Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.4.1

Kayla_Keksas

Nariai
 • Pranešimai

  51
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

132 Pripažintas

9 sekėjų

Apie Kayla_Keksas

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis
  1998.11.27

Paskutiniai lankytojai

1.852 profilio peržiūros
 1. heh nesu įsitikinusi Simai, kreipkis ir į mane kai susidursi su problema. x))
 2. 1. Jūsų ir partnerio Vardas_Pavardė serveryje: Kayla_Keksas @Matt_Jace 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: ŽINOM NU 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 17:00 val. iki 17:45 val.): 17:00
 3. Sveikas, kolega. nu tikrai mldc ir šaunuolis esi! :3 linkėjimai Dianai ir susimatysim Vilniuj! myl.
 4. Labas, Danieliau! Whoa! kūl, kad prisistatei ir netyčia mane paminėjai. yes, sutinku su kitais sakiusiais kad tu šilto bendravimo žmogeliukas ir šiaip mldc. sėkmės visame kame ir kreipkis jei reikės pagalbos. myl.
 5. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kayla_Keksas 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Yes. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15val iki 17:25val ): Visi laikai tinka. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Ofc.
 6. taigi, pirmiausiai /tplv šaudei į kitus iš įvairiausių ginklų (tuo tarpu) kaip teisėsaugos darbuotoja jaučiau pareigą įtarti tave už ginklo rodymą viešoje vietoje, neįtariau nei už užpuolimus civilių ir teisėsaugos narių (nors tikrai galėjau), tad ties čia turėtum būti ramus. galiausiai atėmiau ginklų licenciją UŽ ŠAUDYMĄ /TPLV. dar pasitikrinau narkus ar jų neturi, bet deja nebuvo. Dar prie to paties 26. Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiems žaidėjams. norėjau išsivežti tave ant stogo, bet kadangi nučiuožei pasivedžiau tave šiek tiek ir sutvarkiau viską. ramu? Tosha, pasitikrinsi logus, nes netur ss. Beje, dėl darbų blistų manau reiktų rašyti tave už nelojalumą darbui, taip kad ša.;) Ačiū už dėmesį. Myl. Peace.
 7. judėsim su @Mode_Wtf už rankučių ir per viduriuką kaip mažiausi keturi sūnūs @Matt_Jace @Arminas_Elegy @Arunas_Shift @Owen_Mclaren.
 8. Sveikas @Katinukas_Murklys, Atsakysiu aš, kadangi peiki mano darbuotoją. Taigi, baudos siūlyti neprivalome nesvarbu ar esi klaniškis ar civilis. Bet sutinku, jog turėjo vežti į kalėjimą, o ne nušauti. Tad darbuotojas gauna vieną įspėjimą. Kitą kartą jeigu bus panaši situacija, jog peiksi mano darbuotoją parašyk į až. Ačiū.
 9. Ačiū @Ovidijus_Pavarde! Jeigu reikės pagalbos būtinai kreipkis!
 10. @Jahn_Dym ačiū tau! Sėkmės ir kreipkis, jeigu reikės pagalbos.
 11. O sveikas Visma. Buvai tarp /ieskomi, tad pasiūliau tau baudą, ją sumokėjai ir parašei tai, tai am, realiai tai yra įžeidimas. Taigi, apibendrinant nebūčiau įsitikinusi, jog tai buvo free mute. Ačiū dėmesį. Tikiuosi, jog pasitaisysi. Gražaus vakaro.:)
 12. Kox hot ane? Andriauuu, kada į +++ vakarą užsakysi?
×
×
 • Kurti naują...