Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Gang_Robis

Gang_Robis | Ponas_Burnout #1

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Ponas_Burnout
2. Kuom jį kaltinate?:nametag,parašė papeikimą man,ir pasirodo su wh sėdėjo,krč mldc kentas ;D
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):http://imgur.com/a/ghdHb

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

??? wtf ??? Koks Wh ? man automatiskai is taip toli rodo koks dar cytas ?? Juokingiausia tai :D tai kad nieko nenaudoju, jokiu papildomu programu :D pabandykit patys atsistot mano vietoi ir kazkas kitas kitoi vietoi :Dhttp://imgur.com/ywzFPXC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi net paziurekit, jaigu buciau Wh man visus rodytu turbut, o to antro taksisto nesimato nick :D kuris seka su Geltonu Inf

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs gal čiohnuti? Pažiek kitoj fotkėj tai taxisto iš galo nesimato? Asilai isižiūrėkit į fotkes , o paskui kelkit (dat)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mister,vpš tyli,nieks taves neprašo čia kišits,Alexai,tai gal dar ir man kompensacija gražinsi? nes tada ir free ban buvo,aš apie salą šneku ;)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mister,vpš tyli,nieks taves neprašo čia kišits,Alexai,tai gal dar ir man kompensacija gražinsi? nes tada ir free ban buvo,aš apie salą šneku ;)

Pas tave 100% wh buvo, o čia 100% free banas del mano kaltes, galva skauda, sergu tai greit permečiau ir bana šoviau, todėl ir siūlau jam kompensacija ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas tave 100% wh buvo, o čia 100% free banas del mano kaltes, galva skauda, sergu tai greit permečiau ir bana šoviau, todėl ir siūlau jam kompensacija ;)

nebemazink,abu žinom kad kerštavai,nevermind... nebefreepostinam

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebemazink,abu žinom kad kerštavai,nevermind... nebefreepostinam

ką tu man padarėj kad kerštaučiau?

 

Čia kaip ir minėjau mano klaida (nemačiau to taksisto kurio nicko nerodo tad tai ir įrodo kad šis žaidėjas ne wh)

O pas tave ten jau akivaizdus WH. 

Kerštavau ar ne (nors tu man nieko nepadarėj kad kerštaučiau, tad šita sąvoka čia netinka, čia daugiau jau principo reikalas) čia mano reikalas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...