Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.3.8

Arvydas_Torres

Nariai
 • Pranešimai

  6.844
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  28

Arvydas_Torres paskutinį kartą laimėjo Balandis 10 2017

Arvydas_Torres turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

113 Pripažintas

3 sekėjų

Apie Arvydas_Torres

 • Rangas
  Pranašas
 • Gimtadienis
  1997.04.28

Kontaktai

 • Skype:
  arvydas.exe
 • Facebook:
  👍

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Maisto išvežiotojas
 • Patirtis:
  🌟
 • Pinigai:
  💵
 • Tr. priemonės:
  🚗

Profilio informacija

 • Vieta:
  🏡
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

30.114 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arvydas_Torres Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Forumui Kokia tai sistema?: Siūlau padaryti, jog forumo nariai prie savo kontaktinių duomenų galėtų įrašyti ir savo Discord kontaktinius duomenis kuriuos rodytų profilyje. Kodėl tai yra naudinga?: Nes forumo vartotojai galėtų įvesti savo Discord kontaktinius duomenis. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Parašiau viršuje.
 2. Komentuok, ir būk paminėtas mano naujame bloge! https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/179075-a-torres-blogas/

 3. Ne žaidėjų skaičiuje slypi ta paslaptis. Žaidėjų skaičių bet kada (labai norint) galima pakelti, tačiau laikas praleistas šiame serveryje sukelia išties šiltus prisiminimus. Ir būtent to nepajus žaidėjai kurie šiame serveryje nežaidžia nuo jo susikūrimo pradžios.
 4. Ačiū už gan išsamų atsakymą kuris tikrai leido manyti, jog tikrai perskaitei tai ką turbūt norėjau perteikti Jums - emociją kurią jaučiau prieš tuos 7-8 metus. Naujas blog'as turėtų pasirodyti netolimoje ateityje (idėja jau yra, tačiau liko ją perteikti raštu).
 5. Tikslų šiems metams yra pakankamai nemažai, tačiau pagrindinis tikslas šiais metais būtų - sukurti šeimą.
 6. Nemanau, jog verta sutikti, kadangi šiuo metu sistema kuri atlieka radistų darbo paskirtį serveryje yra automatizuota ir tikrai galima pabrėžti tai, jog pakankamai lanksti atsižvelgiant į patogumą sutaupomo laiko atžvilgiu.
 7. Profilio peržiūros: 30.000

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Zygimantas_Hard

   Zygimantas_Hard

   atsimenu dar tuos laikus kai visi stengdavosi surinkt kuo daugiau pranesimu ir turet kuo daugiau perziuriu :DD

  3. Arvydas_Torres

   Arvydas_Torres

   @Zygimantas_Hard Nostalgija... Tik skirtumas tas, jog vieni visko siekė sažiningai, o kiti nelabai. Net pačiam dabar keista pasidaro, kuomet pagalvoju kiek laiko skyriau šiam žaidimui, ir kokios jis man naudos suteikė (aišku nesuteikė jokios), ir kiek nedaug paskutinius kelerius metus laiko skyriau asmeniniam gyvenimui per kuriuos daug kas pasikeitė, ir suteikė tikrai daug naudos.

  4. Mister_Audi

   Mister_Audi

   Aš tai kitaip būčiau peržiūrėjes.

 8. Ačiū Tau! Youtube kanalas tikrai buvo nebloga mintis, tačiau pritrūko talentingų žmonių pilnai įgyvendinti mūsų planuotai idėjai. Smagu ir Tave prisiminti .
 9. @Max_Tosha Kodėl užblokavai mane per Facebook puslapį? AŠ TAI KITAIP BŪČIAU UŽBLOKAVES.

  1. Lett_Life

   Lett_Life

   Nes jau zajibal su savo gaidiškom frazėm

  2. Domas_Bartkus

   Domas_Bartkus

   AŠ TAI BŪČIAU ANKŠČIAU IŠ VTF PUSLAPIO FRAZES KOPIJAVĘS

  3. Arvydas_Torres
 10. AŠ TAI KITAIP BŪČIAU BANINES

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Arvydas_Torres

   Arvydas_Torres

   AŠ TAI BŪČIAU PALAIKINES

  3. Hot_Anonymous
  4. Katinukas_Murklys

   Katinukas_Murklys

   Aš tai būčiau su tavim pasimylėjęs. ❤️

 11. COCO KVIESK, KITOS PAČIOS ATEIS. ŠIAIP JO JOS VISOS BUS MEDIKĖS.
 12. NORGEI ŽUVIMS GALVAS KAPOT VISADA SPĖSI... TU PAGALVOK APIE TAI KAS TAU LEIDŽIA KVĖPUOTI - LV.
 13. TAVO ŽODŽIUOSE YRA TIESOS. TIK DĖL BRANDUOLINIO GINKLO REIKĖS MANAU LABAI PASISTENGTI. NORS ZAVASKAS JAU BANDĖ RAKETĄ PALEISTI TAČIAU JOJE ESANTYS ŽMONĖS *Keberiokšt* APSIPISE NUO NARKOTIKŲ GRYŽDAVO IŠ KITOS GALAKTIKOS. SIŪLUČIAU APSVARSYTI GALIMAS KLAIDAS.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arvydas_Torres Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Šauktinių Kodėl tai yra naudinga?: Apsaugosime serverį nuo 3 pasaulinio kari. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Kadangi domiuosi diplomatija, ir vidaus reikalų tvarka, nedelsiant siūlau serveryje sukurti privalomosios kariuomenės sitemą kuri būtų išplėtota iki tokio lygio, jog atsilaikytume per 3 pasaulinį karą prieš kitus serverius iš Irako, Irano bei Amerikos šalių. Turime suvokti, jog artėja trečiasis pasaulinis karas, turime suvokti, jog širdyje visuomet mūsų tėvynė yra Las-Venturas.LT. Turime visi išmokti serverio himno žodžius ir visi kartu vieningai kovoti už šio serverio saugumą. Turime suvokti, jog neišvengiamai visi bus paliesti naujos epochos kuri išliks mūsų visų širdyse, todėl taipogi siūlau sukūrti ir branduolinį ginklą (raketą) kuria galėtume apsaugoti šio serverio saugumą. IDĖJĄ PRISTATO: SAUGUMO DEPARTAMENTO ATSTOVAS SPAUDAI.
×
×
 • Kurti naują...