Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Zygimantas_Dirol

VIP - Justas_Marlboro

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Žygimantas_Dirol
2. V.I.P Nario kurį peikiate Vardas_Pavardė žaidimeJustas_Marlboro
3. Kodėl peikiate šį V.I.P Narį?: Čytas. Sakiau, kad trink tą no relod'a tu sakiai, kad šaudyt išmok, tai turėk pacukas.

4. Vaizdiniai įrodymai [ Foto/Video(
BŪTINA) ]: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/110288-mantis-kent-banned-justas-marlboro/

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai,mldc,kad paožinai,galvojau jau nieks ir nepaožins,bet atsiranda tokių. Palauk,kerštas bus dar saldesnis. Nepraslysi ir tu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai,mldc,kad paožinai,galvojau jau nieks ir nepaožins,bet atsiranda tokių. Palauk,kerštas bus dar saldesnis. Nepraslysi ir tu.

Dėl ko turėčiau praslysti ar nepraslysti, jeigu kažkokias privilegijas turiu ( šiuo metu VIP ) tai ir nenusiženginėju, tai kam tada ieškau kas pramestų ir t.t.

 

Turi VIP narystę ir naudoji neleistinas programas, bejėgis prieš tavo logiką.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai nerašyk poemų,aš padarysiu,kad atrodytų kad naudoji ir man visiškai pėiks,jau žinau kaip tai padarysiu. Sėkmės,gali pradėt kredus siustis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai nerašyk poemų,aš padarysiu,kad atrodytų kad naudoji ir man visiškai pėiks,jau žinau kaip tai padarysiu. Sėkmės,gali pradėt kredus siustis.

Klemka UNBAN prižiurėtojas apie 1,5 metų ir jis jeigu, jis jau ir pafeilina tai tik iš 50% 5%.

 

Kiek ir aš esu čytinęs, kiek bandęs apgauti, neivieną kartą nesu apgavęs, kad ir kokius įrodymus įkelčiau.

 

Tu esi draugas su Arme_Maziliauskas tas čiuvakas prieš savaitę pasigavo irgi už no relod'a, o tu jo draugas iš vieno miesto ir abu tą šudą naudojat.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai,kad viska pasakei visiems. Zinokit visi as no reload,b*bi dejau as,jau istryniau,bet kaip nenaudosi,ksi kas 2 serve laksto su juo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...