Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 44 / 300

Versija: LV 7.3.7

Kayla_Keksas

Nariai
 • Pranešimai

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

71 Pažengęs

4 sekėjų

Apie Kayla_Keksas

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

1.216 profilio peržiūros
 1. taigi, pirmiausiai /tplv šaudei į kitus iš įvairiausių ginklų (tuo tarpu) kaip teisėsaugos darbuotoja jaučiau pareigą įtarti tave už ginklo rodymą viešoje vietoje, neįtariau nei už užpuolimus civilių ir teisėsaugos narių (nors tikrai galėjau), tad ties čia turėtum būti ramus. galiausiai atėmiau ginklų licenciją UŽ ŠAUDYMĄ /TPLV. dar pasitikrinau narkus ar jų neturi, bet deja nebuvo. Dar prie to paties 26. Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiems žaidėjams. norėjau išsivežti tave ant stogo, bet kadangi nučiuožei pasivedžiau tave šiek tiek ir sutvarkiau viską. ramu? Tosha, pasitikrinsi logus, nes netur ss. Beje, dėl darbų blistų manau reiktų rašyti tave už nelojalumą darbui, taip kad ša.;) Ačiū už dėmesį. Myl. Peace.
 2. judėsim su @Mode_Wtf už rankučių ir per viduriuką kaip mažiausi keturi sūnūs @Matt_Jace @Arminas_Elegy @Arunas_Shift @Owen_Mclaren.
 3. Būtent šioje temoje yra nurodyta informacija kokių reikia reikalavimų norint patekti į Slaptosios Policijos Departamento gretas bei su kokiais įrodymais galite peikti šio darbo darbuotoją. Minimalūs reikalavimai norint kandidatuoti į Slaptąją policiją: 15'000 bendros teisėsaugos patirties; Išdirbti 60 dienų teisėsaugoje (be pertaukos); Atsakymas į klausimą: Kodėl norite būti SPD darbuotojas? (į až. ir kuo išsamiau) Nebūti užblokuotam už nelegalias modifikacijas per praeitus 8 mėnesius; Nebūti baustam už rimtus nusižengimus būnant teisėsaugoje bei neturėti darbo įspėjimų; Papildomi kriterijai, kurie įtakos Jūsų šansus patekti į Slaptąją policiją: Bendra patirtis teisėsaugoje; Kiek laiko iš viso esate praleidę teisėsaugoje bei kokias pareigas esate užėmę būdami joje; Rekomendacija iš Specialiųjų Pajėgų ir (ar) Policijos Departamento direktorių ir (ar) iš Slaptosios Policijos darbuotojų; Informacija dėl Slaptosios policijos darbuotojų peikimo Peikti Slaptosios policijos darbuotoją galite dėl darbo nuostatų pažeidimo arba serverio taisyklių nesilaikymo. Jūsų įrodymai turi tiksliai bei aiškiai parodyti kuo nusikalto darbuotojas. Norint peikti darbuotoją, turite parašyti Kayla_Keksas asmeninę forumo žinutę, žinutės pavadinimas "Peikiu Slaptosios Policijos Darbuotoją Vardas_Pavardė", kurioje turite aprašyti dėl ko peikiate, papasakoti visą situaciją bei pateikti įrodymus. Peikiant dėl blogo įtarimo uždėjimo, Jūs turite pateikti vaizdo medžiagą ką darėte 2 minutes prieš patį pirmą įtarimo gavimą, sustabdymą ar surakinimą. Neatitikus bent vienam kriterijui pasilieku teisę papeikimą atmesti.
 4. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 5. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 6. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 7. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 8. Sveikas @Katinukas_Murklys, Atsakysiu aš, kadangi peiki mano darbuotoją. Taigi, baudos siūlyti neprivalome nesvarbu ar esi klaniškis ar civilis. Bet sutinku, jog turėjo vežti į kalėjimą, o ne nušauti. Tad darbuotojas gauna vieną įspėjimą. Kitą kartą jeigu bus panaši situacija, jog peiksi mano darbuotoją parašyk į až. Ačiū.
 9. Ačiū @Ovidijus_Pavarde! Jeigu reikės pagalbos būtinai kreipkis!
 10. @Jahn_Dym ačiū tau! Sėkmės ir kreipkis, jeigu reikės pagalbos.
 11. O sveikas Visma. Buvai tarp /ieskomi, tad pasiūliau tau baudą, ją sumokėjai ir parašei tai, tai am, realiai tai yra įžeidimas. Taigi, apibendrinant nebūčiau įsitikinusi, jog tai buvo free mute. Ačiū dėmesį. Tikiuosi, jog pasitaisysi. Gražaus vakaro.:)
×
×
 • Kurti naują...