Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantas_Kazuta

Atsiliepimas apie projektą - Manta_Kazuta

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, šiame serveryje užsiregistravau 2014.10.27. Serveryje esu pasivadinęs slapyvardžių Mantas_Kazuta, apie šitą projektą pats nugirdau nuo kitų serverių dažniausiai man pasakodavo kad šis serveris yra topose ir esas nemažai visko pasiekęs, tai numaniau kodėl gi nepabandyti žaisti? Tai atėjau ir užsiregistravau ir emigravau kol kas šis serveris mane sužavėjo savo žaidėjais bei visa sistema bei atnaujinimais ir dabar kaip tik matau yra pramogų savaitė. Invision_White esu girdėjąs lygtais tokias istorijas kad jis buvo nemažai pasiekęs pareigų (viename serveryje) nenoriu jo reklamuoti. Paskui sakė kad jam šovė mintis įkurti savo serverį ir taip ir gimė Las-Venturas.lt apie serverį nieko blogo negaliu sakyti kadangi serveris yra puikus draugiški žaidėjai ir pagrindinė administracija. Kol kas mano tolimesni panai serveryje tai aišku gauti pareigų nuo dabar stengsiuosi siegti pavaduotojaus posto o paskui gal ir vėliau direktoriaus. O jeigu šitas serveris ilgai labai gyvuos tai gal ir po kelių mėnesių pasieksiu ir moderatorių/prižiūrėtoją. Na kagi apie serverį galiu pasakyti kad jis yra tikrai puikus nemažai daryta čia darbų ir visko ponas Deividas_Britas tikrai stengesi dėl serverio ir dėl žaidėjų norų kad įgyvendintų labiau įdomių bei reikalingų įdėjų. Ir tikrai galiu pasakyti kitiem būsimiem serverio žaidėjam ir kitiem kad šiame serveryje dera likti ir visada kilti į viršų. Tikiuosi aš žaisiu čia ilgai ir stengsiuosi iki galo.


 


Pagarbiai Mantas_Kazuta.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas, linkiu sekmės mūsų serveryje, spaudžiu dešnę. (y)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už gražius žodžius, bet esate jau nebe naujokas, tad 10,000LT nebeleidžia įteikti. Dėkoju dar kartą 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...