Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Nike_Air

Unban Nike_Air

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Nike_Air

2.Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Jack_Zero

3.Kodėl buvote užbanintas: Buvau užbanintas už sobeit + video. Išsamus aprašymas: Norėjau pradėti filmuoti video klipą su Smooth camer, visiem parašiau kad matutų per /pran Dėmesio prašau visų centre ir prie svarbių pastatų elgtis gražiai ir važinėti ket ir t.t. paskelbes šį pranešimą paskelbiau kitą /pran Dėmesio filmuoju su fraps ir smooth camer nepagalvokit kad esu čytas. Staiga tik pakilau virš palmių išiungiau visus tekstus alki ir laikrodį pradėjau filmuoti. Ir Staiga gavau IP baną nuo JAck_Zero už sobeit + video. Tai pat filmavau ir vakar skelbiau visiems tą patį ir niekas manes nebanino.

4.Nuotrauka kurioje matoma jūsų bano priežastis:

http://youtu.be/NV7NmLmhAwk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reikia leidimo nuo Invision_White arba Admin_Volk ,o leidimo tu negavai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kamdedi ban tada uz sobeita? :) IR tu man grasinai banais galiu ikelti foto :) Ikelk video :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grasinai dar buvai adminas turi foto kai varei su luchees drive by uz tai praradai admina ir sakiau gausi jaill arba ban uz tai kad saudei i mane civili, kadangi as negalejau nei ban nei jail nieko tau nedariau o pranesiau Teh jis tau nueme pareigas ir kai buvo eventas man laive per eventa grasinai nusipirksiu admina ir gausi bana.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką čia *Myliu Las-Venturas.lt* Jack nusišneki ? gaus unban jeigu su kamera hacku skraidė, gal jis serverį filmavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atbaninti. Jokių leidimų nereikia. Galima nufilmuoti serverį gi visiems pranešė. O tu Jack_Zero eik tikrus čyterius gaudyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi Teh,Lukas,Klemka visi sako,kad riekia turėti įrodymus,kaip Invision leido naudotis 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi Teh,Lukas,Klemka visi sako,kad riekia turėti įrodymus,kaip Invision leido naudotis 

Nežinau kelinto tu lygio idijotas sakau man su savininkais susisiekt neina nes jie neturi laiko ir kai jie būna prie skype aš tada negaliu nes nebūnu prie pc.. Žmogau atsibusk vieną kartą ir skaityt išmok bei rašyt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadangi įrodymai pateikti,


 


Sprendimas - atbanintas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...