Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kazys_Numej

Kas buvo su Fastu?!$

Rekomenduoti pranešimai

Tai va sveiki visi žmogėnai čia viską paaiškinsiu ;)

 

Žodžiu buvau aš išvažiavęs 2 dienas iš miesto. Norėjau kad niekas nesužinotu ir negalvotu kad tik gaves Admin'ą ir jau toks neaktyvus perleidau savo broliui, Jam 8 metai... Vakar grįžau apie puse 3 nakties ir taip gražiai visko čia prisiskaičiau kad jau net 1įsp turiu administratorio. Bet čia ne esmė, svarbiausia kad mano brolis užbanino visai nekaltą žmogų už kokį tai SpeedHack pamatei kaip aš žaidžiu ir filmuoju su fraps tai ir išmoko, p.s pats jis ten video kaškokius kurdavo. Paskaičiau visus komentarus, kad visi rašo nuimti Fastui adminą nemoka naudotis t.t.. tai buvau apšalęs. Galvoju WTF??? Ką aš padariau? Po to kai viską sužinojau ir supratau. Todėl sakau visiems labai didelį ATSIPRAŠAU matot kaip susiklostė čia viskas.... Aš tikrai pasikalbėsiu su Ryčiu Kad Martyna_K Atbanintų. Nesupratau kas su tuo Jack_Z buvo bet žiuriu kad jau įsp turiu. Tai vai nieko man nėra esu normalus ir aš čia nieko nepridirbau, o tas mažas šūdgalvis. Suprantu daug kas galvos kad čia dar viena atmaske bet galvokit kaip norit. Pasakiau kaip yra ir viskas. 

Ką darysi jeigu reikės bauskit... 

Dar kartą visiems didelis Atsiprašau. Su pagarba Deividas_Fast

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tas pats kartais būna , bet jei duodu pažaisti tai tik su darbine laksto,driftina ir litus į alga renka :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kartais reikia galvot ir atsakyti netgi ne už savo veiksmus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš aštuonmečio visko galima tikėtis :D Na betkokiu atvėju tu perleidai tam asmeniui ir tu už jį atsakingas, tad viskas eina ant taves. Nu nežinau aišku noriu kad taves nebaustu, bet taisyklės yra taisyklės joms nepasipriešinsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kartais reikia galvot ir atsakyti netgi ne už savo veiksmus..

Jo... Dabar tai kentėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tas pats kartais būna , bet jei duodu pažaisti tai tik su darbine laksto,driftina ir litus į alga renka :D

Ačiū kad supranti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ta prasme nenoriu pasakyt kad tu ten blogas ar dar ką. :D Pasiteisinai gi dėl ko viskas taip atsitiko ir malačius, brolis irgi dar tik auga, tai galima tikėtis visko ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Direktoriaus nepasieksi, admin komandų ir nepasieksi jei acc palieki broliui kuris pernai išmoko skaityt..

2. Rašyk gal normalaus dydžio raidėm?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai nereikėjo palikti broliui acc, pats kaltas, pats pasakiai duomenis ir fsio, ką pridirbo tą pridirbo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokiom istorijom nelabai norisi tikėti . Jeigu čia brolis buvo tai čia jau kaltę pats prisiimt turėsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkaip netikiu , kad tu davei savo broliui ir jis pridarė nesąmonių , nes šiaip palyginus vakar normaliai ten padėjai ryte , tai tada tavo brolis protingesnis už tavę patį -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkaip netikiu, tai kaip 8 metų vaikas gali sa:mp įsijungt, arba slaptiką suvest ir ten viską mokėt sujunginėt, nihuja nedaeina..[ten typo visas komandas]

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats kaltas, kad duodi broliui žaisti su savo account'u tegul susikuria savo ( manau nuo to blogiau nebus ) turėsite abudu atskirus. Ir nereikės čia atsiprašinėti... Ir dar duodi vaikui kuris nesigaudo išviso tokiose pareigose yra absurdiška.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu atleidziame mes tau, tik duok i snuki savo bratkiui uz pievu daryma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu atleidziame mes tau, tik duok i snuki savo bratkiui uz pievu daryma :)

Dabar spicialiai namo negryšta, žino kad sužinojau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš aštuonmečio visko galima tikėtis :D Na betkokiu atvėju tu perleidai tam asmeniui ir tu už jį atsakingas, tad viskas eina ant taves. Nu nežinau aišku noriu kad taves nebaustu, bet taisyklės yra taisyklės joms nepasipriešinsi.

 

Taisyklės sukurtos tam, kad jas laužyti.

Manau už tai reikia atleisti, admino neatimti, o Martyną atbaninti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkaip netikiu , kad tu davei savo broliui ir jis pridarė nesąmonių , nes šiaip palyginus vakar normaliai ten padėjai ryte , tai tada tavo brolis protingesnis už tavę patį -_-

 

Ryte buvau dar aš, po to tik jam daviau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Suprantu tave Fast :D Aš kartais duodu irgi sesei su darbine pavažiuot arba su savo rancher :D Atsimenu buvo mentai dar prigave kai NON-RP varė, kol buvau nuėjas trumpam :D

Reik atleist žmogui, pasitaiko gyvenime tokių dalykų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar spicialiai namo negryšta, žino kad sužinojau...

nu pvz jei mano sese pievas daryti pradetu rusi uzdaryciau, nu bet ka sims 3 losia ir rami galva man ;DDD, tik kai admin turejau dede pievas dare ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

;DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DD Apgailėtina..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...