Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Danny_Williams

Liūtka taria sudie. (Tiesa apie serverį)

Rekomenduoti pranešimai

Labai gaila :// Kad serverį palieka tokie šaunūs žmonės :/ Sėkmės tau :)

 

ce exclusivas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės gyvenime ! :) Ačiū, kad buvai puikus Las-Venturas.lt komandos narys, už tai, kad įdėjai labai daug darbo tiek forume, tiek serveryje. Žmogus turėtų būti įrašytas į Garbės Taką.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

liūtką... Maladėc žmogus, linksmas kam liūdna paskambinkit jam į skype pralinksmins ;D Suudie ! Sekmės universitete

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės, gaila netenkame dar vieno moderatoriaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką iki. Nepyk kas buvo toje praeityje, gyvenkime šiandiena :P Sekmės tau gyvenime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sudie liutka ! Sėkmės tau gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką Seni . Susipažinom ir mes, kaip pastebėjom , jog mūsų profilius pamatė Invis, ir tada jau žinojom kas bus pretendentai. Nuo to laiko pradėjom bendraut, dirbom FTB dažniausiai sedėdavom iki 5Ryto prikolindavom vienas iš jų: "FTB Agentas Danny_Williams  , Pagarba ! Einant vis toliau pasiekėm ir pavaduotoją. Na , o poto abu tapome direktoriais . Smagu buvo su tavimi žaisti, bei kilti aukštyn Las-Venturas.LT Serveryje, bet na ką gi labai gaila jog nelaukiai 2014-07-18 Dienos, nes lygiai 2013-07-18 mes tapome moderatoriais, visi iškrito dabar likome tik mes, bet dabar palikai mane vieną.. :D Peace bro, I wish best in your fucking life. !

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dw , sekmes tau  ;) KAIP SAKEI visiem ateis laikas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geresnį pasirinkimą padarei, Liutaurai, sėkmės !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniuk, ačiū kad mane paminėjai, labai tau dėkoju.

Kaip gaila, kad projektą palieka linksmi žaidėjai, be kurių nebus taip linksma..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

teoriją tik rudenį? Ha ha, aš jau tada drožiu guolį ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Po biški skirtosi tie del kurių verta žaist, kaip sakai lieka tik ožiai, bijau pats tokiu tapti, gaila kad palieki, mačiau mldc padalinai turta per seifus, o manau jeigu invis dar perskaitė viską sugalvos wipe padaryt, tada ir prasidės. Ną ką dėkui ką padarei del serverio, visokeriaupos tau sėkmės. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Echhh labai gaila kad palieki serverį , sudie :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Meiluži, kor to bėgi, atek dar biški, pabūseum

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu mielas bičiuli, taip ir žinojau, kad mane paminėsi :) Su tavimi vienu, ir Morečiu, pradėjom rimtai bendrauti prieš porą mėnesių, nors pats neperseniausiai, gal prieš pusę metų pradėjau čia žaisti rimtai.. Visada rasdavome pokalbį TeamSpeake, visada žvengdavome iki ašarų, tikrai nenoriu to sakyti, bet buvai tikrai geras virtualus draugelis, bachūrėlis, gal kada išeis ir susitikt realiai, atlėksi į Lietuvą, dar gal su Morretka atlėksit iki Kauno, būtinai rašykit į feisbuką :) O taip tai dar tikrai susirašysim per feisbuką tiek su tavim tiek su Morretka, susiskambinsim per kurnors bbž, bet nenutrauksim ryšių manau :) Na, o tau sėkmės, tiek su panele tiek su mokslais :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nezinau kodel, taciau nesuprantu kas blogai jum yra su servu... Atnaujinimai daromi gan neblogi, bei ju buna daug. Nei vienam serveryje ju tiek nedaro taigi nera cia blogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sėkmės tau, bet aš tikrai nieko blogo tau nepadariau, bet čia tavo nuomonė ir aš ją gerbiu, tiesiog žinau, kad tu manęs jau senai nemėgsti tik nesupratau dėl ko nes visad stengdavaisi mane pašiepti.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sėkmės tau, bet aš tikrai nieko blogo tau nepadariau, bet čia tavo nuomonė ir aš ją gerbiu, tiesiog žinau, kad tu manęs jau senai nemėgsti tik nesupratau dėl ko nes visad stengdavaisi mane pašiepti.

 

Deimante_Miela: bet tokia nuomone api visus paraše. kad jis turbūt aš taip supratau geriausias iš visų mūsų, nes apie mus ne kokia nuomonė

 

Tavo veiksmai būdama DPI leido man pakeisti nuomone apie tave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės tau gyvenime .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Deimante_Miela: bet tokia nuomone api visus paraše. kad jis turbūt aš taip supratau geriausias iš visų mūsų, nes apie mus ne kokia nuomonė

 

Tavo veiksmai būdama DPI leido man pakeisti nuomone apie tave.

Bet kaip viskas operatyviai yra paviešinama iš admin cheto  ir tai patvirtina tavo žodžius, kad serve yra daug tokių kurie mėgsta vieni kitus "paožinti"(čia nieko nenoriu įžeisti, tiesiog cituoju Danny)  Na aš galiu pasakyti tik viena, gal būt nuomonė apie mane pasikeitė todėl, kad aš stengiuosi viską daryti sąžiningai ir pagal taisykles nepasiduodama kitų įtakai, o tai daugeliui nepatinka.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Drg taigi sakiai išeisi kaip bus 1m modas. Labai geras buwai, bet sėkmės tau su teisėmis (aišku jos ne kaip sampe) ir mergina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką manai tai forume verkiančius LV vaikus kurie yra apsimyže , kad į juos netyčia kažkas pašovė. Ir tai yra kasdienybė

 

Priežastis to - Kuomet serveris gyveno savo pirmuosius metus Karolis labai rūpinosi naujokais, davė jiems labai daug ir todėl subėgo tie visi verksniai nuskriausti kituose serveriuose į čia. Tas pats ir dabar liko dalinai, dabar tiktų labai Rytis Klemka parašas kažkada ten kur  "čia yra LV serveris ir čia visada ir visur daryk ss" na kažkas tokio, kas mate atsimins.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...