Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Funkis_Punkis

F` Punkis - Atsiliepimas.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi atvykęs į šį serverį, visų pirmą atsiblokavau, nes buvau truputį prisivaidinęs, ant free bano. Bet kažkur ir nuėjau, bet vėliau jau negalėjau atsibaninti dėl 24h laikotarpio įrodymų pateikimo. Taigi, jau aišku buvau su viskuo susipažinęs, prisistačiau su senu nick;u, taigi visi manę ir atpažino.


 


Serveris, pasižymi tuoj, jog žaidėjai prisijungę ,gali dirbti visus darbus, ir dirbdami tuos darbus nuo 0 XP, pasikelia daugiau, link teisėsaugos, ir tiesiog dirba teisėsaugoje, bet aišku kaip kam. Kaip kuriems žaidėjams labiau patinka NG. Taigi eina ten.


 


Manau, dažni atnaujinimai, bei pažangūs atnaujinimai. Serverio komanda, tikrai už darbus pagirčiau, kadangi viskas puikai, eina kaip per sviestą. Manau, serveris laikysis tikrai ilgai.


 


Turime, malonius ne tik administratorius, bet ir VIP Narius, daug kas juos nuvertina manau. Beto, manau sistema su administratoriais tikrai liux ;) nes žmonės, tikrai nori atskirti, ir turėtų pasiskirstyti darbais.


 


Manau, serveris turi labai gerą ateitį. GL. Beto, jeigu britai žiūrėsi šitą pranešimą, grąžinai seną acc, bet neatblokavai. Atsiblokavau tik funkį. O mano IP Pakeistas, per modemą. su 5IP Esu.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Info

Dėkui už atsiliepimą, bet kaip suprantu, neesi naujokas šiame serveryje, tad piniginis prizas nebus įteiktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Info

Dėkui už atsiliepimą, bet kaip suprantu, neesi naujokas šiame serveryje, tad piniginis prizas nebus įteiktas.

Nebandžiau, gauti pinigų parašiau atsiliepimą apie serverį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...