Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vitalijus_Wanted

Prisistatau- Vitalijus_Wanted

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų tikras Vardas? Vitalijus

2. Jūsų pravardė? Vitka/Vitalka/Vytcka :D

3. Kiek Jums metų? 16 Metų

4. Jūsų gyvenamoji šalis? Lietuva

5. Jūsų gyvenamas miestas? Vilnius

6. Koks jūsų ūgis? 185 cm

7. Koks jūsų svoris? 72kg

8. Jūsų hobis? Sportas ( krepšinis, turnikai, nuosava sporto salė namie) bei labai daug praleidžiu ant dviračio, mindamas pedalus. Ir galėčiau prie savo hobio pridėti muziką, nesu daininkas, bet su muzika daug ką bendro turiu. Man sportas yra ir hobis ir gyvenimo būdas. :)

9. Jūsų zodiako ženklas? Dvynis ar dvinys :D ką žinau :D. O gal išviso dvynys Xdd

10. Kokia šalį esate aplankę toliausiai? JAV- San Fransicko. Ir Meksikoje kažkoks kaimas

11. Ar sportojuote? jeigu taip ką lankote? Sportuoju, turiu nuosavą sporto salę namie. Vasarą labai dažnai esu pasikabinęs ant turniko ir labai dažnai mane galite pamatyti minant pedalus su dviračiu bei bėgioju.  Šiuo metu nieko nelankau, bet per savo "ilgą" gyvenimą esu labai daug sporto šakų išbandęs.

12. Apibūdinkite savo charakterį? Save galėčiau pavadint draugišku ir mandagiu, nes man to tikrai nestinga. Esu ramaus būdo, bent kai "prispiria reikalas". Bet kantrybė turi savo ribas, moku atsikirsti, bet nesu konfliktų mėgejas. Patinka valdyti, labai dažnai būnu kur nors valdžioje ir stengiuosi prisidėti prie kokių nors papildomų veiklų. Esu gal per daug atlaidus ir jausmingas (priklauso nuo situacijos ) Nežinau ką čia dar pasakyti. :D. Gal tik, kad esu su humoro jausmu tikrai, bet ne visada tai pasireiškia, nes kaip ir minėjau, esu tikrai rimto ir ramaus būdo.

13. Koks muzikos stilius jūms patinka? Net nežinau, patinka ramus, chillo natų dainos. Tačiau karts nuo karto užsisėdžiu ant repo ar oldschoolo.

14. Kokie jūms filmų žanrai patinka? Labiausiai patinka veiksmo, kokių nors siaubiakų dar. Bet filmų nežiūriu, labiausiai pasėdęs ant serialų.

15. Ar turite auginti gyvūną? Taip, turiu.

16. Ar turite brolį / sesę? Taip, net 2 brolius.

17. Mėgstamiausią mokykloje pamoką? Fizika ir geografija.

18. Koks jūsų gyvenime tikslas? Tikriausiai, kaip ir visų, turėti šeimą. Tikrai norėčiau turėti savo kokią nors vadovaujama kompaniją arba kokiai nors institucijai, atrodo lyg tai mano būta. Ir kiekvieno vaikystės svajonė, bet manau ji man bus įgyvendinta, tai pastatyti namą, savo. Gal ir atrodo juokinga, bet.. :)

19. Kokius žmones tu pripažįsti ir mėgsti? (charakterio savybės): Labiausiai gerbiu žmonės, kurie visada palaiko ir supranta kažką gyvenime, ne vien tik "prikolai ir pnš". Vertinu žmonės, kurie turi tikslų ir nebijo jų iškelti ir pristatyti viešai bei moka bendrauti.

20. Kokių žmonių nepripažįsti ir nemėgsti? (charakterio savybės): Labiausiai nepatinka žmonės, kurie yra nagli ir galvoja apie save. Kurie daro tik sau, nepernešu tokių vapšė. O išskirčiau merginas, kurios rūko. Atrodo vžn kaip... Na, o bachūrai kažkaip p*.

21. Ko siekiate serveryje? Bbž atsiprašant, čia žaidimas, čia kardinaliai gali viskas pasikeisti per vieną minutę :D.

22. Ką veikiate dažniausiai serveryje? Sėdžiu teisėsaugoje arba nelegaliose organizacijose. Dažniausiai grpg stiliumi chillinu su draugais, ant prikolo.

