Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Zygimantas_Dirol

Zygimantas_Dirol užblokavo Justas_Martinez

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė: Zygimantas_Dirol

2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): Justas_Martinez

3.Už ką buvo skirtas banas: Dapisai, INV.

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA):

 

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir ką tu čia man nori prikabint??? Ką man padaryt ,kad siunčiaus žaidimą,bei filmą per torrentus pingas sukiles buvo ir kas trečia kulka lipo,plius kaip šaudai i smėly sukelia laga dar tie šūviai prisidėjo prie mano lago,todėl ir ėmėsi kas antra trečia kulkos.

 

Pirmas šūvis matos ,kad pataikė ir nusiemė viskas normaliai tada ,antra šovė beveik nepataikė,o 3 kartą šovė nusiemė hp ir tuo pačiu ypūčiau ir niekas nenusiemė 4 kulka pataikė ir aš tada pataikiau jam ir narkata ji nušovė.Jei nematai mes dviese buvom ir todėl nuimėm taip greit,o dėl sweeto man pačiam net nerodė asmeniškai ,kad būtų pataikyta tada atsilagino ir su narkata sušaudėm jį.Beja tas riedutininko skinas,kaip cj sunku į jį pataikyt.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir ką tu čia man nori prikabint??? Ką man padaryt ,kad siunčiaus žaidimą,bei filmą per torrentus pingas sukiles buvo ir kas trečia kulka lipo,plius kaip šaudai i smėly sukelia laga dar tie šūviai prisidėjo prie mano lago,todėl ir ėmėsi kas antra trečia kulkos.

Beverčiai tie tavo eiliniai atmazai , laukiam UNBAN prižiurėtojo atsakymo ir viskas tuom pasakytą !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beverčiai sakai? Aš bent parašiau kaip buvo.O tau neišneša protas kažką atsakyt i tiesą,tai ir numuilini viską ir parašai ,kad laukiam prižiūrėtojo atsakymo.. Tai kam tau banint,jei paskui negali pasakyt už ką buvo dėt banas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sori , kad komentuoju bet freebanas čia. Taigi jasnai matos , kad pirma kulka nusiima, antra nepataikė. O paskui viskai puikiai ėmes, ir bėje riedutininko skinas juda beveik taip kaip CJ, todėl sunkiau pataikyt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sori , kad komentuoju bet freebanas čia. Taigi jasnai matos , kad pirma kulka nusiima, antra nepataikė. O paskui viskai puikiai ėmes, ir bėje riedutininko skinas juda beveik taip kaip CJ, todėl sunkiau pataikyt. 

 

eik eik tik dusk n x mesio šunie

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beverčiai sakai? Aš bent parašiau kaip buvo.O tau neišneša protas kažką atsakyt i tiesą,tai ir numuilini viską ir parašai ,kad laukiam prižiūrėtojo atsakymo.. Tai kam tau banint,jei paskui negali pasakyt už ką buvo dėt banas?

Tam yra įrodymai , juos peržiurėk ( neapsimetus , kad esi *Myliu Las-Venturas.lt* ) ir viską aiškiai pamatysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sori , kad komentuoju bet freebanas čia. Taigi jasnai matos , kad pirma kulka nusiima, antra nepataikė. O paskui viskai puikiai ėmes, ir bėje riedutininko skinas juda beveik taip kaip CJ, todėl sunkiau pataikyt. 

Čia nėra jokio kraujo modo, kalbant apie pradžią šovė 3, 2 pateikė, ant galo šovė 2 , 2 ir pataikė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam jūs čia bereikalingai komentuojat :D Visiems gi aišku kad lsv gins martinezą o Žygimantą jo draugai ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Modu prisirašyk ir tau tas pats būk,vajėzau dirolai banini ir paskui nesupranti ,kad modai padeda .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gaus unban ir taip aišku ...  pažiūrėk tik 1 karta nenusėmė hp *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

gaus unban ir taip aišku ...  pažiūrėk tik 1 karta nenusėmė hp *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*

 

 

 

:DDDDDDDDD tu gal akis prastrynk ar spiritu su vata pasivalyk, nes nematai gal kaip pataiko 3 kart pradažioj nematai gal tu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sw. Lag cs čia tikrai nėra. O dėl inv... Nemanau, kad čia inv, nes čia galima lengvai išsimazinti. Lagino. Nes ajšku lag gali sukelti dūmai, nes visas veiksmas dykumoje ir gali sukelti pravažiuojantis sk. Plius jei turi kokį enb tuo labiau. Atblokuotas.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...