Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.3.8

Kayla_Keksas

Nariai
 • Pranešimai

  46
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

92 Pažengęs

4 sekėjų

Apie Kayla_Keksas

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

1.414 profilio peržiūros
 1. Labas, Danieliau! Whoa! kūl, kad prisistatei ir netyčia mane paminėjai. yes, sutinku su kitais sakiusiais kad tu šilto bendravimo žmogeliukas ir šiaip mldc. sėkmės visame kame ir kreipkis jei reikės pagalbos. myl.
 2. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kayla_Keksas 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Yes. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15val iki 17:25val ): Visi laikai tinka. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Ofc.
 3. taigi, pirmiausiai /tplv šaudei į kitus iš įvairiausių ginklų (tuo tarpu) kaip teisėsaugos darbuotoja jaučiau pareigą įtarti tave už ginklo rodymą viešoje vietoje, neįtariau nei už užpuolimus civilių ir teisėsaugos narių (nors tikrai galėjau), tad ties čia turėtum būti ramus. galiausiai atėmiau ginklų licenciją UŽ ŠAUDYMĄ /TPLV. dar pasitikrinau narkus ar jų neturi, bet deja nebuvo. Dar prie to paties 26. Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiems žaidėjams. norėjau išsivežti tave ant stogo, bet kadangi nučiuožei pasivedžiau tave šiek tiek ir sutvarkiau viską. ramu? Tosha, pasitikrinsi logus, nes netur ss. Beje, dėl darbų blistų manau reiktų rašyti tave už nelojalumą darbui, taip kad ša.;) Ačiū už dėmesį. Myl. Peace.
 4. judėsim su @Mode_Wtf už rankučių ir per viduriuką kaip mažiausi keturi sūnūs @Matt_Jace @Arminas_Elegy @Arunas_Shift @Owen_Mclaren.
 5. Būtent šioje temoje yra nurodyta informacija kokių reikia reikalavimų norint patekti į Slaptosios Policijos Departamento gretas bei su kokiais įrodymais galite peikti šio darbo darbuotoją. Minimalūs reikalavimai norint kandidatuoti į Slaptąją policiją: 15'000 bendros teisėsaugos patirties; Išdirbti 60 dienų teisėsaugoje (be pertaukos); Atsakymas į klausimą: Kodėl norite būti SPD darbuotojas? (į až. ir kuo išsamiau) Nebūti užblokuotam už nelegalias modifikacijas per praeitus 8 mėnesius; Nebūti baustam už rimtus nusižengimus būnant teisėsaugoje bei neturėti darbo įspėjimų; Papildomi kriterijai, kurie įtakos Jūsų šansus patekti į Slaptąją policiją: Bendra patirtis teisėsaugoje; Kiek laiko iš viso esate praleidę teisėsaugoje bei kokias pareigas esate užėmę būdami joje; Rekomendacija iš Specialiųjų Pajėgų ir (ar) Policijos Departamento direktorių ir (ar) iš Slaptosios Policijos darbuotojų; Informacija dėl Slaptosios policijos darbuotojų peikimo Peikti Slaptosios policijos darbuotoją galite dėl darbo nuostatų pažeidimo arba serverio taisyklių nesilaikymo. Jūsų įrodymai turi tiksliai bei aiškiai parodyti kuo nusikalto darbuotojas. Norint peikti darbuotoją, turite parašyti Kayla_Keksas asmeninę forumo žinutę, žinutės pavadinimas "Peikiu Slaptosios Policijos Darbuotoją Vardas_Pavardė", kurioje turite aprašyti dėl ko peikiate, papasakoti visą situaciją bei pateikti įrodymus. Peikiant dėl blogo įtarimo uždėjimo, Jūs turite pateikti vaizdo medžiagą ką darėte 2 minutes prieš patį pirmą įtarimo gavimą, sustabdymą ar surakinimą. Neatitikus bent vienam kriterijui pasilieku teisę papeikimą atmesti.
 6. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 7. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 8. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 9. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 10. Sveikas @Katinukas_Murklys, Atsakysiu aš, kadangi peiki mano darbuotoją. Taigi, baudos siūlyti neprivalome nesvarbu ar esi klaniškis ar civilis. Bet sutinku, jog turėjo vežti į kalėjimą, o ne nušauti. Tad darbuotojas gauna vieną įspėjimą. Kitą kartą jeigu bus panaši situacija, jog peiksi mano darbuotoją parašyk į až. Ačiū.
 11. Ačiū @Ovidijus_Pavarde! Jeigu reikės pagalbos būtinai kreipkis!
×
×
 • Kurti naują...