Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Choco_Jelly

Peikiu Matt_Evans

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Choco_Jelly

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Matt_Evans

3. Administratoriaus nusižengimas: Nežinau darykit kažka su šituo žmogum smegenu 0, pradejo mane izeidineti Black_Evil per /vch ir as atgal atsisoviau jam tai ir mat ateme man vip'a o jam ne ir dar is oro mute dejo o jam nieko nedare toks jausmas kai matt neturi draugu ir jis bando prisijungti i kieno kompanija :D 

4.irodymai http://www.part.lt/perziura/d49957740c27110636b28ab133e4dd01721.png   http://www.part.lt/perziura/caa83c446487fa862cd5a5aa47458086820.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip man papeikimai patinka, rašot ir žinai, jog vistiek atmes.. Viskas buvo padaryta kaip reikėjo.

 

  • Nemačiau jo įžeidimų, iš Evil pusęs. Jeigu ten tave siunčia n.axui, tai čia yra ne įžeidimas.
  • Du kartus įžeidei žaidėją, už vieną įžeidimai du įspėjimai Vipo, ir už kitą įžeidimą dar du. Bet leido tik trys uždėti.
  • Įrodymai, kaip tu įžeidinėjai: http://imgur.com/a/263uy

     

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu srr kad komentuoju bet už įžeidimą 2 įsp ? visas lv be vipo sedės :D lempa čia biškį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ber evansai pasiziurek kokie keiksmazodziai yra ir uz tokius keiksmazodzius gali mutint o ne pvz *Myliu Las-Venturas.lt* biski tu mastyk kas kur nusikeiks netycia tai ir mutinsi ir per vch kiek kas keikias kodel nemutini tai ir mutink ir vipus atimk tu toks ziaurus tai negaliu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu srr kad komentuoju bet už įžeidimą 2 įsp ? visas lv be vipo sedės :D lempa čia biškį

 

Cituoju taisyklę, kurią Choco pažeidė:

3. Per VIP komandą /vch draudžiama keiktis, rašyti tą patį pranešimą kelis kartus nesustodamas (x4), įžeidinėti kitus VIP narius (2 įspėjimai);

Ber evansai pasiziurek kokie keiksmazodziai yra ir uz tokius keiksmazodzius gali mutint o ne pvz *Myliu Las-Venturas.lt* biski tu mastyk kas kur nusikeiks netycia tai ir mutinsi ir per vch kiek kas keikias kodel nemutini tai ir mutink ir vipus atimk tu toks ziaurus tai negaliu :D

 

Na tavo pusėje buvo įžeidimai, ne jokie keiksmai.

Pažeidei šią taisyklę:

3. Per VIP komandą /vch draudžiama keiktis, rašyti tą patį pranešimą kelis kartus nesustodamas (x4), įžeidinėti kitus VIP narius (2 įspėjimai);

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ble kaip evil rase Atvaziuoji pas mane ispisiu tai cia ble ir bet px pabusiu ramesnis bet tokiem ducham kaip tau evansai tai galva tik supist n x 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ble kaip evil rase Atvaziuoji pas mane ispisiu tai cia ble ir bet px pabusiu ramesnis bet tokiem ducham kaip tau evansai tai galva tik supist n x 

 

Nematau nieko blogo ką jis padarė.. :) nematau įžeidinėjimų.

 

Tai jeigu toks drąsus, tai ,, supisk " man galvą, gana už laido šokinėt aukščiau bambos vaikeli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad kišuosi, Choco bent nekopijuok kitų papeikimų sakinių, jai neturi minčių kaip pradeti papeikima rašyti tai išvys nerašyk....  http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/152461-peikiu-martin-busato/  suprasčiau jai butu atranka kokia, atejo laikai kad ir papeikimų sakynius kopijuoja ;D Šiuo atveju galėčiau pasakyti, kad tu pats smegenų neturi jai toki dalyka darai :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[error=Atmesta][/error]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...