Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 40 / 300

Versija: LV 7.3.5

Aurimas_Ehmmett

Nariai
 • Pranešimai

  2.691
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  18

Aurimas_Ehmmett paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 25 2018

Aurimas_Ehmmett turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2.278 Forumo dievas

Apie Aurimas_Ehmmett

 • Rangas
  dėdė ehmis // movie maker
 • Gimtadienis
  1918.03.04

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Policininkas
 • Patirtis:
  1.377.000
 • Pinigai:
  0m
 • Tr. priemonės:
  Sandking, Dune, Infernus

Profilio informacija

 • Vieta:
  Klaipėda.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

20.912 profilio peržiūros
 1. Reiktų protą ir tave sujungt į vieną, daug geresnis atnaujinimas būtų. *linksma istorijos pamokėlė* Sujungė praeitą kartą, mes visi ant ledo likom ir nuo tos dienos SPD literally liko bereikšmė skylė. Susidomėjimas darbu krito žemyn drastiškai, pats darbas tapo daug prastesnis, nes neliko rangų ir t.t., komandos nariai vaikšto į darbą beveik laisva valia, SPD nebebuvo tas aukštesnis lygis. Ne be reikalo darbai ir vėl atskirti(nors sudarytos situacijos tai nepataisė). Sujungus darbus absoliučiai dingsta didelis susidomėjimas darbu, kadangi ten patekt kaip 2+2, sėdi toj pačioj firmoj, tik su kitokiu transportu ir /rt prierašu prieš nicką. SPD tampa kaip paprastas rangas, o SPD tokiu dalyku niekad negali tapt, tiesiog neįeina į DNR. SPD dar kartą taptų bereikšme vieta. Su visa pagarba, ne Toshai teisėsaugos, tuo labiau SPD, valdžia. Klibinkit jūs jį, gal išdrįs ir duos kam nors tą direktorių(aš paimčiau su mielu noru), nors iš dalies suprantu jį, tiesiog nėra dabar projekte žaidžiančio žmogaus, kuris galėtų pasiimt SPD padoriai. nu bet vis tiek klibinkit, pavyks gal. Prieš.
 2. Yuval Noah Harari Sapiens - dabar baiginėju skaityti. viena įdomiausių knygų, kurią esu skaitęs, tik gaila, sunkiau nei įprastai skaitos, nes labai daug informacijos, sąvokų ir t.t.
 3. ai jo, ok, žiūrėjau ir pirmą video, bet ten lockinta tema, tai nebepakomentavau, tai čia liko komentaras. pastaba lieka ta pati.
 4. flare overlay, kurį dedi layeriu aukščiau, nei tavo vaizdo medžiaga. sulietuvinus galima pavadinti liepsnos efektu. jog suprastum, apie ką kalbama, reikia skaityti ir toliau, o ne tik tai, ko nesupranti.
 5. čia iš tos serijos, kai pamatai ir sąlyginai išmoksti naują efektą ir nusprendi sukurti video vien dėl to. suprantu, kad kai kurie nori labai jau pagirt už darymą ir t.t., bet ne, ne ir dar kartą ne, tokio lygio klipas negali būti niekur kitur naudojamas apart pačio autoriaus sukurtos temos, nereikia tiek numušti oficialios kartelės. Mažai kadrų, mažai filmavimo, praktiškai jokio galvojimo, kadangi kadrai sumesti į vieną krūvą. Dėl sony vegaso išsijunginėjimo - įprask ctrl + s paspaust po kažkiek judesių ir viskas, ne tiek prarasi. pats video praktiškai be tikslo, prasmės, nes tiesiog skraidoma aplink tuščius objektus, jais niekas nepapasakojama. jeigu parsisiunti tą liepsnos efektą, nereiškia, kad jį turi naudoti milijoną kartų. panaudoji viename ar kitame perėjime, kartais pačiame kadre(retas atvejis, kai to prireikia), nes dabar tai visur išmėtyti be jokios prasmės. su tuo crop efektu, kur tampos pagal muziką, irgi perdegei. vietomis jų per daug, vietomis tų pritraukimų mažiau, nei pačioj dainoj, vietomis tiesiog labai gadina kadrą. kadrai neturi jokio tęstinumo, vienas į kairę, kitas į dešinę, kitas į dar kažkur - labai nemalonu akiai. smooth-camera skirta labiau tam, kad daryt cinematic kadrus, o ne bet kaip ir bet kur skraidyti. vadinasi, susigalvoji kaip nori objektą pavaizduoti ir tada gražiai, neskubėdamas jį vienu kampu parodai, o ne skraidai 360 laipsnių aplink. baisus kadrų karpymas - dažniausiai patarčiau kadrus pradėti jau su judesiu, vadinasi, kad nebūtų taip, jog kadras prasideda, tu dar stovi vietoj ir tik po sekundės pradedi judėti su smooth-camera. kituose atvejuose kadrą palieki tiesiog per ilgai(ypač vienas iš kadrų prie klanų garažo). nevykęs dainos pasirinkimas. nevykusios modifikacijos - absoliučiai per tamsu. tiek pradžia, tiek pabaiga per greita, pradėt ir užbaigt reiktų ramiau, o ne greitą cut'ą šaut(bent jau su tokia daina). tingiu daugiau rašyt, užteks šiam kartui. sėkmės tobulėt.
 6. Kad ir kas fotografavo ir editino nuotraukas, perduok, kad nemoka elgtis su lightroom'u(most likely). Bet kad labai nenuliūdint, tai pagirk už pirmos nuotraukos idėją, kompoziciją. dėl nuotraukų va man /sms Įdomus ir gražus vardas, o dar ir raštinga, šaunuolė.
 7. Anketos Šablonas Geriausias Spec. pajėgų darbuotojas: Dyglas Geriausias Policijos departamento darbuotojas: Aš ir Dyglas Geriausias Ginklų prekeivių darbuotojas: Busato su Armani buggeriai du Geriausias Taxi darbuotojas: Deiviss_Ronaldo ir aš Geriausias Mechanikų darbuotojas: Šaltukas ir Drugzas Geriausias Medikų darbuotojas: Yuris ir aš Geriausias Tol. Reisų vairuotojų darbuotojas: Urbonas, Sintas ir aš Geriausias S.P.D darbuotojas: Visi randomai dabar, o šiaip tai aš ir Dyglas
 8. VAIZDO ĮRAŠŲ SKILTIS??? fake spd, dabar ir fake video modas... Aš prieštarauju. not worthy šiai skilčiai Kadangi esi šios skilties moderatorius, noriu, kad būtum (nu ir šiaip pagal idėją turėtum būti) klipukų kūrėjas, tai laukiu naujų IR gerų vaizdo įrašų šiaip glhf, jeigu nesukuri gerų video, atiduodi savanoriškai man modą ok? ok
 9. Ajaj, ko čia visi dinginėjat

