Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mantvis_Daedo

Pirmieji Rugsėjo 1 dienos įspūdžiai.

Rekomenduoti pranešimai

Tas pats tik va į bažnyčią kažkaip sugalvojau nueit, tai pastebėjau kunigas naujas :D Ėjom iki mokyklos, lauke pakalbėjo, kai visada ir į klasę auklėtojos nervų patampyt :D. Fizika nauja bus ten bandysim kažką mokintis. O taip tai klasė ta pati tik vieną klasioką pernai perkėlę ir dar du nauji atėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč man rytoj reiks anglu kontrolini rašyt ir jei gerai parašai vienam pogrupi jei blogai kitam . Antra diena anglu kontrolini, na aišku mano šulei yra anglu sustiprinti ir panevežy geriausia pagal anglu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas mus šulėj mokytojai pradėjo striptizo seansus daryt mokiniams px vps. :D http://m.lrytas.lt/pramogos/tv-kinas/vievio-gimnazijos-mokytoja-rengia-striptizo-seansus-mokiniams.htm#.VAR2r_l_trY . O šeip tai viskas po senovėj ,atėjo viena nauja klasiokė ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas kaip ir visad :D Na aišku grįžo vienas klasiokas kuris buvo išėjęs į kitą šūlę atseit jam čia nelygis , o dabar gryžo tai pzz protas . O taip tai pom viskas lyg ir zjbs

 Ryt krč keturios pam ( kūnce , tikyba , matieka ir informatika ) Jai kam įdomu esu devintokas . :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau, nieko naujo, klasėj iš 3 mokinių, tapom 4-iese, atėjo naujokė, lenta, fūristė, Coco giminaitė gal.


Šūlėj padaugėjo mokinių, nebe 60, o 64, tai normaliai sakyčiau, tik, kad egzai šiais metais laukia, tai susiimt reikės ;s.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas tas pats  :/ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar esu 10-tokas, ispudžiai tie patys kai ir visa laika atėjo vienas naujokas, ir tiek.. Daugiau reiks šiemėt pasimokinti nes patikrinimai ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip pas mus tai tas pats kaip kiekvienais metais, naujokų nebuvo, pasikeitė tik viena mokytoja:D Tik šiais metais visai noriu į šulę kažkaip, sužinot koks bus visas tvarkaraštis ir kad zjbs bus mokytis, nes atsisakiau ir chemijos ir fizikos tai ramu dbr:D Šiandien buvo šiaip visai įdomu, į bažnyčią nėjau, atėjom sujungėm aparatūrą sėdėjom prie jos muziką leidom kol jie bažnyčioj buvo, kai grįžo pabuvom su klasioku dj'ais, prisižvengėm belenkiek ir ryt zjbs turėtų būt šulėj, gaila, kad tik 1 laisva pamoka bus, nu bet ką padarysi, tai tiek:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu pas mumis su Aurimas_Ehmmett visai įdomei.Nauja auklėtoja,per 1 metus pasikeitė 3 auklėtojos :D

Naujas direktorius šūlės,tiksliai nžn kox.

Bent jau man galvą skauda nuo to kaleimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieką , gera krč atėjo į 10 klasė mergą toke pūsiau poxui , toke nieką gera turim naują auklėtoją .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mokykla ta pati, klasė tapati, naujokų nėra :D. Atėjo pora mokytoju naujų. ;/ O šeip atėjau nesijaudindamas, ir laukiu rytojaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

9-tokas, nauja mokykla - gimnazija - auklėtoja - klasiokai. Viskas nauja. Krc labai įdomu ir daug įspūdžių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nk, su Dirolu pasvaigom ir namo isejom xd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mokykla ta pati, klasė tai pat, atėjo 3 naujokai, 2 mergos ir 1 bahūrioks. Malačius čiūvas, susipažinau, Baisia patiko šhuleje, manau bus geresni metai šie nei praeitieji.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu, kaip čia pasakius naują mokykla naujį įspudžiai, 9bachurai 2 nepažystami, nu ir smagiausią 21 panelę, tai manau nusimato geri metai man :D, į etiką užsirašiau tai su geru draugu ten kimarinsim dviese iš bachuru daugiau apie 12panelių :D, kaip čia pasakius smagu, nu o daba kaip išsiblaivės, tai pasakius buvo zjbs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šulei viskas išliko tas pats, bet tame esmė kad apie mano gimša visi pamiršo klasiokai, tik vienas pasveikino, iš kurio net nestikėjau. Nors gimtadienis Rugsėjo 1, kaip tai pamiršt ble galima?..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blogai.. Labai pervargau, nors galima sakyt nieko neveikiau.. Plius, iš kart krūvius didelius užvarys nuo pat rytojaus, nes neva nuo 11 klasės reik pradėt rimtai ruoštis egzaminams, nors egzaminai tik keli man bus, ir ruošiuosi to, ko man reiks. Nu bet suprantama, kiekvienas mokytojas nori būti svarbus. Ai, diena kaip diena, tik labai lėtai eina.. 


