Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ricky_Rubio

Geriausias Lietuvos "mapp'eris"

  

182 nariai balsavo

  1. 1. Geriausias Lietuvos "mapp'eris"

    • mTevas
      106
    • Roba_Ggg
      27
    • Compadre_Estebano
      22
    • Animal_Silver
      24
    • Lafa_Marino
      19
    • Mindaugas_Indigo
      42


Rekomenduoti pranešimai

 

nezinau net, bet balsuoju uz mTeva. :)

 

 

Aisku

Net nežinau , Mačiau Animal , Roba , Lafa Mapp darbus , kitų Nickus Vpš Pirmą kartą Matau išskyrus mTėva, Nemačiau tik mapp'ų jo.

Vėliau canalo nuoroda pamesiu jo darbu.

 

Aš už mTėvą ir Roba_Ggg

 

Aišku.

MTėvas ir Compadre manau. :)

 

Aišku

Balsavau už Mindaugas_Indigo :)

Kas galit jo darbus man parodyt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man geriausi mapperiai:

 

Lafa_Marino - Daro viską švariai ir greitai be jokių šūdmalynių [ nenardau, kai kurie dėl ko nutuokia ]

 

Roba_Ggg - Jis daro šeip labai kūrybiškai padaro gražius interjėrus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man geriausi mapperiai:

 

Lafa_Marino - Daro viską švariai ir greitai be jokių šūdmalynių [ nenardau, kai kurie dėl ko nutuokia ]

 

Roba_Ggg - Jis daro šeip labai kūrybiškai padaro gražius interjėrus.

Supratau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai yra lietuvoje gersnių mapperių negu čia yra paminėti , bei kurie viešina savo darbus :) . Balsuoju už mafTėva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiekvienas turi savo mappinimo stilių ir nei vieno nario negalima išskirti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip man visi geri :) bet man geriausias mTevas   :) bei kur yra MINATO ? :D jis šiaip beveik mappina kaip indigo. 

NE tokiam forume tai reikia daryti :D reikia į *Myliu Las-Venturas.lt* arba gta-support. :) nes čia pusė apie mappinima nieko nesupranta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Mafijos_Tėvas. P.S. Prie ko čia Roba_Ggg? Jis galvoji gerai mappina? Nu žinoma aš taip kaip jis nesumapinčiau bet...

 

juokauji ?:D roba axujenas mapperis , daug kas su jo napasiligins :) žinau tik 4 žmonės kurie už jį geriau mappina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriuasias mapperis yra, mTevas ir net nėra kalbu apie kitus, jie mapina gal ir gerai, bet ne taip gerai kaip mTėvas


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

juokauji ? :D roba axujenas mapperis , daug kas su jo napasiligins :) žinau tik 4 žmonės kurie už jį geriau mappina

 

 

 

Mindaugas_Indigo ir mTevas ;)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man roba_ggg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čia tema tai truputį be logikos. Lietuvoje pilna mapperių yra, o čia kaip matau yra ištraukti tik tie, kurie mappina reallife objektus ir pan. Toks mappinimo stilius tikrai nėra sunkus.. Reikia tik idėjų, kurių gauti nėra sunku. Manau reikėtu atsižvelgti į tokius Lietuvos mapperius, kurie dirba žymiai sudėtingesnius darbus.. Pvz aš savęs geru mapperiu irgi vadinti nenoriu, nors jūs matėt ( kai kurie ) mano race:DM darbą(-us) iš gilesnio MTA pasaulio.. Yra keli žmonės Lietuvoj kurie mappina tokio stiliaus mapus geriau už mane.. Esmė mano posto tame, jog kvaila rinkti Lietuvos geriausią mapperį nežinant kitų mapperių galimybių, ką jie moka padaryti. Iš šio sąrašo negalėčiau nieko atrinkti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ivanas_Zigulys

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Geriuasias mapperis yra, mTevas ir net nėra kalbu apie kitus, jie mapina gal ir gerai, bet ne taip gerai kaip mTėvas

 

Nu gerai, bet ir kiti gerai mappina gal kaika ir geriau.

 

Čia tema tai truputį be logikos. Lietuvoje pilna mapperių yra, o čia kaip matau yra ištraukti tik tie, kurie mappina reallife objektus ir pan. Toks mappinimo stilius tikrai nėra sunkus.. Reikia tik idėjų, kurių gauti nėra sunku. Manau reikėtu atsižvelgti į tokius Lietuvos mapperius, kurie dirba žymiai sudėtingesnius darbus.. Pvz aš savęs geru mapperiu irgi vadinti nenoriu, nors jūs matėt ( kai kurie ) mano race:DM darbą(-us) iš gilesnio MTA pasaulio.. Yra keli žmonės Lietuvoj kurie mappina tokio stiliaus mapus geriau už mane.. Esmė mano posto tame, jog kvaila rinkti Lietuvos geriausią mapperį nežinant kitų mapperių galimybių, ką jie moka padaryti. Iš šio sąrašo negalėčiau nieko atrinkti. :)

Nu dalis tiesos tavo.Supratau :D

 

 

Aišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mTėvas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai šiaip Tėvukas gražiausiai mappina, nesu matęs kitų map darbų gal balsuočiau už kita, bet ką žinau tai tik animala, lafa estebano į tėva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ivanas_Zigulys

Atleisk, kad neįrašiau :D 

 

mTėvas

 

Aišku.

Man tai šiaip Tėvukas gražiausiai mappina, nesu matęs kitų map darbų gal balsuočiau už kita, bet ką žinau tai tik animala, lafa estebano į tėva.

Robos nematei ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

M.Indigo, L.Marino, mTevas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku, kad indigo, kitiems dar toli gražu iki jo, jis bent moka kažką orginaliai padaryt, o ne taip kaip kiti, plagijuojantys kitų darbus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

M.Indigo, L.Marino, mTevas.

 

Aišku.

Tomas_Outside.

 

Norėtum :D

Aišku, kad indigo, kitiems dar toli gražu iki jo, jis bent moka kažką orginaliai padaryt, o ne taip kaip kiti, plagijuojantys kitų darbus.

 

Gal gali parodyti nors vieną Indigo darbą, duosiu REP iki limito.

mTėvas

Aišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...