Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Bonusu savaitgalis!

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mart_Paul

Keli labai, labai, labai seni darbai... :D

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė: Mart_Paul

 

Ką mappinote ( aprašykite išsamiai ): Visu pirma iš kart pasakysiu kad beveik visiems šiems darbams nnesenai sukako ar greit sukaks metai laiko. Antra, tai aš nei vieno darbo nesiūlau šiam serveriui, nes jie sumapinti visai kituose miestuose. Aš nesiekiau nei pasireklamuoti ar pns, aš tiesiog noriu kad jūs įvertintumėt mano senienas. Jei norit galit pažiūrėti mano visus video mano youtube kanale: "LTUMartynas", tik iš anksto perspėju, "naujausias" mano darbas buvo padarytas prieš 11mėn tai patis suprantat, kuo senesnis tuo prastesnis... :D

 

FOTO, VIDEO ( būtina ):

 

Šiam darbui 11mėnesiu. Čia yra ligoninės interjieras San Fierro ligoninei, nors tiesa pasakius galima bet kokiam miestui pritaikyti... Tarp kitko, scriptinau irgi pats... :D

 

Šiam darbui jau metai. Įdėja buvo tokia: "Aikštelė nuosavoms mašinoms kad nesimėtytu betkur", bet vėliau ant stogo dar kavinuke padariau, sraigtasparniams vietos, kad kokie nors pilotai ar dar kas nors galėtu atskristi pavalgyti ir dar įdėjau kelis namus. Tada jau buvo atsiradusi 0.3d versija tai tuos stulpus ir medžius nuo įvažiavimu jau buvo galima pašalinti.

 

Šiam darbui irgi jau metai. Pagrindinis tikslas tai buvo mapp darbų kova. Dabar pagalvojus tai degaline būčiau pagražinęs truputi dar, bet šiaip visai neblogas darbas.

 

 

 

Taigi vienintelis tikslas kodėl aš rodau šiuos darbus tai tam kad įvertintumėte mano senus darbus į kuriuos buvo įdėti visai nemažai pastangų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normaliai, sekmes tobulejant ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paskutinis darbas iš tu triju, nes netilpo į viena tris vaizdo įrašus įdėti...

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražiai

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...