Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mindaugas_Parkour

FTB Base - Atnaujinta

Rekomenduoti pranešimai

Taigi šiandieną ryte pradėjau ir vakare pabaigiau dar vieną FTB bazę, manau ji gavosi šiek tiek gerenės, negu anoji :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=OEmoV6HMnEM&feature

 

Vertinam ;)

 

Atnaujinta. Aikštelėje padaryta, ne tiek daug laisvos vietos.

 

http://www.part.lt/img/5d10cd8d996482032b51207c05504f2c775.png

 

Biure įdėti šviestuvai, kurie sukasi (per skubėjimą buvau pamiršęs :D)

 

http://www.part.lt/img/f64dd9e2485bdcf00b3a77685e0231af229.png

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatiko, kažkaip per daug laisvos vietos, vien kiek matau , kas yra viduj sumapinta , galima sakyti vis tos pačios texturos..

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatiko, kažkaip per daug laisvos vietos, vien kiek matau , kas yra viduj sumapinta , galima sakyti vis tos pačios texturos..

 

Viskas yra pataisoma, tačiau objektų skačius tikrai yra nemažas, o pakeitus dar daug skirtingų, jų jis padidėtų ir tai gali sukelti laggą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiko, labai didele baze, kaip tik tokios dabar reiketu :) Labai patiko tikrai ;) Ypac, kad ikelta cheetah  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiko, labai didele baze, kaip tik tokios dabar reiketu :) Labai patiko tikrai ;) Ypac, kad ikelta cheetah   :D

 

Dėkui. Šiaip aikštelę, reikėtų dar patvarkyti, tačiau nenorėjau tempti į naktį ir parodyti ją jau šįvakar :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabartinė geresne,kaškokia šita senovinė atrodo, 7/10


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai nebloga bazė, sakyčiau ir reikia daugiau tuštumos palikt, nes poto per ta sugrūzta object bazę eit nefainai ... Va čia kaip tik! LIUKS spaudžiu like :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bazė gan didelė, eilinis kartas pastebiu jog betkoks civilis gali pęrlipti tą "tvorą" , labai daug tuščios vietos. Ir dar viena problema yra jog labai daug reikėtų maltis po bazę dėl sraigtasparnio. Vertinčiau 8/10 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bazė gan didelė, eilinis kartas pastebiu jog betkoks civilis gali pęrlipti tą "tvorą" , labai daug tuščios vietos. Ir dar viena problema yra jog labai daug reikėtų maltis po bazę dėl sraigtasparnio. Vertinčiau 8/10 :)

Man čia nėra panašu ì GRP serveri, kad butu tvoros kaip neaisku kas. Ftb baze, manau turi teise ieiti ir civiliai. Nes todel ir yra ta aikstelė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc čiuvas, gera bazė, galėjai tik langų badaryti, o taip tai puiku, atrodo lyg biuras kaip tik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc čiuvas, gera bazė, galėjai tik langų badaryti, o taip tai puiku, atrodo lyg biuras kaip tik.

Tai tą padaryti aš ir bandžiau :) Langus dėti galvojau, bet pagalvojau reikia kažko slapčiau, kad priskridę niekas nieko nematytų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiek tiek atnaujinta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš lauko tai gražiai atrodo gal, bet vidus tai nekažką.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai jau tolimas kelias iki sraigtų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš lauko tai gražiai atrodo gal, bet vidus tai nekažką.. :)

 

Vidų, dar galima taisyti ir taisyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai jau tolimas kelias iki sraigtų :D

 

 

O kas čia tokio tolimo ? Užlipi laiptais ant stogo ir viskas... Sugaišti 3-5 sec. Bet, tai yra bent tikroviška, negu prieiti prie durų, paspausti "Enter" ir atsirasti ant stogo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bazė gražiai atrodo,bet nėra tobula,manau sena gal ir geresnė bet tos senos dydis nekažka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko gero . turi būti baze kad i ja sunkiau patektu o ne praeini sau taip ramiai ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu vidus man asmeniškai nelabai patiko, o lauke viskas kaip ir ''čiki piki''..Bet už pastangas spaudžiu žalią mygtuką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai ,labai graži bazė ,gal reiktu tik aukštinti sienas ,kad sunkiau į ją būtu patekti pašaliniams.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas kaip darbas, reikėtų įdėt originalumo, nes tokios bazės manau senai visiems nusibodusios. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbas kaip darbas, reikėtų įdėt originalumo, nes tokios bazės manau senai visiems nusibodusios. 

 

Dėl to su tavimi sutinku :) Čia yra kiekvieno skonis, tačiau aš norėjau bandyti, kažką daryti po žemę, tokį dalyką išorėje mažą, o beveik viską požemyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai neblogai padirbėjai bet man labiausiai užkliuvo mašinos sustatytos rodos permažas tarpas išvažiuoti iš galo su džipu o šiap gan neblogai tik labai jau daug tu koridorių :D labirintas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

VIdus kaip Hotel'is, tu ką ? Visus darbuotojus apgyvendinti nori :D ??

O šiaip labai gražu :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

VIdus kaip Hotel'is, tu ką ? Visus darbuotojus apgyvendinti nori :D ??

O šiaip labai gražu :))

 

 

Jūs matau nesuprantat, ten yra darbo biurai, jos reikėtų dar mappinti, tačiau tai atsieitų dar ~50-100 papildomų objektų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...