Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deimante_Miela

Išrinktas Tralistų firmos Direktorius

Rekomenduoti pranešimai


40b228e67426fd1c2ab802c5f21b0d83234.png

 

 

Sveiki, kiek užtruko šį kartą Tralistų direktoriaus rinkimai, bet tiesiog vakar negalėjau susisiekti su kandidatais, todėl taip ir atsistiko. Tralistų darbas tikrai yra svarbus serveryje ir tikrai norėtųsi išrinkti gerą ir aktyvų Direktorių, kuris tikrai serverio žaidėjų nepaliks be transporto priemonių.

Anketos galiu pasakyti nebuvo labai stiprios tiesiog praktiškai kiekvienoje anketoje mano akimis žiūrint trūko idėjų, tiesiog sakėt, kad jų gal būt nereikia, bet aš manau, kad kiekvienam darbui jų galima atrasti ir tik įnešti nauji vėjai į firmą gali jai padėti klestėti.Tačiau teko rinkti iš to kas yra ir po ilgų svarstymų atrinkau 3 kandidatus ir jie visi buvo stebimi žaidime, po to buvo apklausa TS programoje.
 

 

Aurimas_Ehmmett- anketa nėra labai plati, bet atsakoma į tai ko yra prašoma, gal būt idėjų galima buvo pasiūlyti ir daugiau. Stebėjimo metu tavao aktyvumas iš visų kandidatų buvo mažiausias , bet manau kad visumoje neblogas. Serveryje buvai bedarbis ir laisva laiką leidai važinėdamas su nuosava mašina, dalyvaudamas  eventuose, na viena kartą esu pastebėjus, kad šaudei į pravažiuojančias mašinas, kas man nepatiko.Trečias etapas apklausa per TS programa. Čia atsakymai ne visi mane tenkino ir mačiau, kad nevisuose situacijose įvertini savo galimybes ir nevisiškai supranti, kokios laukia tavęs pareigos, jei taptum Direktoriumi. Šiandiena tau skiriu 3 vietą.
 

Coco_Chanel- anketa tikrai įspūdinga ir matosi, kad tu tikrai išmanai ir supranti tralistų darbą, tiesiog visi atsakymai tiesiai į dešimtuką, neprirašyta tai ko nereikia .Na bet tu jau esi buvusi ir pavaduotoja ir Direktorė šio darbo tai nieko nuostabaus. Stebėjimo metu tu tikra buvai aktyvi ir serveryje tave tikrai mačiau dažnai, su aktyvumu tikrai nemačiau problemų ir po stebėjimo patekai į trečią etapą. Trečiasis etapas apklausa per ts programą .Čia man tikrai ne viskas patiko, nes atsakymai buvo gana abstraktus ir nieko konkretaus aš neišgirdau. Tiesa pasakius iš tavęs tikėjausi konkretesnių ir labiau įtikinamų atsakymu. Šiandiena tau skiriu 2 vietą.


Tomas_Sintas-anketa , kuria sugebėjai mane įtikinti, kad būtent tu gali taip šios firmos vadovu, nes mintys išdėstytos tiksliai  ir aiškiai, kaip sakoma ,,ne grybauji“.Antras etapas stebėjimas, juo metu aktyvumas tikrai geras, bet vienas dalykas, kuris man šiek tiek užkliuvo,  tai kad karts nuo karto tave užtikdavau Pokerį, bet gal būt tai pateisino, nes buvai kaip ir be darbo ir laiką kažkaip reiktų serveryje naudingai vis dėl to praleisti. Trečias etapas tai apklausa per TS programa ir čia mane tikrai nustebinai, nes atsakymai man tikrai patiko ir tikrai sugebėjai mane įtikinti, kad tu tikrai sugebėsi susitvarkyti su šiomis pareigomis ir supranti, kokia atsakomybė tau teks. Sveikinu tave tapus šio darbo Direktoriumi.

 

Naujasis Tralistų Direktorius Tomas_Sintas

 

Su Pagarba Deimante_Miela ir Madd_Dogg

  • Patinka 21

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, traliokus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Sintai !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai !

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Sintai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sweikinu


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gasolis RC dyrikas, Sintas tralistu :DDDDDD Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai Sintui , sekmės tau! Maladiec Sintai <3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia tai zjbs SVEIKINU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...