Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantis_Taison

Skunžiu scammeri Gytis_Nor

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantis_Taison

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gytis_Nor

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Taigi jis man norėjo parduoti m4a1-s guardian fn o aš jam duočiau pinigus , tai aš jam daviau 350k kai pradžią ir tada jis man turėjo duoti duoti m4a1-s guardian bet nedavė išmete iš steam draugų ir užsitildė mane žaidime.

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): http://imgur.com/IZOuEOQ,IrHRWxa,tU0WV9K#1 Čia dar nuotraukos kad jis turi m4a1-s guardian ir be to išmete iš draugų galite ipus steam ir sampo sutikrinti kad ten jo acc : http://imgur.com/o3gard0,5yCPJcf
Nereikia litu kompencuoti tiesiog užbaninkite kad daugiau neabgaudiėtu nieko.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu durniai jūs durniai, galit paprašyt patarpininkaut patikimų asmenų viską vieni daro, ir poto verkia.

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Beprasmiai pranešimai/Įžeidimai, įspėtas.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu durniai jūs durniai, galit paprašyt patarpininkaut patikimų asmenų viską vieni daro, ir poto verkia.

Nu ką až žinau kad jis čia norės scamminti normaliai parašė dar sakau foto pasidarysiu galvojau nėra toks *Myliu Las-Venturas.lt* bet pasirodo čia huj pasitikėjsi kažko.

Redaguota nario Kasparas_Barkauskas
Netinkama kalba, įspėtas.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atmesta

Dėl pirkimo cs:co atsakote patys, nes tai nėra susiję su Las-venturas serveriu, todėl patys šiuo atveju esate kalti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai Las - Venturos litai nėra susieja su serveriu ? Tai tu mldc kai kita karta rašysi 3 kartus pagalvok .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai Las - Venturos litai nėra susieja su serveriu ? Tai tu mldc kai kita karta rašysi 3 kartus pagalvok .

Las-Venturas eurai nėra susiję su cs:go pirkimu už serverio valiuta, serveryje jūs negalite keisti cs:go daiktų ir neįmanoma tai patikrinti per logus ar jūs tai padarėte, nes cs:go yra visiškai atskiras žaidimas ir vien dėl to, kad jus su juo apgauna aš nesiruošiu jo žaisti ir tikrinti ar jūs ten kažką mainias gavote už serverio valiuta  :ph34r:(O tu gali pagalvoti ir 4 kartus kaip cs:go yra susiję serverio eurais.)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...