Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Eriks_Daedo

Čytas The_Kent

Rekomenduoti pranešimai

Pranešamo sukčiaus anketos šablonas :

 

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): The_Kent
2. Kuom jį kaltinate?: Čytų turėjimas / naudojimas 
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos): 
04a3b37110118fdc6ddda93a34598f0d231.png              0801cf6ae84f3ad9ddd5e9ad7e76db70638.png

 Ledas sakė kai stebi ir jei rodo radarą ir pinigus reiškias turi sobą  Va http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/155897-ledas-competiv-u%C5%BEblokavo-edgaras-mldc/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matyt ne taip supratai,jei tu ką nors stebėtum ir rodytų radarą ir pinigus tuomet jis turi/naudoja sob.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nea pasižėk Edgaras stebėjo jam rodė pinigus radarus ir gavo baną pasižėk temą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai imesk irodymus, kaip kentas stebi tave ir rodo mapa su eurais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai numečiau ss jis vid turėjo bet ištrynė kai apie tai pasakiau + nueik į mano ban ir pamatysi kad aš ten buvau numetęs 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad neįžvelgiu čytų, beto bugą įkelsiu į forumą tuoj vieną:)) ir Ledas gaus strėlių už jo naudojimasi, nes užbanino žmogų už nieką, dar patestinau ir ten tas mano video normalus pateiktas kas tau nepatinka? Kur mano sobas aš nesuprantu? Nenu ahuėt :D.. Kelia kažkokias pūgas vaikis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką šneki žmogau net apie čytus parašyta JEIGU ŽAIDĖJAS STEBI KITĄ ŽAIDĖJĄ (/STEBETI, /DSTEBETI) IR JO NUOTRAUKOJE / VIDEO MATOSI PINIGAI IR MINIMAPAS - ŽAIDĖJAS TURI SOBEIT, BET JĮ YRĄ IŠJUNGĘS (F12)  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad neįžvelgiu čytų, beto bugą įkelsiu į forumą tuoj vieną :)) ir Ledas gaus strėlių už jo naudojimasi, nes užbanino žmogų už nieką, dar patestinau ir ten tas mano video normalus pateiktas kas tau nepatinka? Kur mano sobas aš nesuprantu? Nenu ahuėt :D.. Kelia kažkokias pūgas vaikis.

Gi ožy matosi jog sobą turi bet jį off matosi minimapas ir pinigai kaip ir ledas sake, o TUREJIMAS=NAUDOJIMAS, atsipusk ramiai ir eik nauja admina imt , bei unbana sekmes ozy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai iškur tu ištraukei tą nuotrauką žmogeli? Nes aš neturiu jos? Ir koks ten video išviso jei mano įrodymuose net ne toks video pateiktas:) Sėkmės, verčiant toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai iškur tu ištraukei tą nuotrauką žmogeli? Nes aš neturiu jos? Ir koks ten video išviso jei mano įrodymuose net ne toks video pateiktas:) Sėkmės, verčiant toliau.

Tu video ištrynei žmogau ir inkėliai Jono ir plius pažėk chate tu parašei raide.. ir numesk ss kad tau kasžkas įrodymus siuntė kad tu užbanintai mane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai iškur tu ištraukei tą nuotrauką žmogeli? Nes aš neturiu jos? Ir koks ten video išviso jei mano įrodymuose net ne toks video pateiktas:) Sėkmės, verčiant toliau.

Žmogau atsigauk ir nulipk bsk nuo to pc rmt oziu budamas niekuo netapsi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu video ištrynei žmogau ir inkėliai Jono ir plius pažėk chate tu parašei raide.. ir numesk ss kad tau kasžkas įrodymus siuntė kad tu užbanintai mane.

Jono šitas video ir tėra, viskas.

 

P.S įrodymų negalima paišyti ir panašiai, nes įrodymai automatiškai suklastojami:), beje raidė S, nes narkuose buvau, o kažkas nepatinka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kodėl jis neužbanino ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kodėl jis neužbanino ?

savi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nes jis pirmo lygio administratorius tamsta;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi jis free adminas xDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu narkuose buvai ?? gal paklausiai mano gaujos narių kurie buvo ten 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir kad tu mane stebėjei parašysiu inviui dėl logų ir įrodysiu kad buvo komanda /stebeti

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmo lygio adminas negali baninti visam laikui, beje prašyk ko tu nori neįdomus esi tu man ir nebekomentuok. Ir išviso servą su čytais gali pamiršti, tik pamatysiu iškart banas, laisvas.

 

P.S Kartoju nuotrauka apipaišyta, galimas klastojimas, todėl jei užbanins žmogų kuris filmavo banas netvarkingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmo lygio adminas negali baninti visam laikui, beje prašyk ko tu nori neįdomus esi tu man ir nebekomentuok. Ir išviso servą su čytais gali pamiršti, tik pamatysiu iškart banas, laisvas.

 

P.S Kartoju nuotrauka apipaišyta, galimas klastojimas, todėl jei užbanins žmogų kuris filmavo banas netvarkingas.

Uzbanint laikui zmogau gali, po to perbanina *Myliu Las-Venturas.lt* Tonito 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš tik parodžiau į kur atkreipti dėmesį kaip kai tik tu mane pamatysi banas ? jei admino neturėsi tj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuotrauka, draudžiama editinti. Fsio davaj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ji nėra editinta xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuotrauka, draudžiama editinti. Fsio davaj.

Nu ir ko čia dabar maziniesi ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš kur man žinoti kad čia jo video? Kitą karta perfilmuok Banned anketą, jo video ir parodyk kas įkėlė. O The_Kent jei būtum nekaltas neprakaituotum.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...