Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Felipe_Sanchez

Felipe_Sanchez l Prisistatau iš naujo!

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikras Vardas? Lukas


2. Jūsų pravardė? Taujis


3. Kiek Jums metų? 17 metų


4. Jūsų gyvenamoji šalis? Lietuva


5. Jūsų gyvenamas miestas? Kazlų Rūda/Kaunas


6. Koks jūsų ūgis? 187cm.


7. Koks jūsų svoris? 73kg.


8. Jūsų hobis? Krepšinis, laisvalaikis su draugais, na bet žinoma ir sa:mp.


9. Jūsų zodiako ženklas? Liūtas.


10. Kokia šalį esate aplankę toliausiai? gal Italiją.


11. Ar sportojuote? jeigu taip ką lankote? Sportuoju. Krepšinį ~8 metus.


12. Apibūdinkite save charakterį? Esu tikrai pakankamai draugiškas, atviras, nuoširdus. Greičiau kiti "paožins" mane, nei aš jį/kitus. Tiesiog nematau sau naudos iš kito nelaimės. Bet žinoma viskas iki laiko, kas turi pradžią-turi ir pabaigą. Kažkada vistiek žmogaus kantrybė trūksta. You know what did i mean


13. Koks muzikos stilius jūms patinka? Patinka man visoks stilius, neišskiriu jokio stiliaus. Tik galbūt mažiau klausau kokio roko, ar sunkiojo metalo.


14. Kokie jūms filmų žanrai patinka? Veiksmo, tragedijos, komedijos, kartais romantiniai.


15. Ar turite auginti gyvūną? Neturiu.


16. Ar turite brolį / sesę? Neturiu.


17. Mėgstamiausią mokykloje pamoką? Biologija/Matematika


18. Koks jūsų gyvenime tikslas? Niekuomet nenuleisti nosies, jei ko nors nepasieki-jei krenti, stotis ir eit tolyn. Nes visuomet jei kažkas nepasiseka, paskui išsipildo sėkmė su kaupu.


19. Kokius žmones tu pripažįsti ir mėgsti? (charakterio savybės): Patinka bendraujantys, turintys linksmus plaučius, pajuokaujantys, vertinantys kitą, neišduodantys vos pasitaikius progai arba siekiant sau kažkokios naudos.


20. Kokių žmonių nepripažįsti ir nemėgsti? (charakterio savybės): Dviveidžiai, prie tavęs sakantys vieną, o prie kitų-kitą. Turintys aukštesnes pareigas ir taip išsikėlę, nesiskaitantys su kitais. Tiesiog iškėlę galvas ir esantys kažkuo aukščiau, negu iš tiesų esą.


21. Ko siekiate serveryje? Buvau pakankamai kartų direktorius/pavaduotojas, dirbu SPD darbe. Manau ties tuo viskas siekimas ir baigsis. Bet jei pavyktų užimti kažkokias pareigas kaip "forumo moderatorius", ar nemokamas administratorius, manau neatsisakyčiau, todėl manyčiau to ir siekiu.


22. Ką veikiate dažniausiai serveryje? Dirbu teisėsaugoje, tai stengiuosi užtikrinti žaidėjų saugumą. Mėgstu kalbėti su draugais, šiaip padėti kam nors jei prireikia pagalbos.


23. Jūsų fotografija (-os)?


b0cd3f9934113d3374a3b93a64bb334e34.jpg


9bbbddf651bb3e512376cfb7aba8ecdc738.jpg


 


 


Ir jeigu stumiat - tai stumkit į akis, bet prieš tai pagalvokit, ar esat pasiekę tiek-kiek pasiekę kiti.


@Peace

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką čia bled darai avine, turi savo acc naudokis juom.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O sw vaikas,šitas rimc pacas ,krč pats žinai ką norėjau pasakyt!!! Esi mldc ir toliau toks buk <3 <3 <3 TBPS

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, visada tu man parašai į feisbuką, kas gero ir pnš, šiaip tai nežinau, toks prie d*chelių esi :) o rimtai, tai ką žinau, randu su tavim apie ką pasišnekėti visada teamspeake, malačius toks.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, visada tu man parašai į feisbuką, kas gero ir pnš, šiaip tai nežinau, toks prie d*chelių esi :) o rimtai, tai ką žinau, randu su tavim apie ką pasišnekėti visada teamspeake, malačius toks.

 

Ačiū Jums visiems vyrai. O ypač tau, mano mielasis drauge, niekada tavęs nepaliksiu bėdoje kaip ir visų čia samp DRAUGŲ. Ech net širdį suspaudžia...:))))))))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sw felipe, galvojau jaunesnis esi. :D

Sėkmės su pd pavu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zdarova Tauji nuo senų laikų tu man patikai pamenu kaip dar nuo invio pizdį gavai kaip sk pardaviai ir drk praradai :D rimts pacanioks esi kašiors. :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na sveikas sveikas, net nžn kiek metų aš tave žinau ?? nuo nL dar pamenu Kazlai :D malačius esi

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O, Felipjukas. Žmogus, kuris dažniausiai užknisa savo klausimais, bet tuo pačiu ir pralinksminą. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sw a ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas malonu sekmes srw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mana ts testinimų drg. Ir teip sens drg, taip pat ir pažistamas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveiki visi mano drg ir ne drg. Myliu bučiuoju ol. Judituk Džeiki<33333333

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas,  atrodo kad esi vienas iš tų normalesnių :D sekmės tau žaidime ir gyvenime.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Swx, matos rimts kents :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...