Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Bob_Faxen

LV slideshow

Rekomenduoti pranešimai

 

  • Patinka 28

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamenu pirmas dienas kaip pradejau zaist. Gavau 6k ar 3 rodos kaip uzsiregistravau. Reikejo pinigu ant visko. Poto pradejau dirbt dar draugas nupirko masina. Kaip jau buvau normaliai prasimuses tai tada gavau Yardies pavaduotoja. Visi buvom cyteriai :D tam tarpe as ir buvau, net pats direktorius buvo. Nu ir? Visiem buvo ph. Jei tave pagaudavo uz cytus niekas nerasydavo papeikimu nieko. Dabar atsirado visokiu kurie tik ir moka forume sedet. Buvo zjbs laikai visi susirenka i TS paprikolina, o dabar jau ne taip, visi tik moka stumt vienas ant kito. Kiti dar seniau nei as zaidzia, o anksciau dar idomiau buvo nebuvo teleportu ir t.t. Pokeris sjp idomus, bet tas kauliukas tai pisau. Daug tiesos yra video.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus slideshow . Sakyk , kaip tu padarai , kad LV ženkliukas būtu visiškai šone ? Nes aš padarau video tracką Add (Compositing Mode Add) Ir man kažkaip neleidžia į patį kampą nutempti. Naudoju 13 PRO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2012-2013 RIP

Bet rimtai atėjo britas ir šlamštas prasidėjo supiso ekonomika gi.

Usiregines aš 2012/10/10 bet atsakau mažai žinomas, žinomi tik versksniai.

Daug tiesos klipe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus slideshow . Sakyk , kaip tu padarai , kad LV ženkliukas būtu visiškai šone ? Nes aš padarau video tracką Add (Compositing Mode Add) Ir man kažkaip neleidžia į patį kampą nutempti. Naudoju 13 PRO

Am, nežinau kaip tas Š vadinas, bet vnždž, per tą patį langą, kur reguliuoji dydį, ir tampai tą kvadratą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

galėtų tą kaulą nachren mest, o pokerį atgal, neturi kas veikt loši dėl įdomumo, laimi - nelaimi nesvarbu, bet nors turi ką veikt serveryje, o dabar net veiksmo nėra. Į šratą einą žmonės bei kai nušaini kaukia į sms, karočia daug tiesos - susimąstykime, bei savininkai pagalvokite jūs irgi, kaip paredaguoti serverį, kad būtu jame gerą žaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neužpisa tiek verkt dėl kauliuko ir pokerio? Jie pinigų iš lempos nepagamina juk, pinigai eina iš rankų į rankas, kauliukas dar pasisavina kažkiek ten % nuo laimėtos sumos... laikas eina visi keliam algą perkam/paduodam taip viskas ir vyksta. Dar net pats Britas buvo suskaičiavęs kiek verslai suteikė visam serveriui pinigų, tai buvo tikrai nemažai... Jūs man raskit serverį, kur po 2metų kokių vis tiek visi bėgiotų tik su 10k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neužpisa tiek verkt dėl kauliuko ir pokerio? Jie pinigų iš lempos nepagamina juk, pinigai eina iš rankų į rankas, kauliukas dar pasisavina kažkiek ten % nuo laimėtos sumos... laikas eina visi keliam algą perkam/paduodam taip viskas ir vyksta. Dar net pats Britas buvo suskaičiavęs kiek verslai suteikė visam serveriui pinigų, tai buvo tikrai nemažai... Jūs man raskit serverį, kur po 2metų kokių vis tiek visi bėgiotų tik su 10k

Na, neturėjau būtent omenyja kauliuko ir pokerio. Akcentuojama ir tai, jog serveris nebėra toks, koks buvo prieš pus antrų metų. Teleportai, healai ir visa kita, kas atima ūnikalumą. Žinoma, pelnas nuo to tik auga savininkams ir mum tikrai nereikia to skaičiuoti, bet žiūrint iš kitos pusės, prisirinko vaikų, kurie tėvų duotus ir sunkiai uždirbtus pinigus ant maisto, išleidžia tam. Nebuvo teleportų ir visų kitų įmantrybių - mechanikai, medikai, taxistai turėjo žymiai daugiau darbo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pokeris buvo zjbys dalykas,nes nakti kokią 2 prisijungdavai dar visi pokerį žaisdavo,bet ten pat ir bendraudavo susirinkdavo visi,tiesiog kaip sakant "pachillint",daugeliui kiek žinau patiko pokeris,ne dėl to,kad litus laimėt,o dėl to,kad tiesiog susirenka ten žmonių ir būna visi. Dabar kas liko? Šratas? Nueini,nušauni išeina ir spamina į sms aim,lag.cs,inv ir pan. Kai aš net čytais nemoku naudotis... Atsimenu,kai pradėjau žaist,visiem ph buvo pareigos,visi tiesiog žaidė žaidimą,dabar narai visiokie ir pan. Kad tik gaut pareigas,free adminą ir pan. Načiort to? Tada tampi priklausomas vis labiau ir labiau. Ahh niekas neatsuks laiko atgal. Arma'Lietuva,Peace.


