Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Aleksas_Ivanauskaz

Nemokami steam žaidimai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi radau programa per kurią galima gauti nemokamų steam žaidimų, bei kitų prizų.


Ši programa ant telefono t.y. appnana.com, ten atsisiusite ir pradėsite rinkti taškus, tiesiog jūm reikės siustis programas, ijungti ją ir palaikyti ijungus kokią minute. Kada turėsite 15,000 taškų, eisite į Invite ir ten įrašysite koda: o1752284 (gausite 2500 tašku).


Kai įvesite koda gausite 2500 taškų, bet ir man duos 2500 todėl ir noriu, kad jūs įvestumėt šita koda ir jūm bus nauda ir man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nei kiek nesupratau ką čia aprašei.. Parašyk viską plačiau, kaip ir kas darosi ir taip toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nei kiek nesupratau ką čia aprašei.. Parašyk viską plačiau, kaip ir kas darosi ir taip toliau.

Iš googleplay atsisiusk appnana ir ten pats pamatysi, tiesiog reikia atsisiusti iš ten programa, atidaryti ją ir tą programa neišjungti minute. Tada užeini atgal į appnana ir tau duos taškus, o ta programa tiesiog galėsi ištrint ir vsio...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš googleplay atsisiusk appnana ir ten pats pamatysi, tiesiog reikia atsisiusti iš ten programa, atidaryti ją ir tą programa neišjungti minute. Tada užeini atgal į appnana ir tau duos taškus, o ta programa tiesiog galėsi ištrint ir vsio...

Jau esu atsisiuntęs irt turiu 23570 tu nanų kažkokiu ir ką toliau su jais veikti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau esu atsisiuntęs irt turiu 23570 tu nanų kažkokiu ir ką toliau su jais veikti?

Ivesk o1752284 koda į invite ir gausi dar 2500 nanu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkuj, beje ir kiti įveskit :)

Kiek ten tų nanų reikia, kad steam žaidimų gaut ar ko čia? ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek ten tų nanų reikia, kad steam žaidimų gaut ar ko čia? ..

Taigi pasižiūrėk rewards archyve...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ko jūs tikit tais šudais pvz paspaudimai juokinga kad 5 paspaudimai bf3 ne? tai jei taip ištikro būtu taspats žmogus po 4 temas skirtingu puslapiu nekurtu kur paspaust nes vis nk negaunat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau matos iš tavo parašyto teksto nori tik sau naudos.Kiti negaus nieko o tu gausi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...