Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kennedys

J_K Banned Dirol_Green

Rekomenduoti pranešimai

*Anketa*

 

1.Jūsų Vardas_Pavardė: J_K

2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): Dirol_Green

3.Už ką buvo skirtas banas: Cytina su sobu b mygtukas aiskei matosi kada ore 2 kartus pasoka. per /mygtukas neuzskaito b raides.

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA): https://www.youtube.com/watch?v=uxlq3PHb1TU&feature=youtu.be

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai kas yra double jump ? Free ban. Taip, kad tau dw ne man :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Žinai kas yra double jump ? 

 

Zinai kad tu ore 2 kartus pasoki :D?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zinai kad tu ore 2 kartus pasoki :D?

Peržiūrėk dar karta :D  Ir kaip gali mygtukai neužskaityti ką aš spaudžiu, tu atsičiūhink biški, neužskaito anam b.l ;D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Peržiūrėk dar karta :D  Ir kaip gali mygtukai neužskaityti ką aš spaudžiu, tu atsičiūhink biški, neužskaito anam b.l ;D 

Girdi ciuhalka, tu 1 karta paspaude num0 ir kas is to?(B mygtuko nerodo tai tau vien del to sekasi) Tipo cia double jump tawo su 1 kartu paspaudimu ir ore tipo irgi pasokai dar karta norejai pasakyti. Zinok to tikrai nesimato kad tu ore pasoki dar karta..... Gali pirktis unban jau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiaušini kr.w gi patestuos ir isiaiškint stpdv čia neužskaite pergreit paspaustu Alt 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiaušini kr.w gi patestuos ir isiaiškint stpdv čia neužskaite pergreit paspaustu Alt 

Tu nesuvoki, kad aiskei matosi kada tu ore pasokes tu dar karta ore pasoki :D tikrai cia normalei tipo pingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gi b.l gal man sulagino, gal tau bbž čia, bet tikrai nenaudojau čytu ne mačiau kad mane jau stebi. ir beto jūs eikit pastestuoti stebėk koki Irma jis greit suspaudinės Alt ir pamatysi ar užskaito ar pergreitu paspaudimu neužskaito. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...