  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jooo. Servas budavo zjb. Kai reikedavo pinigu eidavom dirbt o dabar tiesiog nueinam sumeti kauliuka ir viskas. 6/20min verslo net niesk nepirkdavo uz 100k. O dabar toks verslas kainuo 200k... Galetu but kaip ir seniau. Oziu vps net nebudavo. Ka nori ta darai ir budavo ph.. Dar bereikalo pradejo pardavineti SK uz real lt. Dabar ji gali bet kas nusipirkti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

atsimenu kai atėjau į serveri :).buvo net daug 10k.o dabar 100k nekaška..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jo kritus ta ekonimika smarkiai, bet ką kito padarysi? - Nieko, gali daryti kokį Wipe ar kažką, bet kas iš to kaip tiek žmonių stengėsi, taupė ir viską praras per dieną... Nežinau, kažkaip man ta ekanomika ir jos pablogėjimas nieko tokio daug nesudaro, pažiūrėkite kituose serveriuose kaip kaimeliuose, ten iš viso kas antras po miloną nešiojesi ir neturi kur pinigų dėti, bet vis tiek žmonių po ~300 ir pnš. Tiktai, kad čia pvž. man buvo pirmas serveris toks kuriame dėl kiekvieno cento reikėjo stengtis daug.


O dėl tų verksnių, ožių, tai nereikia jiems lysti į akis, aišku užpisa kaip dėl kokio šūdo gauni iš karto papeikimą, bet paprasčiausia numoju ranka ir nekreipiu dėmesio. Jeigu jiems geriau kaziolinti ir verkti, nu tai pyzdum tokius žmonęs, duhai esa ir duhai liks...


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/23421-las-venturaslt-med%C5%BEiokl%C4%97s-event/?hl=martynas_green&do=findComment&comment=285200

 

 

Eventas kurį laimėjau vos tik pradėjes žaisti :D 40k gavau apsišikęs iš laimės sedėjau , db su 40k nėra ką veikt.

 

Dar vienas eventas iš tų laikų :

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip dar šiandien atsimenu tą dieną kaip atėjau į šį serverį. Pokeris jau buvo. Pradžiai gavau 3-8k. Vėliau pradėjau žaisti ir trūko pinigų ant teisių, ant mašinos ir visų kitų dalykų. Būdavo atsimenu kaip paprašai duok 10k išvadina a tu durns? Iš kur tiek gaut o dabar. Tie laikai praeitį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kuo pasikeitė dabar ir anksčiau tai žaidėjai jie labai labai pasikeitė, pirmais sakydavai duok 5k nieko neturiu tai gal duoda 3 ar 4k, nors patys turėdavo vos 10-20k, o dabar pusė vaikšto su 5mln ir gaili kitiems 100€ ant bandelių..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Ir dar sakyčiau anksčiau viska normaliai buvo.. Algas gauni, Infernus'a nusiperki. Bet dabar pažiūrėkite ateini į darba gauna alga 10k. O Infernus'u kainos sukeltos iki 450k Tai kur čia esmė? Pinigų turi tik tie kurie direktoriuose, arba nolaifina ištisas valandas. Nes serverio RINKA pagal mane nukritus.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikra tiesa, pamenu laikus kai beveik nebuvo OŽIŲ. O dabar jų pilna. 

Pirmą kartą į serverį atėjau 2012/10/29 tuo metu visi vertino pinigus, o db kaip sakant .i. dėja. Galbut nebus tokiu daug kas prisimins Eddie_Scarpa, bet mano manymu jis buvo geriausiais direktorius. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gryna tiesa atėjas naujokas net pagalbos normaliai nesulaukia, visi šaudosi prie /tplv stumia tai kas per nesamonė, seniau ir tvarka normalesnė buvo negu dabar...

 

P.S su kuo filmavai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakot dėl pokerio pinigų atsirado ? Juk iš pokerio pinigų negauni , gauni tik iš kitų žaidėjų , jokio poveikio ekonomikai nėra , nebent dėl bugų kas prisivare litų bšk. įdėtų pokerį , būtų serve ką veikt , db prisijungiau du lv ratus apvaziavau ir užpiso..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors tema ir sena bet visiškai sutinku.

 

Pamenu ankščiau pinigai buvo vertinami, dabar atsiranda vis daugiau galimybių išlošti pinigų iš sistemos, pinigai praranda verte, didžioji dalis senbuvių primeta dievus, o būtent šiuo momentu serveris pamažu krypsta į dm puse.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražus trailer'is :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...