Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ryan_Hansas

Peikiu Rowland_Quradose

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ryan_Hansas

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Rowland_Quradose

3. Administratoriaus nusižengimas: Siuo atveju nusizengimus matau du, vienas uz, kad uzmutino be pagrindo. Jeigu administratoriui zodis ''vaikas'' yra izeidimas, tai uz du*as, lop**, oz*s ir pns reiktu rcon'a det?... Pagal konteksta vien matosi, kad buvo juokaujama. Antras nusizengimas viesas izeidinejimas = 60minuciu, jis uzdejo 30, man zinoma tai i nauda, bet administratorius turetu zinoti bausmes. Administratorius nera blogas buvo ir pavezes ne karta nemokamai, bet sioje situacijoje tai nezinau... kvailai pasielge.

4. Įrodymai (būtina):

 

Cia matomas baisusis izeidimas

8c241c02bd42ba7590469161bd8ed6e6397.png

 

Cia nuobauda

cf40dedcc6affade6b00fbcc5f10d732909.png

Cia paaiskino kodel taip issizeide

61853d010aa3a09516c527f55e2bb740748.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ryan_Hansas

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Rowland_Quradose

3. Administratoriaus nusižengimas: Siuo atveju nusizengimus matau du, vienas uz, kad uzmutino be pagrindo. Jeigu administratoriui zodis ''vaikas'' yra izeidimas, tai uz du*as, lop**, oz*s ir pns reiktu rcon'a det?... Pagal konteksta vien matosi, kad buvo juokaujama. Antras nusizengimas viesas izeidinejimas = 60minuciu, jis uzdejo 30, man zinoma tai i nauda, bet administratorius turetu zinoti bausmes. Administratorius nera blogas buvo ir pavezes ne karta nemokamai, bet sioje situacijoje tai nezinau... kvailai pasielge.

 

 

Kaip pats rašei, vaikas. Man tai įžeidimas ir bėja daug kas "vaikas" traktuoja kaip įžeidimą. :) Įžeidimas viešai yra 60minučių mute, o šiaip įžeidimas tarkim sms ar kaip mūsu atvėju tryse buvome, todėl ir uždėjau 30min .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip pats rašei, vaikas. Man tai įžeidimas ir bėja daug kas "vaikas" traktuoja kaip įžeidimą. :) Įžeidimas viešai yra 60minučių mute, o šiaip įžeidimas tarkim sms ar kaip mūsu atvėju tryse buvome, todėl ir uždėjau 30min .

Tai jei man sakys '' ei vyruti"  uzmutinsiu sakysiu, ai man izeidimas kai mane vadina vyruciu, nes as dar jauciuosi jaunas ir noriu, kad vaiku vadintu... nevelk tu cia kasko... Kad del tokiu palevu zmogus issizeistu pirma syki matau, tai nevaidink isizeidusio. Jeigu uz tokius zodzius mutintu kiekvienas kaip sakai, kad daug kas traktuoja kaip izeidima tai vapsie visa laika uzmutintas lakstyciau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[error=Papeikimas atmestas][/error]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...