Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Winston_Tobako

Padėkit surast avatarą. Atsilyginsiu.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki gal kas galit surast ar sukūrt man avatara kad būtų mergina su fotoaparatu ir jos akys būtų šviesiai mėlynis ir paryškintos su photoshopu. Atsilyginimas: 10k lt žaidime ir 5 reputacijos taškai forume.  Įkelkit paveikslėlį ir parašykit savo vardą pavardė žaidime. atsilyginsiu. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Foto numesk i A.Ž 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu ta avatara daznai matai, ar tik pas viena zmogu kuris stpdw ji pasidares sau? :D Turiu omenyje del suradimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ne,,ne.. Jūs patys suraskit koke panike sufotoparatu ir paryškinkit akis jeigu mokat o jeigu nes tai bent paveikslėlį užmeskit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dydis turėtų būt štai toks: 2b8b2fa173c6367fe3d49f96ba7b3744835.jpg ,o atrodyt ta pana maždaug taip: f190f57985600500833f4b63eef92993679.jpg

 

 

 

tik kad man šitas dydis netinka ir jinai neatsimerkus, ir jos akys turėtų būt ryškiai mėlynos ir jas reikėtų paryškint, tad jūs paveikslėlį susiraskit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir dar šis tas avataras turi būti su rėmeliais.

Eik į gfx parduotuves .. Ten tikrai greit tau padarys kai kurie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tau su nuolaida padariau ir dar su afigienais rėmais matai akys mėlinos gal dar ką pageidausite? 1d96f92473bb9b0ad0ebdc69a906c06374.jpg iš tavęs bus 9,99k ir 4like

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu pažiūrėk koks tavo "Stockas" dydžio..


 


Patiks gal toks.


0447ad2d174f11a95f6da11b24062a1f405.jpg

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tu pažiūrėk koks tavo "Stockas" dydžio..

 

Patiks gal toks.

0447ad2d174f11a95f6da11b24062a1f405.jpg

 

Šis jau pasireiškė sakau kad mano geresnis ir tu čia nekelk savo grybu :DDD mano rėmai gražūs aš bent jau akis padariau..sharpen įdėjau o tu ką? nieko *Myliu Las-Venturas.lt*

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tau su nuolaida padariau ir dar su afigienais rėmais matai akys mėlinos gal dar ką pageidausite? 1d96f92473bb9b0ad0ebdc69a906c06374.jpg iš tavęs bus 9,99k ir 4like

Darbas tai afigienas, matos iš karto patyręs photoshoperis gal jau studija turi neturiu žodžiu koks gražūs darbas.. : DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas tai afigienas, matos iš karto patyręs photoshoperis gal jau studija turi neturiu žodžiu koks gražūs darbas.. : DD

Jo turiu photoshop studija su pavadinimu PaintGraphics geriausia aparatūra viskas be priekaištu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šis jau pasireiškė sakau kad mano geresnis ir tu čia nekelk savo grybu :DDD mano rėmai gražūs aš bent jau akis padariau..sharpen įdėjau o tu ką? nieko *Myliu Las-Venturas.lt*

Ei , gražuoli , tai ko bijai eit GFX fight'ą ? :? Vėrchini čia per laidą. Kąnors geresnio sugalvotum. :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ei , gražuoli , tai ko bijai eit GFX fight'ą ? :? Vėrchini čia per laidą. Kąnors geresnio sugalvotum. :( 

O ką aš su paint'u net smudge padaryt nemoku kaip aš tau fight'ą eisiu aš gi su photoshop'u nemoku naudotis avatarai čigoninti arba daryti dragų :xxxx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O ką aš su paint'u net smudge padaryt nemoku kaip aš tau fight'ą eisiu aš gi su photoshop'u nemoku naudotis avatarai čigoninti arba daryti dragų :xxxx

O tu pats supratai ką čia prašiai ? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu pats supratai ką čia prašiai ? :/

Nu man irgi mintis kilo ką aš čia per briedą parašiau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...