Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Grafikos_Dizaineris

Matthew_Bennett - Apaudinėjimas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_White

2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matthew_Bennett

3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Kaip žinome Matthew_Bennett (Mantas) surengė “Rally“ lenktynes, jis parašė man į skype, ar galiu jam sukurti reklama, sutikau ir nežinojau, jog jis toks „*Myliu Las-Venturas.lt*“. Atsiunčiau jam darbą, reiškia, jog pinigų neturi, na, kad darbas buvo lengvas nutariau duoti darbą, ir sakė, jog vakare pinigai bus, parašau 21:00 valandą, jis rašo, ką tik grįžo iš miesto ir pasipildė „PaySera“ pinigus. Laukiu nieko nėra, prisijungiu šiandieną ryte (2017.02.17) užblokavo ir išmetė iš draugų.

4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): http://imgur.com/a/tDcxQ

 

Jei savininkas remia jo renginį, geriau jau jį ant žaidimo ir forumo užbanintų. Mantai dar čia ne viskas būsi visur išreklamuotas.

 

Skype: hd.menian

SG: Spausti

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD tas tavo darbelis nenaudojamas :DDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD ai be to reklamuok tu kur nori vjz tu manęsn epagazdinai :DD tao darbas nenaudojamas ir nebus naudojamas nes šėėė kažkoks man nepatiko nemokėjau pinigu :) viskas bye bbye neįdomus galit rakint temą nes bereiškmė tema :DD + fotkėj matosi akd tas darbelis kažkokia hujne nes mažas ;DDDD ir dar juodas :DDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD tas tavo darbelis nenaudojamas :DDDDD

Tu apsimeti debilu ar toks esi? Gi jau ištryniai prieš kelias sekundes visi matė. Tad nori geruoju pervesk pinigus, ne tai per visus forumus keliausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD ai be to reklamuok tu kur nori vjz tu manęsn epagazdinai :DD tao darbas nenaudojamas ir nebus naudojamas nes šėėė kažkoks man nepatiko nemokėjau pinigu :) viskas bye bbye neįdomus galit rakint temą nes bereiškmė tema :DD

Tai palauk žmogau tavo žodžiai: Ziauriai dq, kaip turesiu saibas vakare permesiu. Tikrai. Tu toks *Myliu Las-Venturas.lt*, kad net neina tau tokiu apsimesti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NU vjz negazdink tu manęs su tais visokiais proejktais ir t.t. :DD nebijau aš nieko :DDDDD platinka :DDDDDD vjz tik nepamiršk pateiskiu aš nuotrauaks kokias tu darai :DDDD ir pažvengs kaikurei iš tavęs. :DDDD *Myliu Las-Venturas.lt* ceminės fotkės ;DDD ir dar blmb :DDDD juodas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 + fotkėj matosi akd tas darbelis kažkokia hujne nes mažas ;DDDD ir dar juodas :DDDDD

Tavo žodžiai: Jau pats susitvarkiau žiauria dq už pagalbą tau labai labai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai palauk žmogau tavo žodžiai: Ziauriai dq, kaip turesiu saibas vakare permesiu. Tikrai. Tu toks *Myliu Las-Venturas.lt*, kad net neina tau tokiu apsimesti.

cia net netikras benetis, o toks tvinkis vinkis, kuris ima žinomų žmonių nickus ir apsimeta kad ten jis

gerb tvinkis https://www.facebook.com/gvidas.raciunass?fref=ts

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai gerai sakiau tai nu, bet tavo fotkę įdėjau į forumą ir kažkaip bamm juodas pavieksiukas mažas :DD nu tai ir išėmiau :D nu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NU vjz negazdink tu manęs su tais visokiais proejktais ir t.t. :DD nebijau aš nieko :DDDDD platinka :DDDDDD vjz tik nepamiršk pateiskiu aš nuotrauaks kokias tu darai :DDDD ir pažvengs kaikurei iš tavęs. :DDDD *Myliu Las-Venturas.lt* ceminės fotkės ;DDD ir dar blmb :DDDD juodas 

