Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Vilius_Venturas

Atsiliepimas apie Las-Venturas.lt serverį || Vilius_Las

Rekomenduoti pranešimai

  • Taigi sveiki mano vardas yra Vilius. Serveryje užsiregistravau 2013/06/10, bet po kelių dienų jau nebežaidžiau. Taigi dabar vėl gryžau, ir jau kaip 1mėn, žaidžiu serveryje. Aišku pradžia kaip ir visada sunki, nei darbo, nei pinigų, nei xp. Žaidė čia ir mano brolis, tai vis kažkokią paramą pradžiai turėjau. Ištrikrūjų turbūt pirmas serveris, kuriame tokia maloni, draugiška bei padedanti Administracija. Paprašai /adminams pagalbos, po 3-5sec jau 2-3 administratoriai padeda, tai labai labai padėjo. Duoda heal, pasako kur ką pirkti ir t.t. žodžiu labai tas patiko. Toliau, mačiau pagr. administracija nėra tokia "mandra", kaip kituose populiariuose serveriuose ir padeda žaidėjams, nes kitur tu pagalbos sulauksi per puse metų arba jos išvis nesulauksi..., tai jo man tas labai patiko. Mačiau yra gerų anti-cheat sistemų, todėl mažiau serveryje čyterių, bet jų vistiek yra kaip čia bebūtų. Taigi jau serveryje "prasižaidžiau", turiu sukaupęs 22.000 patirties, man čia labai patinka, ir žadu čia ilgai, ilgai žaisti.

 

Nesu naujokas, todėl ir pinigų neprašau, nebent patys duosit ;3.

 

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...