Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


TonyFrixx_

padėkit išsirinkt ragelį ;p

Rekomenduoti pranešimai

zdrff, krš, gausiu greit kažkokį ragelį, nu bus pasirinkimas, bet, taj ten samsungai, lg, nokios +, -, galim padiskutuot, kokį imt? kok sjums geriausias? man reikėtų žaidimams, bei su gera garso kokybę. P.S iki 500-600LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na aš turiu samsung galaxy S4 tai nesiskundžiu, žaidimus velka be lago ir visi gan geros grafikos. Patarčiau šita imt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei sutaupytai dar 100lt ir nusipirktai gera manau LG l90 720lt salone, puikus telefonas, pirkau tikrai atlieka darbą kaip reikia, jokio lagg, jei perki del game, tai tikrai bus ką veikt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei sutaupytai dar 100lt ir nusipirktai gera manau LG l90 720lt salone, puikus telefonas, pirkau tikrai atlieka darbą kaip reikia, jokio lagg, jei perki del game, tai tikrai bus ką veikt :)

supranti, pas mane yra sutartis ir kas 2-3metus gali pasiimt tlf už 300lt (juos kompensuoja) (pvz perki ragelį už 1,3k, taj tau kainuos 1k..) taj krš, aš dar primeščiau kokius 300lt ir mačiau L9 II už ~790LT, normalus?;x, bėje, dėkuj už pasiūlymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasitaupyk bšk ir nusipirk LG L90 , patvarus viskas ok veikia... Kaina apie 700 kažkur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

supranti, pas mane yra sutartis ir kas 2-3metus gali pasiimt tlf už 300lt (juos kompensuoja) (pvz perki ragelį už 1,3k, taj tau kainuos 1k..) taj krš, aš dar primeščiau kokius 300lt ir mačiau L9 II už ~790LT, normalus?;x, bėje, dėkuj už pasiūlymus.

Reliai mastant patarčiau tau pakentėti susitaupyti pakankamai pinigų tarkim 1,500litų ir pasimti iphone žinoma gali ir kokį samsung'a nors iš dalies ir samsungai žiauriai geri telefonai tik va dizainas jų o apple gaminiai taipat kokybiški bet žymiai paprastesni naudoti ;) 

P.S Tik neimk jokių lumių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Patariu pirkti samsung galaxy s4, na brangokas, bet užtat geras, nelaggina, pilna atminties, tinka žaidimams ir ne tik, gera kamera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jimk Samsung Galaxy S3 arba S4 pamatysi geras tel gerai žaidmai veikia nelagina ir visa kita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai ką ir geresnio paimsi už tokias sumas.

  • Mes nenuspręsime ir nelabai ką patarsime koki telefoną tau imti,nes mes tavęs galima sakyti nepažįstame ir nežinome tavo skonio
  • Atrodo dar viena beviltiška tema :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reliai mastant patarčiau tau pakentėti susitaupyti pakankamai pinigų tarkim 1,500litų ir pasimti iphone žinoma gali ir kokį samsung'a nors iš dalies ir samsungai žiauriai geri telefonai tik va dizainas jų o apple gaminiai taipat kokybiški bet žymiai paprastesni naudoti ;)

P.S Tik neimk jokių lumių.

NE, tikrai lumios ir man žr nemapinka ir huawėjai šd man, draugas turėjo, greitai parėjo žr ;/ bet žiūriu dabar ir tikrai tarp L7 / L90 / L80, man man ir L80 pakaktų, tad sumažinam patarimą ir patariam iš šitų 3-jų ! na galit ir kitus, bet manau tikrai kitų neiimsiu.. L80 toks didėlis, androidas naujas, šiaip matau per yt, jog patvarus, gražus, vežą man jau pakankančius žaidimus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš tai manau reikia pirkti pagal save,nes kiti čia siūlo savo telefonus arba belekokius,kad tik papostintu. o šiaip siūlau žiūrėti skelbiu lt tam puslapį telefonų pagal savo skonį. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

imk Samsung Galaxy S3 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aš tai manau reikia pirkti pagal save,nes kiti čia siūlo savo telefonus arba belekokius,kad tik papostintu. o šiaip siūlau žiūrėti skelbiu lt tam puslapį telefonų pagal savo skonį. 

Čia man rodos tu su savo dal.ba.jo.bišku mąstymu vedi iš kelio jį ir tiesiog bandai pasikelt post countą. Jeigu žmogus telefoną ir jis juo nesiskundžia, tipo negali jo parekomenduot? :D Nežinau ar tu čia toks *Myliu Las-Venturas.lt* ar tu čia bandei primest protingą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bitėj dabar Huawei G630 470 ar kiek ten. 5colių ekranas. zjbs visai. pažėk googlėje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Samsug galaxsy s2 arba s3 pirk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu Samsung Galaxy S2 Plus ir nesiskundziu , atminties kortele dar nusipirkau ir pilnai uztenka, jei kas dar per kompa prisijungiu per USB ir pratrinu programas .

Tai patariu sita telefona ir pirkt nes vos ne kaip S3 , tik kad ne tokia isore.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Jai pirkti rageli tai tik lumia. Į jokius kitus gali net nežiūrėti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už tokią sumą manau neblogo telefono žaidimas nenusipirksi, jei nori iš liečiamų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nusipirktum už tokią sumą kaip mano : Samsung Galaxy ACE 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jai pirkti rageli tai tik lumia. Į jokius kitus gali net nežiūrėti

:DDDDDD tu gal nebepūliuok sakai lumia :DDD kiba gyvenime nesi turėjas kaško geriau nei lumia :DDDD 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NOKIA 3310

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Už tokią sumą...

 

  • Samsung S2 naują.
  • Samsung S3 gerai naudotą.
  • Iphone 4... Gal ir 4S

 

Jau tik mexiuk apie Iphonus nebesvaik realiai jaigu jau atdrožtas iphonas lietuvoja 4s kainuoja 1000litų virš net ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...