Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


GreenDėdė

Atsiliepimas apie serverį

Rekomenduoti pranešimai

6dba303680800d1966d498e185a23efc311.png


 


Dede_Shurik


 


Kaip suradau šį serverį?


 


Šį serverį, man pasiūlė vienas geras draugas (Moon_Plays) jis man paraše į skype, nepabodo dar žaisti serve kur 30 žmonių žaidžia maximum, atsakiau kad biški pabodo jau, na tai man atsiųntė šio serverio ip, ir forumo link'a.


 


Kas mane sudomino šiame serveryje?


 


Visu pirma mane sudomino sistemos, kai draugas pasakoje, kas šiame serveryje yra, tai aš biški nepatikėjau, bet kai viska išbandžiau, t.y šratsvaidį, lifta (:D), pamačiau nuotraukas kaip žaidžiame kauliuka. Antra tai kad dažnai būna eventai, bet neivieno dar nelaimėjau. Žinoma ir tai serverio administratoriai ir vip nariai, rupinasi serverio naujokais.


 


Kaip apsipratau šiame serveryje?


 


Serveryje apsipratau per diena, ir niekados neprašiau pagalbos administratorių ir vip narių, nes viska man pasakojo draugas, bet žinoma patiko tai kad dažnai skelbiama, apie teikiama pagalba.


 


Apibendrinimas:


 


Viska sudėjus gaunasi tikrai puikus serveris, su idomiomis sistemomis ir kt. Bet serveryje yra daug žmonių kurie nori tau pakenkti, nor žaidžių šiame serveryje antra diena, bet sutikau gąsdinimu už visokias nesamonės, ir pamačiau šio serverio žaidėjų žodyna, ir tai kad šaudoma į naujokus, o tai tikrai nemalonų kai važiuojį į elektronikos parduotuvė o tave apšaudo, per vakar buvau apšaudytas apie 10 kartų, ir man buvo noras nežaisti šiame serveryje... Tai ir yra pagr serverio minusas...


 


 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Info

Dėkui už atsiliepimą, susisiek žaidime su manimi, įteiksiu 5,500LT. Tikiuosi, kad serveryje pasiliksite, sekmės! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...