Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Prisijungę žaidėjai: 0 / 0

Versija:


Jason_White

Nepatikimų asmenų sąrašas !

Rekomenduoti pranešimai

Šaunu, kad sukūriai tokią įdomia tema kuria pirmą kartą matau. Daug Patikimų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu parasei net ne puse zaideju ir kiti zaidejai irgi patikimi nera manes ir dar gal 200 zmoniu tai is kotu sprendi ar jie patikimi ar ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad tikrai pasistengei ir nepatingėjai padaryti tokį sąrašą. :)

Dėkui tau, jog prirašei mane prie patikimų žaidėjų. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš patikimas ,žaidžiu 2metus serve,ir dar daugiau forume sėdžiu,0 skundų  :ph34r:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

41. Albertas_Extra,

42. Drugz_Tronaz,

 

 

Draugus prirašyti irgi visada privaloma , patikimi žmones? Ką jie padarė? Po stalu padirbėjo dvi valandas ir jau patikimi žmones , oh well. Aplamai patikimi žmones per žaidimą nebūna , o jeigu jau taip įsivažiavai į žaidimą tai welcome back , rugsėjis jau neužkalnų. Žaidėjai kurie tau padėti gali žaidime tai administratoriai bei savininkai , o apie patikimus žmones per žaidimą net nekalbėk.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

41. Albertas_Extra,

42. Drugz_Tronaz,

 

 

Draugus prirašyti irgi visada privaloma , patikimi žmones? Ką jie padarė? Po stalu padirbėjo dvi valandas ir jau patikimi žmones , oh well. Aplamai patikimi žmones per žaidimą nebūna , o jeigu jau taip įsivažiavai į žaidimą tai welcome back , rugsėjis jau neužkalnų. Žaidėjai kurie tau padėti gali žaidime tai administratoriai bei savininkai , o apie patikimus žmones per žaidimą net nekalbėk.

 

Kokie dar draugai ? Aš šiame serveryje draugų neturiu. Jei reikia - galiu juos ir išimti, jei kas pasikeis. 

Svarbiausią čia yra nepatikimų asmenų sąrašas.

 

 

PERDARYTA TIK Į NEPATIKIMŲ ASMENŲ SĄRAŠĄ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bandai nardyt del forumo mod cia tipo su axuiena rasysena? Nyk *Myliu Las-Venturas.lt* is ce demone. Kai padainosi paskambink. O dabar cbb velnes

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bandai nardyt del forumo mod cia tipo su axuiena rasysena? Nyk *Myliu Las-Venturas.lt* is ce demone. Kai padainosi paskambink. O dabar cbb velnes

Nepildziau i moderatorius, moderatoriu postai manes nedomina. Jei noriu perspet zaidejus del buginimo, tai irgi blogai. Kaip apgauna ar ka irgi blogai, del to noriu apsaugoti TIK nuo apgaviku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O as tave noriu perpset, kad slysk *Myliu Las-Venturas.lt* neidomus zverie. Cia renkasi tik jubilijetai ir carlo felipes dainavimo choro palaikymo grupe-drg. Laisvas

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sąrašas papildytas ! Tema pakoreguota ir pataisyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PRIKOLISTAS TU MANE IRAŠIAI Į TĄ SARAŠĄ NORS PATS LAIMĖJAI TUOS 70 K PRIKOLISTE TU :DDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

primesk dar Regisw_Eed, irgi car vogia su sobeitu.

Man reikia įrodymų, o nuotraukas atsiųsk į PM ( forume į asmeninę žinutę ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cruz_Cortez Ney_Carson Fin_Ozone The_Weed Regis_Samp Weed_Regis Regis_Weed

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū Karoliui, kuris išskyrė šią temą.

Jei turite nusiskundimų, bei įvykusių apgavysčių - kelkite į šią temą nuorodas arba man į AŽ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažką apie nepatikimus kalbi. Kai naujokas buvau paskolinau 21k , ant buto , kad pradėtum čia žaist ir *Myliu Las-Venturas.lt*ui iki dabar neatidavei.Dideli pinigai dar tada buvo. Dabar milai plaukioja ane?  Metus taupai 21k amare ar kaip? Klounas esi Jonai :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sąrašas papildymas dviem asmenimis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1.Nukopijavai viską taip negalima daryt bandai kažka įrodyt bet nieko

2.Naujokas atėjas nieko nepadaręs tu jį įrašai ir parodai kad esi protingas , bet tas naujokas nieko nėra padaręs ir tu jį del nieko apkaltini.

 

Moderatoriai trinkit tema , + rakinkit ir dėkit kopijuotą nuo *Myliu Las-Venturas.lt* 

 

JasonWhite busted

 

by eskogin.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naujokai sprendžia kas patikimi, o kas nepatikimi, ir nesuprantu, kaip jūs galit spręsti, senbuviai dar sprendžia, kas nepatikimi ?? .. vieną kart kažką padarė, viskas, jis nepatikimas, tai krč ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...