  1. Rowland_Quradose

   Rowland_Quradose

   I darba pizdinam, tai dingom zn

  2. Aurimas_Ehmmett

   Aurimas_Ehmmett

   daug dirbančių čia tada

 10. šiaip šaunus vyrukas, vienas iš nedaugelio, kuris turi sveiką protą ir supranta, kaip viskas vyksta. geras filmukų kūrėjas, vienas iš dviejų mano idol. gaila, kad nebekuri, būtų smagu pamatyti, kas likę iš tos senos patirties:D p.s. kas tą įvadinį sakinį parašė, klounas tosha? suprantu, kad žmogus nori būti raštingas, bet, žinoma, ne visiem lemta
 11. Suprantu, kad prie atnaujinimų kūrimo nesėdima kiekvieną dieną ir neskiriama tam didelio kiekio valandų kaskart, bet per pusantro mėnesio tikrai galima sukurti daugiau. Šįkart nenustebino, tačiau šaunu, kad kai kurios sistemos atnaujinamos.
 12. ka tu

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  82 daugiau
  2. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   išvis nieko dabar nesakiau, ko tu nori nesuprantu

  3. Aurimas_Ehmmett

   Aurimas_Ehmmett

   nu čia pasinaudojus visu šitos būsenos kontekstu parašiau

  4. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   yeah ok fair enough

×
×
 • Kurti naują...