Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


John_Guttenberg

Peikiu Ernestas_Mind

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų V_P Winston_Tobako

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Todėl ,nes y darbo raciją floodino duokit rep tam ir tam id o aš jo neklausiau, pasakiau jog nefloodink ir po kelių minučių skridau iš darbo, tegul pateikia savo yrodymus ką aš blogo padariau, juk pavaduotojas turi turėt svarius įrodymus jog išmest darbuotoją iš darbo.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) gerbemas pavaduotojas [tralistų]

4. Įrodymai: 

http://www.part.lt/img/0daa95ebd50b1935c1e20c02c316d6b3785.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Winstonai, taigi visų pirmą, dėl duotirep buvo konkursas ir rašiau jums į chata kad duotumėt rep, o tu pradėjai į racija rašyt tipo nafik man to reikia, tipo tavo alga yra ką užsidirbi ir taip toliau. 

Bet čia visai ne užtai tu gavai tą įspėjimą, tu gavai už tai kad šaudei James_Eagle, ir visa laika ką nors padaręs maziniesi kad nieko nedarai ir taip toliau.

 

http://www.part.lt/img/8ebc3c6309ca3c9b8411b58c8066fa80328.png

šaudei į jį.

dar galiu numesk kaip tu nedirbi darbo laiku.

4cb4c78368a1d97ea3ef96f32655df59225.png

84070c3db34ffeb87636b7d67cfa999c698.png

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ka tu čia svaigsti, pasižiūrėk- pats net nedirbai, ir beveik visi darbuotojai nedirbo. O kad šaudžiau tai ne. Ir beto, už tai kad atsisėdau į mašiną reikia išmest iš darbo ? + negaliu visą dieną dirbt. per dieną reikia išdirbt kaip ir pats vaikelis sakė- 30min ir nuvežt 5 krovinius, o aš nuvežes gal 10+ ir pradirbesvalanda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tam yra pertraukos dar specialiai įkėliau foto, jeigu nenori dirbt tai atsijunk.  Bet tokiems pasivažinėjimams yra pertraukos, arba kai baigiasi darbo laikas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tai aš gal visų iš karto nesužiūrėsiu... kas dirba kas ne, ir paliekam Eimiui arba Fredui nusprest, ar aš kaltas buvau šitoje situacijoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eimi ar fredai nedėkit isp aš ir buvau kaip tik pasikrovime ir mačiau kaip šaudi i james

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Pateikti įrodymai. Matau, kad nedirbama darbo metu bei šaudoma į kolegas. Valdžia neprivalo dirbti darbo laiku. Jūs esat darbuotojai ir jūsų yra tokia pareiga.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...