Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nata_Colinger

Las-Venturas jūsų prašo visų dėmesio. Svarbu.

Rekomenduoti pranešimai

Vą vą. Stengiamės padėti naujokams kaip tik įmanydami naujokams, bet to neužtenka. Yra pilna tokių kurie jiems tik pakenkti nori, ir po to sako, kodėl nėra žaidėjų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2sav + praėjo, apsišaukėlis nata apsimelavo. ^_^ Kur jo didieji žygdarbiai serverio naudai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, na reklama, šio serverio užsiemu jau senai, manau yra pasikeitimas, bet čia ne tik dėl manęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tau įrodysiu :)

Man patinka tavo tikslo užsibrėžimas .

 

O šiaip, manau daugiau būtų žaidėjų, jei Unban visus ... Pavyzdžiui mane . LasVenture lošiau jau 2,5 mėnesio, ir baną gavau . Aišku už čytus, bet norėčiau 2 šanso, juk šventės... :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didysis poetas. Lietuvos ateitis ką daugiau ir galiu čia bepridėti. Bandyk gal prie kokio Cicino trintis gausi dainas rašyt visą savo širdį turėsi kur padėt o dar ir sudžiuvusios duonos gausi gabaliuką. Šiaip tai nejuokink žmonių čia su savo poemom tiesiog čia daug žmonių kurie lenda tau į šikną todėl jog tave užtaria invis ir kiti bijo jog nebeturės galimybės serveryje kažką gaut jeigu pasakys tiesą tačiau kaip tu pritrauksi žmonių su savo poemom ponas mauzeri franklinai II Pasirašo : Žvagulio dainų rašytojas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matosi, kad administratoriai padeda, kai klausinėjau naujokų ar jiems padėjo administratoriai, sakė, kad ne, nes jie net neprašo pagalbos visiškai, o veliau jie skundžiasi, kad niekas jiems nepadeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka tavo tikslo užsibrėžimas .

 

O šiaip, manau daugiau būtų žaidėjų, jei Unban visus ... Pavyzdžiui mane . LasVenture lošiau jau 2,5 mėnesio, ir baną gavau . Aišku už čytus, bet norėčiau 2 šanso, juk šventės... :(

 

Susitaupyk kelis litukus ant UnBan'o ir žaisk sau laimingas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir ka tu padedi ? :D Nei Adminas nei ka :D

Tai tavo manymu zmonems gali padet tik Adminai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...