą laimėjo Sausis 15

Max_Tosha turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

11.551 Forumo dievas

Apie Max_Tosha

 • Rangas
  Max T.
 • Gimtadienis
  2012.06.19

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Policininkas

Kontaktai

 • Discord:
  @ARTacp#2878

Profilio informacija

 • Vieta:
  C:\Users\Artūras\Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

170.517 profilio peržiūros
 1. Įsigyk tr. priemonę, kuriai galima įmontuoti variklį. Kur problema?
 2. Ne. Dirbkit drauge. Susitaikykit arba nieko netirkit.
 3. Kaip susisiekti su darbuotoju, kad galėtų atvežti reikiamą tr. priemonę?
 4. Ačiū už ekspermentą. Akivaizdu, kad profitable. Nedelskit. Ir eikit kast, kol dar liko. Vos už 100 kreditų! Tik šiandien. Paskubėkite
 5. Panašu, kad balsavo tik 30 žmonių. Ar Tu jau balsavai? react_like.png

   

 6. Nedelsk ir balsuok react_like.png

   

 7. Las-Venturas.LT 2020 Metų apdovanojimai Šiais metais tęsiame tradiciją, kuri anksčiau buvo aktyviai puoselėta pačių žaidėjų. Todėl, skelbiame 2020 Metų apdovanojimus! Nominacijų nugalėtojus skelbsime per Las-Venturas.LT projekto 9-ąjį gimtadienį (Sausio 30 d.). Balsavimas slaptas. Visi nominacijų nugalėtojai laimės atitinkamus prizus. Nominacijos 2020 METŲ ŽAIDĖJAS Ši nominacija yra pati svarbiausia ir labiausiai vertinama. Metų žaidėją renka Las-Venturas.LT bendruomenė. 2020 METŲ KOMANDOS NARYS Ši nominacija yra skiriama tik Las-Venturas.LT projekto komandos nariui. Metų komandos narį renka Las-Venturas.LT bendruomenė ir Pagr. administracija. 2020 METŲ ADMINISTRATORIUS Ši nominacija yra skiriama tik Administratoriaus statusą turėjusiam asmeniui. Skiriama už pagalbos teikimą, priežiūrą, veiklos organizavimą ir panašiai. Metų administratorių renka Las-Venturas.LT bendruomenė, o Administracijos prižiūrėtojas pataria. 2020 METŲ VALDŽIOS ATSTOVAS Ši nominacija yra skiriama tik Serverio direktoriaus arba pavaduotojaus statusą turėjusiam asmeniui. Skiriama už atsakingiausią ir didžiausią indėlį darbe su pakvietimu. Metų valdžios atstovą renka Las-Venturas.LT bendruomenė, o Direktorių prižiūrėtojas pataria. 2020 METŲ KLANO VADAS Ši nominacija yra skiriama tik Serverio Klano (karo arba laisvalaikio) vadui ar pavaduotojaus statusą turėjusiam asmeniui. Skiriama už atsakingiausią ir didžiausią indėlį Klano veikloje. Metų klano vadą renka Las-Venturas.LT bendruomenė, o Klanų prižiūrėtojas pataria. 2020 METŲ ŠAULYS Ši nominacija yra skiriama už taiklumą ir didžiausią chaoso kėlimą mieste. Metų šaulį renka Las-Venturas.LT bendruomenė. 2020 METŲ TEISĖSAUGININKAS Ši nominacija yra skiriama už atsakingiausią ir rezultatyviausią teisėsaugininko darbą. Metų teisėsaugininką renka Las-Venturas.LT bendruomenė. 2020 METŲ LOŠĖJAS Ši nominacija yra skiriama už didžiausius laimėjimus arba pralaimėjimus Kauliuke, Lažybų punkte, Biliarde, Pokeryje ir panašiai. Metų lošėją renka Las-Venturas.LT bendruomenė. 2020 METŲ MERGINA Ši nominacija yra skiriama mūsų trapiosioms merginoms, kurių projekte reta. Metų merginą renka Las-Venturas.LT bendruomenė. 2020 METŲ ĮVYKIS Ši nominacija yra skiriama svarbiausiam arba reikšmingiausiam metų įvykiui. Metų įvykį renka Las-Venturas.LT bendruomenė. Nominantų rinkimas Jūsų slapyvardis: 2020 metų žaidėjas (Vardas_Pavardė): 2020 metų komandos narys (Vardas_Pavardė): 2020 metų administratorius (Vardas_Pavardė): 2020 metų valdžios atstovas (Vardas_Pavardė): 2020 metų klano vadas (Vardas_Pavardė): 2020 metų šaulys (Vardas_Pavardė): 2020 metų teisėsaugininkas (Vardas_Pavardė): 2020 metų lošėjas (Vardas_Pavardė): 2020 metų mergina (Vardas_Pavardė): 2020 metų įvykis (įvykio pavadinimas): Balsavai?
 8. Kur argumentai? Būtum Globalus, gi įspėtum, cmon.
 9. @Dave_Jefferson gal kokį komentarą žiūrovam? Tikiuosi, kad Kijeve saugu.
 10. paskaityk zinutes

 11. Pirma, siūlymas turėtų būti teikiamas Klanų prižiūrėtojui. Antra, juodasis sąrašas yra skirtas visiems Klanams, kaip griežta bausmė už sunkius nusižengimus, kurie nebūtinai yra susiję konkrečiai su vienu ar kitu Klano tipu. Tad, toks žaidėjas nepaisant nuo nusižengimų pobūdžio turėtų būti baudžiamas taip, kad jam būtų apribota galimybė priklausyti Klanui (neatsižvelgiant į jo tipą). Trečia, savo projekto komandos nariais pasitikiu. Jeigu yra nusižengimai, reikėtų apie juos pranešti argumentuojant ir pagrindžiant tokius kaltinimus.
 12. @Donce_Telsiai grąžinau Elegy.
×
×
 • Kurti naują...