Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 70 / 200

Versija: LV 7.2.7

Aurimas_Ehmmett

Nariai
 • Pranešimai

  2.666
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  18

Aurimas_Ehmmett paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 25 2018

Aurimas_Ehmmett turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2.152 Forumo dievas

Apie Aurimas_Ehmmett

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Policininkas
 • Patirtis:
  1.205.000
 • Pinigai:
  55m
 • Tr. priemonės:
  Sandking, 5 DUNE

Profilio informacija

 • Vieta:
  Klaipėda.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

16.083 profilio peržiūros
 1. Aurimas_Ehmmett

  Las-Venturas.LT 2018 Metų apdovanojimai

  Nominantų rinkimas Jūsų slapyvardis: Aurimas_Ehmmett 2018 metų žaidėjas (Vardas_Pavardė): Aurimas_Ehmmett 2018 metų komandos narys (Vardas_Pavardė): - 2018 metų administratorius (Vardas_Pavardė): Aurimas_Ehmmett 2018 metų valdžios atstovas (Vardas_Pavardė): Aurimas_Ehmmett 2018 metų klano vadas (Vardas_Pavardė): Aurimas_Ehmmett 2018 metų šaulys (Vardas_Pavardė): Aurimas_Ehmmett 2018 metų teisėsaugininkas (Vardas_Pavardė): Aurimas_Ehmmett 2018 metų lošėjas (Vardas_Pavardė): Aurimas_Ehmmett 2018 metų mergina (Vardas_Pavardė): - 2018 metų įvykis (įvykio pavadinimas): Aurimas_Ehmmett Helovino vaizdo įrašas nu ir aišku Aaron White klipas
 2. Kas nematėt, užmeskit akį ir išsakykit pastabas.  Nu ir dar like uždėkit ant pačio video

   

  1. Domse_Drifteris

   Domse_Drifteris

   Mldc, 

   tavo klasiokei parodyt reiks

  2. Matt_Jaces

   Matt_Jaces

   ehmi porno industrija tavęs nekenčia

  3. Aurimas_Ehmmett
 3. Aurimas_Ehmmett

  Aaron White - Born to fly (2018 highlights)

  Dėkui! Matysim. Dėkui, kolega. Nu va Brandonas irgi mano galvoj thinking emoji Smagu girdėti, jog patiko ! geras tas ehmis... Ačiū! Norėjau pridėt daug daugiau komentarų, bet Eurolygos komentatoriai absioliučiai mirusias reakcijas duoda(bent jau tie, kurie Žalgirio rungtynes komentuoja), o LKL'e ne tiek įspūdingus epizodus sukūrė, tad taip šį kartą išėjo. Ačiū už pastabą! Ačiū labai! Dėkui dėkui, smagu, kad net ir tokias emocijas sukuria Dėkui. Kitą kartą reiks gal kažką geresnio dėt, ane thinking emoji
 4. Aurimas_Ehmmett

  Aaron White - Born to fly (2018 highlights)

  Ačiū, dainų vagie. Pats laikas pasidairyt ir po Europos žaidėjus Labai ačiū! Ačiū! Pirma Žalgiris, paskui gal žiūrėsim apie NBA kažką. Ačiū! Po Neptūno rungtynių šiandien būtinai reikės Kaip "movie makeris", turiu užtikrinti, jog klipe vyrautų kadrų stilių variacija. Tai reiškia, jog, esant vien greitiem klipam, būtų per daug informacijos ir neitų suvirškint visko, o, esant vien sulėtintiem kadram - būtų nuobodu žiūrėti. Taip pat toje dainos vietoje melodija buvo būtent tokia, jog sulėtinti kadrai ten tiesiog prilimpa. Klipo gale buvo mažiau pieštų animacijų, gal būt dėl to ne tiek krito į akį. NBA reiks palaukti, Žalgiriui prioritetas, o ir šiaip, NBA neteikia tiek daug geresnės medžiagos, kiek Žalgirio organizacija. Ačiū už pastabas! Dėkui, benji! Kas tokią nesąmonė ten dės :((
 5. Krepšinio fanai, pasižiūrim, pastabas temos komentaruose išsakykit, ačiū.

  ė, ir like'us ant video uždėkit, o ne ant temos :(((

  1. Drunken_Goat

   Drunken_Goat

   AARONNNNNNN

 6. Labas, nauji metai, naujo tipo vaizdo klipai iš mano pusės. Pirmas kartas, kai darau kažką iš šitos sferos, tad būtų įdomu išgirsti, kas jums šiame video patinka, kas nepatinka, jog būtų galima tobulėti ir eiti pirmyn. Vaizdo klipe sudėti Aaron White'o geriausi epizodai iš 2018 metų. Kam nesunku, spustelkit Patinka ir galbūt net Prenumeruoti mygtukus, didelis ačiū!
 7. Aurimas_Ehmmett

