Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Speedas_Tomas

[Pamoka] Kas yra DDoS ir kaip apsisaugoti ?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki , turbūt kiekvienas susidruiame su šią problemą , gal ne dažnai bet kartais susiduriame. (kiti gal nesusiduria)

 

Ir visada mastome iš kur jie sužino mūsų IP adresus atrodo niekur jo neskelbiame. Na problema yra "Skype" Taip tikrai skype.

 

Dar mūsų IP adresus gali sužinoti atsisiunte kokį Gamemodą iš interneto su mūsų IP adresais (Jeigu žaidėme tam serveryje) Gaunant duomenų bazes ir panašiai.

 

Trumpai apie ddos kas tai yra ?

 

DDoS - (Angl. Dynamic denial of Service - Dinaminis paslaugų apribojimas) - Tai labai bjaurus dalykas. Interneto vartotojui sutrinka interneto tiekimas kadangi kiti šaltiniai siunčia didelį duomenų srautą .

 

Kodėl tai vyksta ?

 

Na kiti "aligarchai" norintis sugriauti internetines firmas Ddoserius tesiog užsakinėja. O tarp mūsų gamerių tai daroma tesiog norit išmušti skolą arba paerzinti.

 

Kiek laiko tai gali vykti ?

 

Ddos atakų laika valdo pats atakuotojas jis gali nustatyti minutes,valandas ar net paras.

 

Kokie ddosinimo būdai ?

 

Ddosinimo būdų yra pačių įvairiausiu ir nuo jų apsisaugoti 100% praktiškai neįmanoma. kiekviena dieną kaupiasi vis daugiau ddosinimu būdų pavyzdžiui aš esu gaves nemažai ddosų ir papasakosiu kas man buvo.

 

Vienas ddosinimo būdų kurį aš buvau aptikęs tai yra visiškas interneto atjungimas visiems to interneto naudotojams

nei vienas negali naudotis internetu rašo , kad internetas yra , bet rodo apribota. Tai galite matyti pirmame pavizdį.

post-14212-0-34529000-1416143829_thumb.jpg

 

Antrasis ddosinimo būdas kurį aš esu patyręs yra lėtas internetas. Žaisti sa-mp praktiškai negali nes pingas būna 500-1000 interneta krauna labai letai youtubei net muzikos nepaklausysi praščiausia kokybe gali naršyti vos facebooke bet ir tai labai letai krauna. Šį būda naudoja ddosintojai kurie turi negreitą internetą ir ne užtenka visiškai vartotoją išjūngti.

 

ddosinimo būdu dar yra begalo daug.

 

Kaip atžapinti ?

 

Dauguma ddoseriu nėra kvaili ir jie naudoja IP keitiklius (ang. IP changer) Tad jų pagauti praktikškai neįmanoma nes vis pažiūrėjus kas siunčia didelį duomenų srautą ip skiriasi jų visų tai neatjungsi.

post-0-0-24826200-1416144379_thumb.png

Antrajame pavizdyje matome daug daug visokių IP adresų nuo tai praktiškai galima nustatyti , kad jus ddosina (Atminkite tai gali būti ir jūsų vidinis IP adresas) Jį pasižiūrėti galit prie interneto parametru dažniausiai jis prasideda 192.111.1.11 (1- vietoj vieneto gali būti bet koks kitas skaičius) Jeigu pažiūrėjus kokius 3 kartus ip adresas yra vienodas (IP adresas pagrindinis turi būti pačioje apačioje antrame stulpelyje).

 

Kad matytumete tokia lentele jums reikia

  • Atsidaryti CMD (Lt. komandine eilute) Ją rasite paieškoje (angl. search)
  • Tada rašykite netstat -n

Antras atpažinimo būdas gali būti kaip sakiau didelis ping. post-0-0-80500800-1416145721_thumb.jpg Jums daug kas strigs negalėsite beveik nieko daryti.

 

Trečiasis atpažinimo būdas būtu labai greitas modemo lemputės mirgsėjimas pvz jeigu jūs naudojate Wi-Fi žiūrėkite į Wi-fi lempute jeigu naudojate internetą per kabelį gali mirgsėt greitai arba LAN 1 užrašu lemputė arba inthernet 1 (nebutinai gali būti 1 žiūrėkite kuriame skaičiuje yra prijungtas jūsų interneto kabelis)

 

Kaip apsaugoti , kad skype resolveriai neatpažintu jūsų skype adreso ? Ogi labai paprasta

 

ĮSPĖJIMAS - Sekite visus punktus , kad išvengtumete nemalonumu.

ĮSPĖJIMAS - Prieš visą tai darydami turite būt išjunge skype programą.

 

  • Atsidarome notepad (Lt. užrašine)
  • Įklijuojame šį kodą
Set objShell = WScript.CreateObject("WScript.Shell")
ss= objShell.RegRead ("HKEY_CURRENT_USER\Software\Skype\Phone\SkypePath")
ss= """" + ss + """"
'Add Block rule
objShell.run "netsh advfirewall firewall add rule name=""SkypeBlockTCP"" dir=out action=block program=" + ss + " enable=yes protocol=any profile=any"
'Add Allow rule
objShell.run "netsh advfirewall firewall add rule name=""SkypeAllowToProxy"" dir=out action=allow program=" + ss + " enable=yes remoteip=127.0.0.1"
'Turn On firewall
objShell.run "Netsh advfirewall set allprofiles state on"
msgbox "IP adresas sekmingai apsaugotas Pamoka by SpeeDas"

Prašau nekeiskite kreditų.

  • Spaudžiame save as (lt. išsaugoti kaip)
  • Rašome pavadinima apsauga.vbs (BŪTINAI)

 

Ir viskas jūsų IP adresas pilnai apsaugotas.

 

[VIDEO Pamoka]

 

Pamoka kūrė Tomas_Speedas

Patiko pamoka nepagalėkite Patinka.

 

 

 

 
 
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras paaiškinimas ! Šaunu jog išmanai tokius dalykus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėjau tuo domėtis. Ir šeip jeigu reikia kokios nors pagalbos kuri susyja su ddos būtinai kreipkites į skype : sampdievas

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dekui kad padedi be to ir man dalele padejai dekui bei saunuolis jog tai paskelbiai

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dekui kad padedi be to ir man dalele padejai dekui bei saunuolis jog tai paskelbiai

Malonu padėti. smagu išmanyti tokius dalykus ir apsisaugoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...