Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Matt_Rosewood

••• Kas aš toks ? •••

Rekomenduoti pranešimai

• Kas aš toks ? • 

Labas vakaras draugužiai! Projekte esu žinomas kaip Matt_Rosewood, kitaip Gedas, 14 -metis. Gyvenu šiauliuose, mokausi tai pat tenai. Laisvalaikio laiką daugiausiai praleidžiu žaisdamas kompiuterinius žaidimus - programuoju, mėgstu dirbti su photoshop, bei nufilmuotais video, editinti juos. Tai pat laisvalaikio laiką leidžiu sporto salėje ar šiaip bendrauju su draugais. Jeigu pašnekėtumėme apie charakterio bruožus tai, esu atsakingas - visada kažką darydamas apgalvioju kokios gali būti paskui pasėkmės ar padariniai. Esu kategoriškas / griežtas - mėgstu drausmę, o be griežtumo jos, net neįsivaizduoju. Dažniausiai ši savybė pasižymi tik tada kai esu piktas arba nervuotas. Esu pareigingas - kiekvieną duotą darbą atlieku iki pat galo, išspaudžiu maksimumą. Esu linskmas - visada bendraudamas su draugais kažką pajuokaujiu, bet tik su saiku. Esu draugiškas - niekada neesu kažką įžeidęs (nebent patys prasideda). Stiprybės - esu sunkiai išblaškomas, pastabus. Silpnybės - esu mėgsnantis konkuruoti, sakyti viską tiesiai šviesiai. Tai pat esu toks žmogus kuris mėgsta adrenaliną - mėgstu pavojingas karuseles ir visą kitą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, pristatymas iš ties puikus, tačiau yra pliusų ir minusų, minusai nėra blogi tiesiog šokia tokia nuomonė, taip tu gal ir turi tų gerų bruožų, tačiau išvardinai visus bruožus kurie yra linkę į gerą pusę, nemanau, kad esi susikoncentravęs visas geras savybes , ir kaip sakei viena iš silpnybių yra sakymas viską į akis, tai nėra silpnybė, tačiau manau tu turi jų ir daugiau. Sėkmės.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...