  Parduodu Migracijos verslą

  Laukiu daugiau pasiūlymų.
 8. Aurimas_Ehmmett

  Parduodu Migracijos verslą

  Laukiu daugiau pasiūlymų.
 9. Aurimas_Ehmmett

  Parduodu Migracijos verslą

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Aurimas_Ehmmett Koki nekilnojamą turtą parduodate?: Migracijos verslas Pradinė kaina: 4m Ar domina mainai? Kokie?: Ne Vaizdinė informacija ,kuri suteikia daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą: https://imgur.com/a/b5Y6ra1
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Aurimas_Ehmmett Koki nekilnojamą turtą parduodate?: Namas su sukuriamu interjeru Pradinė kaina: 4m Ar domina mainai? Kokie?: Ne. Vaizdinė informacija ,kuri suteikia daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą: https://imgur.com/a/fIA34aB (interjeras neįkurtas)
 11. Aurimas_Ehmmett

  LV 7.2.6 versijos atnaujinimai

  Žaidėjų neįžeidinėjam gal? Pats ne ką protingesnis. Šaunu, kad metų galui sukurtas didesnis atnaujinimas, nuotaiką apkartino dalies klanų uždarymas be jokio perspėjimo, bet ką jau padarysi.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Aurimas_Ehmmett 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Tinkiss_Vinkiiss 3. Užblokavimo priežastis?: Čytas 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Aurimas_Ehmmett 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jeffrey_Hart 3. Užblokavimo priežastis?: Čytas 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Aurimas_Ehmmett 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Marty_Jenkins 3. Užblokavimo priežastis?: Čytas 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 15. Aurimas_Ehmmett

  Las-Venturas.LT 2018 ✔

  Kaip aplamai video nemontuojančiam žmogui, pakankamai neblogai. Klaidos: 1. Video pavadinimas nevisiškai atitinka patį video klipą. Vadini "Las-Venturas.lt 2018", kas teoriškai reiškia, jog turėtų būt serverio pristatymas kažkoks, tačiau klipe matom porą beprasmių kadrų bei narkotikų naikinimą/rinkimą. 2. Beprasmiai kadrai. 0:13 - 0:20 (jau tokiu atveju geriau nufilmuok, kaip lenktyniauja ar dar ką nors veikia, o ne vietoj stovi); 0:38 - 1:01(stovėjimas vietoj, kol susibėga keli žmonės prie pick up'o. kitą kartą tiesiog iš karto eik prie vietos, kurioje vyksta veiksmas.) 3.1. Kažkokios filmavimo programos paveikslėliai apačioje, dešiniam kampe. Tokius dalykus šalink dėdamas juodas juostas/įtempdamas vaizdą į vidų. (pan-crop funkcija) 3.2. Juodos juostos. Tokiuose kadruose kaip 0:00 - 0:12 ; 0:20 - 0:37 naudok juodas juostas, kadangi tai cinematic kadrai, kurie atrodys baisiai be juodų juostų(nebent sugebi tuos kadrus būti padaręs aukštos rezoliucijos bei kokybiškus) 4.1. Smooth camera vartojimas. Reiktų dar nemažai pasipraktikuot smooth cameros valdymo, kadangi skraidai daug, bet kur, bet kaip. 4.2. Daug beprasmio skraidymo. Paprasčiausias pavyzdys - 0:20 kadras, per sekundę apskridai visą kadrą, t.y., labai didelį atstumą. Tokiu atveju geriau pasitelkti karpymą, t.y., stengtis pasidaryt tą sceną iš keletos pusių, lėtai, neskraidant bet kaip, o tada pagal save susikarpyti. Taip pat tiesiog reikia tobulėti ties kadrų kampais, t.y., sugalvot visokių filmavimo"angle", jog atsirastų įvairumo. 5. Jeigu montuoji su sony vegas - paspaudi dešinį ant vaizdo klipo -> properties -> disable resample. 6.1. Perėjmai tarp kadrų. Stenkis daryti perėjimus tokius, jog kadrai, einantys vienas po kito, nebūtų vos ne iš tos pačios pozicijos filmuoti(jeigu taikai paprasčiausią karpymą), kadangi 0:13 perėjimas buvo labai nevykęs. Nufilmavai Welcome to Las-Venturas.lt, tada baigi filmuot, nuskrendi į kitą pusę, nusileidi, ar dar kitaip pakeiti savo buvimo vietą, pradedi filmuot ir vėliau susikarpai pagal save. Taip pat video paįdomint ir paįvairint gali perėjimai: • Greitas, lėtas, lėtas, greitas kadras ir panašiai. • Tolimas kadras, artimas, artimas kadras, tolimas kadras ir panašiai. 7. Dainos skonis, gal čia labiau asmeninis skonis, bet jau labai nevykus daina tokiam klipui Taip pat modifikacijos irgi biškį pro šoną Patikėk, čia ne pasiteisinimas, ypač kai video toks, kadangi filmavai tik atsitiktinai, arba kolegų paprašytą kadrą su mašinom bei paprasčiausią narkotikų naikinimą/rinkimą. Sukurti neblogą klipą galima ir su tikrai nedideliu skaičium žmonių. Šis video praktiškai padarytas su 5-6 žmonių pagalba. Sėkmės tobulėjant, lauksiu kitų klipų.
×