Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 34 / 300

Versija: LV 7.3.7

Max_Tosha

Administratoriai
 • Pranešimai

  7.921
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  110

Max_Tosha paskutinį kartą laimėjo Gruodis 9

Max_Tosha turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

9.241 Forumo dievas

Apie Max_Tosha

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Policininkas

Profilio informacija

 • Vieta:
  C:\Users\Artūras\Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

110.783 profilio peržiūros
 1. Šūdus naudojat – patys ir turėkit. Nesigilinsiu, kaip pavadinsit modifikaciją ar programą, kuri suteikia pranašumo prieš kitus. Užblokavimo apeliacija priimta.
 2. Norisi tik priminti, kad /adventas yra gerų darbų metas :D Šiandien galima ir neatiminėt galvų prie tų aparatų :D O, jei ką, tai patys kuriatės, kaip visiems geriau – taip :)))))

  1. Black_Vrs

   Black_Vrs

   Visus iššaudysiu, vienas įvykdysiu

 3. Žmonės nekantrūs Šratasvaidis šiuo metu BETA versijoje. Šratasvaidžiui yra numatyta, kad turėtų atsirasti galimybė dvikovos siūlymui 1x1 pasirinktais ginklais. Kada? Ateityje. Ačiū už siūlymą.
 4. Sutinku su faktu, kad /reputacija neturi realios reikšmės. Ir kažkada labai norėjau sugalvoti, kad pats reputacijos davimas būtų sudėtingesnis, pavyzdžiui, per dieną būtų galima duoti ne daugiau 9 reputacijos taškų kitam žaidėjui. Atlikus kažkokį veiksmą (galbūt pražaidus 60 min.) – papildomai prisidėtų 1 reputacijos taškas davimui. Tačiau taip iki galo ir nepavyko sugalvoti /reputacija naudos. Vis dėlto, labiau norisi likti prie to, kad tai būtų tiesiog b* arba p* (ilgių) pasimatavimui rodiklis. Beje, „prasidės skelbimai/pirkimai reputacijos taškų.“ ir „pagr. administracija pastebėjusi nesąžiningą reputacijos taškų gavimą galėtų bausti žaidėją (reputacijos taškų praradimu).“ nuosekliai logikai, tai prieštaravimas.
 5. Dėl šiandienos /adventas. Bus hate. Nenusiminkit 1 dienos neįvykdymas nieko neatims :D Linkime sėkmės!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Ar verta jas iš viso vykdyti? Nebus, jog ivygdžius visas gausiu 20 tūkstančių ir kelis reputacijos taškus. :)

  3. Max_Tosha

   Max_Tosha

   Daugiausiai įvykdę turės tam tikrų galimybių.

  4. Sergio_Llull

   Sergio_Llull

   Šitas buvo toks su konkurencija, bet manau dauguma tai įvykdys.

 6. Slaptosios policijos direktorė yra perspėjama. Atsižvelgiant į: Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiem žaidėjam. Komandos /vesti saugiose zonose naudoti negalima ! Spec. pajėgų darbuotojai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiem žaidėjam. Komandos /vesti saugiose zonose naudoti negalima ! Taikant šių taisyklių analogiją Slaptosios policijos darbuotojams, kurie yra sudaromi iš Pareigūnų ir Spec. pajėgų darbuotojų gretų pagal Slaptosios policijos darbuotojams keliamus reikalavimus išdirbti 60 kalendorinių dienų teisėsaugos srities darbe. Slaptoji policija negyvena dvigubais standartais ir nėra darbas, kuriam negalioja bendrosios darbams nustatytos taisyklės. Pažymiu, kad: Slaptosios policijos pareigūnas naudoti /itarti gali tik turėdamas pagrįstą pagrindą kartu su vaizdine medžiaga. Slaptosios policijos direktorė nepateikė jokios vaizdinės medžiagos. Cituojamų taisyklių šaltinis: Ačiū už siūlymą pašalinti Slaptosios policijos direktorę nuo pareigų, iš darbo ar įtraukti į teisėsaugos juodąjį sąrašą – neatsižvelgta. Ačiū už pranešimą.
 7. Atsitiktiniu būdu išrinktos poros 1 draugų pora @Deividas_Audi @Katinukas_Murklys @Kleckas_Robertas @Goda_Vello @Mister_Audi gauna po 50.000 € 2 draugų pora @Denis_Snow @Matthew_Moreno gauna po 250 kreditų. 3 draugų pora @Adidas_Ricka @Vitalij_Tarakan gauna po 250 kreditų. 4 draugų pora @Keith_Walters @Lucy_Suarez gauna po 250 kreditų. 5 draugų pora @Ignas_Drifter @Edgar_King gauna po 250 kreditų. Dalinkitės savo nuomone ar patiko mūsų Kalėdų eglutės įžiebimas?
 8. Patiko. Pasiekėme 2019 metų žaidėjų rekordą, 200 žaidėjų! Tikrai norėtųsi matyti kasdien bent pusę jų be jokių dalybų ar proginių švenčių
 9. Nuoširdžiai tikiuosi, kad žaidėjai čia žaidžia dėl paties projekto siūlomų galimybių, kurių yra ne viena (net per daug, todėl ir dažnai susiduriama, kad net viskas nėra išnaudojama). Ir žinoma, dėl čia žaidžiančių žmonių, t. y. susikūrusios bendruomenės, kuri yra ydinga naujų žaidėjų atžvilgiu. Niekas neatmeta idėjų ir nesako, kad idėjų nedarysim. Todėl pareikšti nuomonę, kad kažkas čia tingi iš pagr. administracijos pusės yra elementariai klaidinga (pažiūrėkim į kiekvieną mėnesį išleidžiančius atnaujinimus). Juolab, kad reikia nepamiršti, kad žaidėjai visados gali (ir aš asmeniškai manau, kad turėtų) patys kurtis sau žaidimą, bet esame tiek išlepinę ir tiek leidžiantys lipt ant galvų, kad net trūksta žodžių. Čia žaidimas ir jį reikia žaisti. Netingėkim kurtis žaidimą patys Ir taip. Sutinku, kad yra spragų darbuose. Tačiau nesutiksiu, kad dėl to čia žaidžia 50 žaidėjų Ačiū už idėją.
 10. Neįžvelgiu administratoriaus nusižengimo. Nepalaikome patyčių kultūros.
 11. Atblokuotas. Administratorius nebus baudžiamas.
 12. Draugai taip pat gali atžymėti atgal – padidinkite šansus laimėti!
×
×
 • Kurti naują...