23. Jūsų fotografija (-os)?
2 metų senumo fotkė
3be533e19cadf2c319bd3c7dead2352f647.jpg

 

Prieš keletą dienelių su PatricStar ir KempiunikasPlačekelnis. (aš tas su patriku :D)
8f2e47c77c3e1bd08677633e235541f7183.jpg

  • Patinka 18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas,vitalka gerai,kad sukuriai pristatima :),O fizika mėgsti :D,Moksliukas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OO kokie žmonės :D sveikas malonu su tavim susipažinti , esi gan teisingas žmogus ir kartu malonus , malonu su tavim kalbėtis per TS nes galima lengvai su tavim susitarti ir panašiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas vitalijau krč per game šustra rauni realybėj nu ką žn gal ir šustras negaliu pasakyt, kad kačiokas esi ir pnš raumennų turi nežinau iš kur gal nuo pc užaugo xdd [ Nestumiu ]

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Vitka, Vitalka, Vytcka, neperdaug pravardžių? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas.Mldc esi gerą nuomonę apie tave turiu.Mates aš tave kaž kur :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, malonu ir man :).
 

Austinas_Miau__, 15 Jun 2014 - 18:07, pasakė:

Sveikas vitalijau krč per game šustra rauni realybėj nu ką žn gal ir šustras negaliu pasakyt, kad kačiokas esi ir pnš raumennų turi nežinau iš kur gal nuo pc užaugo xdd [ Nestumiu ]

Man šiaip niekur eiti net nereikia, kad pasportuoti :D. Prie pat namų turnikai, prie pat fūlės stadionas, namie kačialka. :D... Na nežinau, ką net atsakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, malonu ir man :).

 

Man šiaip niekur eiti net nereikia, kad pasportuoti :D. Prie pat namų turnikai, prie pat fūlės stadionas, namie kačialka. :D... Na nežinau, ką net atsakyti.

 

Turnikas gerai mldc hujarink toliau. Jei nepaslaptis kokius prijomus moki ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Anketa:

 

1. Jūsų tikras Vardas? Vitalijus_Wanted

 

 

ok. Ne bet šiaip malonu susipažint Vitalijau. Gerbiu už tai, jog neleidi visos dienos prie pc, o eini ir sportuoji. Pagarba (y) ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas malonu susipažinti sėkmės serveryje esi nromalai paisekes aukštesnėsia pareigose sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt*

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai, beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zdr. Vitalka.!


Malonu.


 


Kai turėsi 1,5kg. hašo, parašyk.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zdarova seni,taip ir galvojau,kad rimtas kentas esi...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas malonu, o ką ten patrikas pas tave veikia? :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt*

Apie save visi tą gali pasakyt, tačiau ne visi išdrįsta. Maladėc, esi drąsus vaikinas :). Gerbiu <3

 

 

Sveikas, malonu..

Pasiūsk el.paštu ta kempiniuką su patriku :P

 

 

 

Zdarova seni,taip ir galvojau,kad rimtas kentas esi...

 

Na va, koks aš nuspėjamas :D

Sveikas malonu, o ką ten patrikas pas tave veikia? :D

Malonu taip pat. Patrikas nuspręndė pasirodyti ir virtualioje erdvėje, LV serve, paprašė selfie dar, bet kažkaip nesiryžom įkelti Xdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O sw pagaliau. Bet jau maciau tave... Bet ta pirma nuotrauka tai neisiskiria nuo kitos, net kai maciau anksciau tai atrodei lygiai taip pat kaip pirmoje. Kas ten per s antroj ft?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#11 icon_share.png
Prieš 4 valandas(-ų)

Užsiregistravęs


Reputacija: 5
Naujokas
  • photo-8170.png?_r=1401648528
  • Nariai
  • nariai.png
  • Pranešimai: 30

*Myliu Las-Venturas.lt*

 

 

 

 

 

 

Pasake...

Redaguota nario Adidas_Rįčka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, man tas tavo draugas labai kažkur matytas, bet neįsivaizduoju kur :x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu susipažinti, sėkmės tau žaidime, bei gyvenime. 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Vicka, va iš ko tu gavai šią pravardę :D,be to  kažkiek tave pažįstu iš bendravimo ir ką tu man pasakojai, kai ką radau tavo prisistatime . Mūsų nuomonės sutampa, kad neperneši merginų, kurios rūko, nes man taip pat nelabai malonu tokį vaizdą ir pamatyti, aišku, jeigu mergina yra graži. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, sėkmės serveryje.


Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu susipažinti, visokeriopos sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt*

 

Pasakė pokemonas bliot  ^_^

 

I.T. Xarašniak pacan,volk pažizne. Kada su velikais varysim pasivažinėt ? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...