Prašau pateik, tik ne prieš 2-3 metus kai buvau visiškai žalias. Bet klausyk tu tikrai „Tuparylas“ bandai apsimesti, nors visi viską matė? :D Tau su galva viskas gerai ar 10 metų tau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

cia net netikras benetis, o toks tvinkis vinkis, kuris ima žinomų žmonių nickus ir apsimeta kad ten jis

gerb tvinkis https://www.facebook.com/gvidas.raciunass?fref=ts

Aha, tu tikrai žmogus kuris nevaikšto po projektus, kartais Hotuk nesakei akd leavinai sampą ir nebežaisi jo? Bet kažkaip aha :DDD žaidi :DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prašau pateik, tik ne prieš 2-3 metus kai buvau visiškai žalias. Bet klausyk tu tikrai „Tuparylas“ bandai apsimesti, nors visi viską matė? :D Tau su galva viskas gerai ar 10 metų tau?

Tuparylas? Kas tai per žodis, gali man išverst? Gerai kitas dalykas čia tu nesamonių neskelbk nu nes tu nusišneki :DDDD tai jei matei įrody kkad aš jį naudojau :DDD įrodysi tik tai kad buvau kelom sec įdėjas fotkę kuri visa juoda ir viskas? Aha tai įdėk tada ;) laukiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aha, tu tikrai žmogus kuris nevaikšto po projektus, kartais Hotuk nesakei akd leavinai sampą ir nebežaisi jo? Bet kažkaip aha :DDD žaidi :DDDD

Dabar kalba ne apie jį eina, o apie tave žmogau atsigauk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aha, tu tikrai žmogus kuris nevaikšto po projektus, kartais Hotuk nesakei akd leavinai sampą ir nebežaisi jo? Bet kažkaip aha :DDD žaidi :DDDD

tu parodyk kad taip sakiau, ateik į gs ts, ai ten tikras benetis 24/7 kimarina prie pc  :lol:  :lol:

kai rašyt išmoksi padoriau, tada gali iš naujo savo tokius bairius mąstyt, nevykėli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tuparylas? Kas tai per žodis, gali man išverst? Gerai kitas dalykas čia tu nesamonių neskelbk nu nes tu nusišneki :DDDD tai jei matei įrody kkad aš jį naudojau :DDD įrodysi tik tai kad buvau kelom sec įdėjas fotkę kuri visa juoda ir viskas? Aha tai įdėk tada ;) laukiu

Yra liudininkų kuriems su atmintim viskas gerai. Tuparylas - *Myliu Las-Venturas.lt*. Klausyk keturokoji, tave čj lenta pavadint reiktų, jei būtum normalus tai nekopintų žmonių V_P ir neapgaudinėtum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O gerbiu tave (y), iš jo rožos matosi, kad nuo kompo akys į kitą puse persikreipusios.

Kaip tu grybe gali pažėt linka jeigu klaidinga puslapį meta :DDDDDD žmogau http://imgur.com/a/qTm6o xDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu parodyk kad taip sakiau, ateik į gs ts, ai ten tikras benetis 24/7 kimarina prie pc  :lol:  :lol:

kai rašyt išmoksi padoriau, tada gali iš naujo savo tokius bairius mąstyt, nevykėli

Nevykėlis tai tik tu matau ir būsi... Leaveri tu :DDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aha, tu tikrai žmogus kuris nevaikšto po projektus, kartais Hotuk nesakei akd leavinai sampą ir nebežaisi jo? Bet kažkaip aha :DDD žaidi :DDDD

koks tavo supistas pisalas kas kur žaidžia? Nori lošia, nori nelošia *Myliu Las-Venturas.lt*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra liudininkų kuriems su atmintim viskas gerai. Tuparylas - *Myliu Las-Venturas.lt*. Klausyk keturokoji, tave čj lenta pavadint reiktų, jei būtum normalus tai nekopintų žmonių V_P ir neapgaudinėtum.

Gerai tu gali uždust, šitam projekte apgavau? Ne nu tai kam tu čia rašai dar tuos skudnus nu vjz ar jie kažką pakeis :DDDDDD viskas gg ate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nevykėlis tai tik tu matau ir būsi... Leaveri tu :DDDDDD

parodyk kur sakiau, kad leavinu :D

lankymasis forume - nereiškia jog žaidžiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

koks tavo supistas pisalas kas kur žaidžia? Nori lošia, nori nelošia *Myliu Las-Venturas.lt*

Gerai tu tai išvis naras dusk, nes čia visiem nardai kaip visi kalba nu... Vjz viskas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...