Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.4.1

Judita_Low

Nariai
 • Pranešimai

  2.684
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Judita_Low paskutinį kartą laimėjo Gruodis 28 2018

Judita_Low turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2.440 Forumo dievas

Apie Judita_Low

 • Rangas
  Draugeška
 • Gimtadienis
  1996.12.10

Profilio informacija

 • Vieta:
  Kaunas - Šakiai
 • Lytis:
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

38.774 profilio peržiūros
 1. Žiūriu Andriuha nesnaudžia, prižiūri frontą. :D Labas, Ineta. Sėkmės tau tiek žaidime, tiek gyvenime.
 2. Netyčia nepameni Dano_Tropez ? :D 

  1. Judita_Low

   Judita_Low

   Kaip čia pamirši :D:D

    

    

 3. ✌ ANKETA ✌ Dainos pavadinimas bei nuoroda į ją: Muzikos stilius (Rokas, popmuzika, repas ir t.t): Visko po truputį. Dainos autorius: Dj Remyga
 4. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Judita_Low 2. Administratoriaus slapyvardis?: Serveris 3. Užblokavimo priežastis?: Neleistinas Pickup iškvietimas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos) https://imgur.com/a/OwDeQGD
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Judita_Low 2. Klano pavadinimas: Vienam gale kablys įkūrėjas Ted_Bass 3. Peikimo priežastys: Klanas laisvalaikio tipo, tačiau vykdo susišaudymus, užpuola teisėsaugininkus. Nebe pirma kartą jau tokie dalykai vyksta. Klano vadas pats organizuoja tokia veiklą. Klano registravimas : Jūsų Vardas_Pavardė, klano pavadinimas?: Ted_Bass. VIENAM GALE KABLYS Įkurto klano tipas?: Laisvalaikio Nuotrauka [/info > Bendra informacija; /klanai]: https://imgur.com/fwBF5UB https://imgur.com/SiSXOfV Taisyklė, kuri buvo pažeista : Laisvalaikio tipo klanas nedalyvauja susišaudymuose ir vykdo tik savo laisvalaikio klano iškeltus tikslus. Laisvalaikio tipo klanas laikomas civiliais. 4. Vaizdinė medžiagai:
 6. Labas, Danieliau. Nu jau labai kjut toks atrodai. Šiaip esi žiauriai maladiec žmogus, lengvai su tavim bendraujasi, esi paprastas, kaip sakant kaip su tavim bendrauja taip tu su jais. Didžiausios sėkmės tau gyvenime ir serveryje.
 7. Tikrai už. Kadangi tokia nostalgija apėmė vien prisiminus per tiesioginį eterį vedamas klausiamanijas, interviu vedimą ir klausimų uždavinėjimą tiesiogiai. Manau, reiktų atsižvelgti į tai, kad žaidėjai nori kad būtų gražintas šis darbas, o ne į tų žaidėjų nuomone, kurie nežaidžia. Šis darbas nusipelnė dar vieno šanso, nes gi gaujos ir mafijos buvo po n kartų išimtos ir vėl įdėtos.
 8. Nu, tai kas bus metų pohuistas? 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Eimis_Toshiba

   Eimis_Toshiba

   be konkurencijos as

  3. Andriuhha_Nike

   Andriuhha_Nike

   E ble o kur verchas kodėl už mane nsbalsuojat?

  4. Judita_Low

   Judita_Low

   Tai kad tu ne vierchas. 🤔

 9. Hello, mažučiai Besibaigiantiems 2019-iems metams kaip ir tapo tradicija renkame geriausius serverio žaidėjus tam tikrose srityse. Apačioje pateikiau kategorijas, kuriose jūs galit įrašyti žaidėjus, kurie jūsų nuomonę atitinka visais 100proc. ,,-'' Sausio 15-16 dienomis suvesiu visus jūsų atiduotus balsus ir paskelbsiu, kas vis dėl to daugumos nuomonę yra geriausi tam tikrose kategorijose! ''-,, Geriausias serverio žaidėjas?: Geriausias serverio bendradarbis?: Geriausias serverio administratorius?: Geriausias moderatorius?: Geriausias serverio vipas?: Geriausias serverio pavaduotojas?: Geriausias serverio direktorius?: Geriausias teisėsaugininkas?: Geriausias teisesaugos direktorius: Geriausias klano vadas?: Geriausias prikolistas darbe?: Geriausias dainininkas serveryje?: Serverio verchas?: Serverio narų naras?: Gražiausia serverio panelė?: Įvaldęs geriausiai bazarą?: Turintis storiausia balsą serveryje?: Serverio vaikas?: Geriausias prižiūrėtojas?: Geriausias ridos kelėjas?: Geriausias serverio Gfx'eris?: Geriausias laido draugas?: Geriausias sąvininkas?: Turintis gražiausia ir švelniausia balsą serveryje?: Serverio ožiukas su ragais: Serverio Pohuistas:
×
×
 • Kurti naują...