Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Selmis_Unishiuva

Selmis_Unishiuva »ATSILIEPIMAS«

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, las-venturas.lt lankytojai :).

Šiandien aprašysiu atsiliepimą, apie šį nuostabų projektą  <3

Taigi, istorija prasideda taip:
Kažkoks bachurėlis, man parašė reklamą apie šį projektą.
Pirmą, tai atėjau ir pasižiurėjau svetainę. Net, pats nustebau, kiek daug žmonių čia lankosi. Bet, tiesiog neturėjau tuo laiku atsisiuntęs GTA ir SA:MP, todėl negalėjau ateiti. Bet, vis žiuriu atkeliaują tos reklamos į mano skype, kad ten projektas las-venturas.lt ir pnš. Ir man jau nusibodo ir galvoju ai tiek to, atsisiusiu tuos failus ir bandysiu pažaisti šiame serveryje. Po 4 metų pertraukėles, vėl gryžau į vežias.

 

Taigi, atėjau į tą serverį.

Užsiregistravau, peržiurėjau visas informacijas ir tada įlypau į liftą. Aišku, kol supratau kad įlipus reikią vėl spausti ENTER miktuką kad atidarytu lentelę tai gal palaukiau 5 minutes kol tai sužinojau ;D (FAIL).
Na, nulipau į tą 1 aukštą ir tiesiog net neįsivaizduoju ką man daryti. Kur važiuoti, nes niekada ant tokio map'o nežaidžiau. Tai, tiesiog parašiau /adminams Kur čia išsilaikyti teises?
Ir tiesiog administratorius, man parašė kad tu turi išsikviesti TAXI kad tave nuvežtu į vairavimo mokyklą.
Dave, komandas viską išaiškino. Pakviečiau, taxi. Greitai atvažiavo, ten mane nuvežė. Išsilaikiau teises ir tada tiesiog jau nusprendžiau įsidarbinti. Pirmą dirbau valytoju ir taip kylau aukštin po truputį.


Turbūt daugelis naujokų, būvo užsukę į kazino pažaisti pokerį. Na, taip pralošiau 3000LT ir nuo tada mano gyvenimas buvo tikrai sunkus.. :D

Bet, tada įvėjau į šitą tinklapį. Nuėjau, pasižiurėti gidų naujokams. Ir radau gerą pamoką, kurią sukurė: Yuri_Samp , tad dėkoju jam kad sukurė tą pamoką. Man tikrai pagelbėjo. Na, istoriją dar nesibaigė. Nes man atrodo kad tikrai dar daug laiko žaisiu šitam serveryje, nebent mano kompiuteris sugęs. Kolkas, sėdžiu GS gaujoje ir dirbu limuzinų vairuotojų.

 

Administratoriai tikrai nemiegą, jeigu paprašai pagalbos VISALAIKĄ atsako arba atsiteliną pas tave :).

 

Atsiprašau, jeigu kam nors aš nepatinku ar jiems kokių nors "sbitkų" prikrėčiau :D.
Čia kad įrodyčiau kad pražaidžiau daugiau negu 15VAL : 
http://www.part.lt/perziura/f8c87bf9da80524b63d3e0147f1e6d5d360.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu kad taip gerai atsiliepi apie serverį, nenutrauk žaidimo mūsų serveryje, ir siek pareigų ir tapk serverio senbuviu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu kad taip gerai atsiliepi apie serverį, nenutrauk žaidimo mūsų serveryje, ir siek pareigų ir tapk serverio senbuviu. 

Sieksiu, tiek kiek išgalėsiu. Dėkui už šiokį tokį palaikimą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , labai malonu, kad esi šio projekto narys ir manau ilgai juo būsi , sėkmės tau čia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...