UMyxDZe.gif


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įėjus į mokyklą, pastebėjau tik keletą pasikeitimų: Daugiau paveikslų ir priešgaisrinė sistema. Klasiokai tie patys dalbajobai(Tikrų tikriausiai), kaip ir visada, žiūri savo ir primeta kažkokius erelius, man su klase tikrai nenusisekė ir net neįsivaizduoju tokios klasės vieningos, draugiškos ir palaikančios tarpusavį. Vienu žodžiu trumpai pasakius klasę sudaro: Marozų, kompiteristų ir normalių grupelės. Vieni kalba apie visokius kasekus, kiti apie žaidimus, o kiti išvis dar apie ką kitą, tai įsivaizduokit, kaip viskas atrodo iš šalies. Na ir tiesą pasakius šiais metais kibsiu į mokslus ir laukiu, nesulaukiu pamokų, nes man tai įdomu ir naudinga, kažkaip net nesinori neiti į mokyklą. Ech, beliko tik dveji meteliai ir mokyklai uždarysiu dureles ir prasidės visiškai kitoks gyvenimas, vienu žodžiu pats kursiuosi ateitį ir greičiausiai pradėsiu nuo pačio žemiausio sluoksnio ir jeigu pavyks, po biški kilsiu, kilsiu ir kilsiu.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tvarkaraštyje daug klaidų, net nežinau kokia ryt pirma pamoka :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, zjbs visai. Nauja mokyklos išvaizda, privalomas uniformų nešiojimas, stovėjom aktų salėj 1 valandą ir išvis visiems px buvo ką ten kalba direktorė ir t.t. Dėl remontų su klase sėdėsime viename kabinete, nereikės vaikščiotis, o geriausiai tai kad mokytojai pas mus eis. Na šiaip iš mūsų buvusios klasės likome tik dešimtyje ir perkėlė kitus mokinius iš kitų klasių. Auklėtoja ta pati, mergos negražios, bet mokytis tikslas yra  :D Pasikeitė porą mokytojų, tai vat tikrai ne čia yra prasta mums naujiena..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

A viskas po senoviai, niekas nepasikeitė tik kaikurios mergos išgražėjo (.)(.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Atsikėliau anksti, apsirengiau axueną švarką ir nuvariau į rugsėjo pirmą, viskas kaip ir tas pats, tie patys klasiokai ir visa kita, tik gal truputį gruzina, kad šiais metais egzaminai, bet ką bepadarysi, nauja auklėtoją gavom, tokią visai p*, tai negaliu per daug skųstis, nerašysiu, kaip visi rašot, kad "klasėj daug gražių panų", ne dėl to, jog jų nėra, bet dėl to, jog patys pažiūrėtumėte ką rašot, wow daug gražių pasikėlusių panų, kurioms p* ant jūsų, nes jūs visą dieną prilipę sėdit prie pc. Peace out!

 

P.S. Man rodos, tiesą pasakiau.

 

Kas be ko, sako gražių panų, aišku tai joms komplimentams, bet dar čj grūzinas jog jie atrodo lėvai, ir į juos nežiūri ^^ :D 

 

Naujos 2klasiokės(viena kabledantė :D) Ir viens marozas, parukyt duoda. Zjbs :D, o taip tai visai gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nauja mokykla, nauji klasiokai, nauji mokytojai. Šiaip viskas gerai, tik per daug visi laikosi mokinių/mokytojų taisyklių. Klyfą gerą gavom, klasėj 14 panų, 8 bachūrai, bus matyt kaip eisis šiais mokslo metais!. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...