Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kornis_Melo

[Pagalbos]: Samsung Galaxy Ace.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi aš norėčiau paklausti, gal kas turit Ace, ar kitą kokį modelį, ir žinot, kaip padaryt tokį atrakinimą? ( http://imgur.com/Tmwgb6J ) Nes pas mane laaaabai nepatogus atrakinimas.. Ir atrodo, kad visur išnaršiau, bet niekur neradau, kaip pakeisti į tokį. :D Kas padės - atsilyginsiu +R3P. :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks atrakinimas buvo tik senesnėse Android versijose. Jei tavo naujesnė - tokio negali gaut. :x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia yra tik ant senesių kaip samsung galaxy mini ir t.t o ant tokių kaip ACE tai nėra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks atrakinimas buvo tik senesnėse Android versijose. Jei tavo naujesnė - tokio negali gaut. :x

 

Nu mano android versija yra 2.3.6, tai čia jau naujesnė? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia yra tik ant senesių kaip samsung galaxy mini ir t.t o ant tokių kaip ACE tai nėra

 

Tai žinok, kad yra, nes toje nuotraukoje ir yra Ace, bei mano draugas turėjo Ace, ir buvo pasidaręs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai žinok, kad yra, nes toje nuotraukoje ir yra Ace, bei mano draugas turėjo Ace, ir buvo pasidaręs.

Taigi aš pats ACE turiu ir žinau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks atrakinimas buvo tik senesnėse Android versijose. Jei tavo naujesnė - tokio negali gaut. :x

Klysti.

Šis atrakinimas ne ant versijos, o būtent ant telefono nustatytas. Aš pirkau galaxy ace pas mane toks, draugas galaxy ace (bet pas jį S5830i) pas jį prie kodinio pavadinimo yra ,,i" ir pas jį jau nebe toks. O versiją atsinaujinau į tokią pačia kaip pas jį ir liko atrakinimas toks pats.

 

P.S. Jeigu nori gali parsisiųsti panašų: Iphone unlocker, kažkaip taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klysti.

Šis atrakinimas ne ant versijos, o būtent ant telefono nustatytas. Aš pirkau galaxy ace pas mane toks, draugas galaxy ace (bet pas jį S5830i) pas jį prie kodinio pavadinimo yra ,,i" ir pas jį jau nebe toks. O versiją atsinaujinau į tokią pačia kaip pas jį ir liko atrakinimas toks pats.

 

P.S. Jeigu nori gali parsisiųsti panašų: Iphone unlocker, kažkaip taip.

Mhm.. Nu dėkui, bet klausimas..: Iš kur siųstis? :DD Iš linkomanijos/google play? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

google play pilna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagal viską turėtų tema būti užrakinta o tu turėtum gauti įspėjimus temos kūrimą nepagal taisykles.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pagal viską turėtų tema būti užrakinta o tu turėtum gauti įspėjimus temos kūrimą nepagal taisykles.

 

Moderatorius? Ne... Tai ne freepostink..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pagal viską turėtų tema būti užrakinta o tu turėtum gauti įspėjimus temos kūrimą nepagal taisykles.

 

O kokias taisykles aš pažeidžiau? Atrodo, kad perskaičiau ir viską pagal jas sukūriau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia yra tik ant senesių kaip samsung galaxy mini ir t.t o ant tokių kaip ACE tai nėra

Turiu samsung galaxy ace ir toks pat atrakinimas kaip nuotraukoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O taip tai reik pajeaškoti nustatymuose o jei pasidares su šablonu tia nusimk jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu samsung galaxy ace ir toks pat atrakinimas kaip nuotraukoje.

O jau buvo, ar atsisiuntei programėlę? Nes aš visur nustatymuose ieškojau, neradau. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O jau buvo, ar atsisiuntei programėlę? Nes aš visur nustatymuose ieškojau, neradau. :(

Yra keli modeliai ace... Ant vienų yra ant kitų nėra, vadinasi pas tave tas pas kurį nėra ir niekaip nepadarysi, kad būtų.. Nes pas mane pvz S3 mini, o pas draugą S3 normalus ir yra kitoks atrakinimas.. Tai čia jau nieko nepadarysi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra keli modeliai ace... Ant vienų yra ant kitų nėra, vadinasi pas tave tas pas kurį nėra ir niekaip nepadarysi, kad būtų.. Nes pas mane pvz S3 mini, o pas draugą S3 normalus ir yra kitoks atrakinimas.. Tai čia jau nieko nepadarysi..

 

O jeigu tą programėlę atsisiusčiau, veiktų ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau ant 2.3.6 tokių unlockų nebėra, dar ant 2.3.5 bet sunkiai rastum.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Draugas užvakar rado tokį telefoną, man patiko jis :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...