Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ell_Johnson

Peikiu Delcą

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? : Ell_Johnson
V.I.P nario Vardas_Pavardė? : Delcas_Samp
Kodėl peikiate šį V.I.P narį? : Nesamonės per /vis
 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir tipo dėl tokio šūdo papeikimą rašyt verta? :DD Nu pagaliau nustokit tomis taisyklėmis vadovautis jėzau, parašė ant prikolo, tai ir pohui praleidi nekreipi dėmesio, bet ne reik eit ožint, kad tik pakenkt kitiem, tai durna mada kad *Myliu Las-Venturas.lt*,  Per tiek laiko niekas čia nepasikeitė, LV - Visada atsiras ožių, negu normaliai paloštų praleistų laika, tai mėgaujasi papeikimais, apgailėtinas žiauriai. peace. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir tipo dėl tokio šūdo papeikimą rašyt verta? :DD Nu pagaliau nustokit tomis taisyklėmis vadovautis jėzau, parašė ant prikolo, tai ir pohui praleidi nekreipi dėmesio, bet ne reik eit ožint, kad tik pakenkt kitiem, tai durna mada kad *Myliu Las-Venturas.lt*,  Per tiek laiko niekas čia nepasikeitė, LV - Visada atsiras ožių, negu normaliai paloštų praleistų laika, tai mėgaujasi papeikimais, apgailėtinas žiauriai. peace.

 

Pats esi apgailėtinas žiauriai matos, nes nežinant situacijos vertini viską. Būtų vienas ar keli kartai nieko nesakyčiau, tačiau taip būna kiekvieną dieną ir ne po kartą. Šiaip pats niekad nerašau papeikimų,bet jau atsibodo tos tiek vipų, tiek adminų nesamonės, reik kažką daryt,nes jau visiškai nesamones daro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu mažiau bazarink snargliau, nustok verkt ir žaisk toliau, visi sako " nerašau papeikimų tik šį kartą", atsibodo? nežaisk, čia YRA ŽAIDIMAS, supranti? Nu omg, tu rimtai taip įsinėręs į tą sampą? Nu ir kas jog parašo nekreipi dėmesio ir pohui, ne *Myliu Las-Venturas.lt* aš negaliu, kažkoks man *Myliu Las-Venturas.lt* pis protą, nu *Myliu Las-Venturas.lt* 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tu mažiau bazarink snargliau, nustok verkt ir žaisk toliau, visi sako " nerašau papeikimų tik šį kartą", atsibodo? nežaisk, čia YRA ŽAIDIMAS, supranti? Nu omg, tu rimtai taip įsinėręs į tą sampą? Nu ir kas jog parašo nekreipi dėmesio ir pohui, ne *Myliu Las-Venturas.lt* aš negaliu, kažkoks man *Myliu Las-Venturas.lt* pis protą, nu *Myliu Las-Venturas.lt* 

 

 

 

Na pagal tavo teorija tai gal pradedam visi daryti nesamonęs ir bus smagu žaisti ane? Jokios tvarkos nieko... Juokini mane su tokiais išsireiškimais kaip "įsinėręs į tą sampą", visiškai nepažįsti manęs dar vertini. :D :D Pagal tavo mastymą galima sakyt ir tu įsinėręs tada, nes vertini tai kas su tavim visiškai nesusiję :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tai ką aš nedariau šiandien eventų? Na pvz bėk nuo Hydros, tu dar kaip visada ten buvai nepatenkintas kad patingėjai paprašyti Juditos jog jinai tave pahealintu. Tiesiog supranti serveryje yra nemažai žmoniu kuriems patinka mano eventai ir jie dažnokai klausia manes į /sms, tai aš ir atsakiau visiems iš karto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rašyk rašyk papeikimus, lai žmonės pamato kad už tokį nusižengimą kai serve lošią 30~ žmonių gauni papeikimą, tai tikrai ateis jie :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rašyk rašyk papeikimus, lai žmonės pamato kad už tokį nusižengimą kai serve lošią 30~ žmonių gauni papeikimą, tai tikrai ateis jie :DDDDDDDDDDDDDDDDD

30 žmonių galvoji per mokslo metus jų bus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Priimta

Žaidėjas gauna žodinį įspėjimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...