Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Žukas_Ots

Žukas benned Gycka_Miz

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė: Žukas
 
2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): Gycka_Miz
 
3.Už ką buvo skirtas banas: Čytas
 
4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA):
 
Tik prašau, neverkit
 

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man lagino Žukas sakė jam ph banino, nes visi verkė. Ok laukiu unban. + Pats video lag. Tai pat dar paskutinis video matosi viena žmogu šaudėm keturiese ir kur čia rapids? Nėra jokio rapido jei rapidas būtų tai užfloodintu nesveikai rodytu per šuvis.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmas video, tai kai dešros pakapoji būni su 150 hp, tai ką žinau, čytus ne tau gaudyt :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man lagino Žukas sakė jam ph banino, nes visi verkė. Ok laukiu unban. + Pats video lag.

spaudžiu "Patinka" geras atmazas *Myliu Las-Venturas.lt* sako nemokat kariaut tai kam tu čytus naudoji? preitas banas grynai abu čytinot pist atbanino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

spaudžiu "Patinka" geras atmazas *Myliu Las-Venturas.lt* sako nemokat kariaut tai kam tu čytus naudoji? preitas banas grynai abu čytinot pist atbanino

 

 

Neįmatai tu, kad visas video laggina ? O Klemką ką parašęs ?? Jei laggina nieko jis nesprendžia...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

spaudžiu "Patinka" geras atmazas *Myliu Las-Venturas.lt* sako nemokat kariaut tai kam tu čytus naudoji? preitas banas grynai abu čytinot pist atbanino

 

 

150hp ir lagina pažėkit patys kaip video lagina + dar va, kad man tikrai lagina paskutiniu metu http://www.part.lt/img/ef5744c0ba6ebe841bffc4d594cf205641.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

spaudžiu "Patinka" geras atmazas *Myliu Las-Venturas.lt* sako nemokat kariaut tai kam tu čytus naudoji? preitas banas grynai abu čytinot pist atbanino

 

Su tokiu lagu dar baną įšovė , nebeturi kur belyst , kad bled čia prie belekio prisipisinėji , kariauk normaliai , o ne kas antrą veiksmą verk , kad banintu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neįmatai tu, kad visas video laggina ? O Klemką ką parašęs ?? Jei laggina nieko jis nesprendžia...

pažiūrėk kiek video yra , video gal kažkiek lagina , bet pažiūrėk dešinėj pusei kaip skaičiukai eina kaip su emka kokia paskutiniam video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Patarimas, kompa nusipirk nes tas medis tavo lagina ir tikrai jokio čytinimo nematau. Lagino tiek tam kuris filmavo nes video stringa kad *** ir pačiam stebimam žaidėjui lagino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

pažiūrėk kiek video yra , video gal kažkiek lagina , bet pažiūrėk dešinėj pusei kaip skaičiukai eina kaip su emka kokia paskutiniam video

 

 

Nu aš viską matau, aš neginu nieko, tiesiog video laggina, o kaip ir aš banninęs su laggintu video visada atmesdavo.. Todėl kai atsirado ši tema, nebedarau tokių nesamonių.. http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/112325-tutorialas-kaip-pagauti-rimt%C4%85-%C4%8Dyter%C4%AF/

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

pažiūrėk kiek video yra , video gal kažkiek lagina , bet pažiūrėk dešinėj pusei kaip skaičiukai eina kaip su emka kokia paskutiniam video

 

 

Karočia tu gal nekomentuok geriau išvis. Aš tai daugiau nieko nerašysiu ramiai pabūsiu, nes žinau, kad nečytinau ir gausiu unban. Vsio.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įžvelgiau kai ką kito nevien inv. 


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...