Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jeremy_Tyler

Avarija vilniui plačiau sekit naujienas

Rekomenduoti pranešimai

 O teisėjas Kesminas...
Aaa. Sveiki susirinke i Radzeviciaus teisma. Na kagi, dabar skaaaaaambutis skamba butent jam paciam. Vairuoja neblaivus? Sensacija? Jums - taip. Man - ne. Duodu kalejimo 8 metus, ir dar kiek prides prisiekusieji.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 O teisėjas Kesminas...

Aaa. Sveiki susirinke i Radzeviciaus teisma. Na kagi, dabar skaaaaaambutis skamba butent jam paciam. Vairuoja neblaivus? Sensacija? Jums - taip. Man - ne. Duodu kalejimo 8 metus, ir dar kiek prides prisiekusieji.

 

;d

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

biški nesuprantu kitame straipsi rašo kad mirtinai nukentėjas 67 metų, o kitame  57 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniškai man jo gaila, kadangi prarado darbą, praras teisės, ir pateks į kalėjimą, ir bus įkalintas 2 metus. Ir dar turi penkis vaikus, tai labai blogai. Žinoma *Myliu Las-Venturas.lt* yra, kad sėdo prie vairo neblaivus. Viename portale rašo, kad 60 metų mirusiam, kitam 57.. Neapsisprendę..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man ir gaila man bet kam gali atsitikti si nelaime nereikia ir jo peikt tas paciam istiks ir zmones negerai daro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmones, ir nesipizdavokit realiame gyvenime ir gali padaryti kokia nors klaidele

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Spamminimas/Floodinimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 O teisėjas Kesminas...

Aaa. Sveiki susirinke i Radzeviciaus teisma. Na kagi, dabar skaaaaaambutis skamba butent jam paciam. Vairuoja neblaivus? Sensacija? Jums - taip. Man - ne. Duodu kalejimo 8 metus, ir dar kiek prides prisiekusieji.

 

Tu *Myliu Las-Venturas.lt* čia nedraskyk akiu man tau teismo netokioreik kad pizdavojies iš kitu nes tau tas pats atsitiks žinojai a?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...