Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Drugz_Tronaz

Peikiu "pačios geriausios teisėsaugos srities" direktorius Dovis_Cool

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų V_P Drugz Tronaz

2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Žodžiu,mes naikinam narkus t.y. FTB ir ARMIJA. Aras,mhm,prisijungę gal 2 ar 3 , tai čia vienas dalykas - nesurinkimas normalios komandos. Tada,parašiau kad varytų į narkus,o tas atsišaudė - dar su keiksmažodžiais.Ne gana to,jis važinėjasi sau ramus,narkus pamiršęs.Jeigu nemoki elgtis su diriku atsisakyk jo , ir duok kitam pasireikšt,nes aras išviso apmirę.

3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) Direktorius

4. Įrodymai:

/teisesauga (kad yra aras) - http://www.part.lt/img/321d6f835be6433923e9d98008aa9ca0314.png

Nėra nei vieno aras narkuose - http://www.part.lt/img/e29dbab738071dda97e48b6733bc949d292.png

Atsišaudymas su keiksm. - http://www.part.lt/img/778a8e9bc427a64606fb83353dee6d6b633.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Isiterpsiu,gausiu isp ,bet pagalvok logiškai, tavo papeikimas nieko vertas, įžeidimai = mute, o del narkų tas pats atvaro mafai armija sušaudo, aras ftb lieka, ir armijai parašo papeikima kad nei vieno narkuose ??? O jeigu tiesiog tau asmuo nepatinka, rašyk pm, o ne pap. skiltį . PLZZZ NEDĖK ISP.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs rimtai jau atsibodot su tais papeikimais, kas bus jeigu pradėsiu rašyti papeikimus armijos direktorių, ir kitiems ? būna visaip, viena diena būna ARAS daug, kitą diena būna armijos daug, o kita diena teisėsaugos būna 0, tai tu suprask viena, kad aš buvau narkose, o ka aš padarysiu kad pas mane kolegos AFK ? negaliu už tai bausti jugi, tai manau papeikimas beviltiškas.

 

jis važinėjasi sau ramus,narkus pamiršęs.Jeigu nemoki elgtis su diriku atsisakyk jo , ir duok kitam pasireikšt,nes aras išviso apmirę.

Tavo žodžiai kad pas mane komandos nierą.

 

4c93820595369927e129b729c5c27705473.png

 

Esi Medikų direktorius žiūrėk savo tvarką ir būk rami galvą.

Redaguota nario Dovis_Cooll
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs rimtai jau atsibodot su tais papeikimais, kas bus jeigu pradėsiu rašyti papeikimus armijos direktorių, ir kitiems ? būna visaip, viena diena būna ARAS daug, kitą diena būna armijos daug, o kita diena teisėsaugos būna 0, tai tu suprask viena, kad aš buvau narkose, o ka aš padarysiu kad pas mane kolegos AFK ? negaliu už tai bausti jugi, tai manau papeikimas beviltiškas.

Pradėk rašyt,kas man ? O čia šiaip ir už įž. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas

Dėl komandos nesurinkimo reikalingi konkretūs įrodymai (Kiekvienos dienos vakarą pasidaryti nuotrauką /teisesauga ir kiek yra aras darbuotojų). Dėl įžeidimų jau ne vieną kartą buvo perspėjimas, dar bus toks papeikimas, kad įžeidinėjama, įspėjimas garantuotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...