Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nedas_Elegy

Atsiliepimas apie Las-Venturas.lt serverį.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,esu Nedas_Elegy,neseniai atvykau į šį nuostabų serverį.Tik pradėjęs žaisti pamaniau koks puikus šis serveris.Prisiregistravęs ir paskaitęs naujoko apmokymus nusileidau liftu žemyn.Išėjau į lauką ir pamačiau puikius automobilius,nuomai įlipau ir parodė,kad tr.priemonė naujokams nemokamai man šis dalykas patiko...Dar patiko labai malonūs ir paslaugūs administratoriai bei vip nariai,kai tik man iškilo kokia problema per kelias sekundes sulaukiu atsakymo ir atsakymas būna išsamus ir suprantamas.Iš pradžių man reikėjo nusipirkti vizą ir pasą man jį padėjo susirasti Erika_Benneti tai viena iš paslaugiausių Administratorių,ji atkeldino mane pas save davė pinigų,kad nusipirkčiau šiuos svarbius dalykus.Šiame serveryje man patinka,kad yra žvejybos ir bmx event varžybos už pirmą vietą jūs galite gauti piniginę sumą ir gana nemenką.Man patinka,kad serveryje iš kart kai pradedi žaisti neduoda daug pinigų ir pradedama patirtis nuo (0xp).Taigi rekomenduoju visiems išbandyti šį serverį,nenusivilsite aš tai garantuoju,nesidrovėkite prašyti administratorių pagalbos,sėkmės žaidžiant ir mėgaujantis...
Sekmės:)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už atsiliepimą bei už gražius žodžius.:)
Susisiek su manim žaidime ir tau bus įteikta 25'000€.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...